Pakelkite rankas, kurių nagai ar plaukai visai nenukentėjo pavasariui įsibėgėjus. Aha, nėra tokių. Neverta pergyventi, tai pačios gamtos darbas (net mūsų ilgaplaukis šuo vargsta su besiveliančiu kailiuku), tačiau imtis bent kelių žingsnių gražesnės išvaizdos link tiesiog būtina. Pasidalinsime su jumis tuo, ką atradome mes.

Vanduo. Jei savo organizmo nuolat nepapildote jo atsargomis, gražios išvaizdos nė nesitikėkite. Organizmui jaučiant skysčių trūkumą, plaukai ir nagai taip pat bus sausi. Tad pasiskaičiuojame mums priklausančio vandens kiekį ir pirmyn!

Šukuosena. Aha, ir mums buvo nauja, kad ir ji gali turėti įtakos plaukų būklei. Pasirodo, jei kasdien nešiojate nesurištus plaukus, jie labiau veliasi, o galiukai labiau šakojasi, tuo tarpu, jei kasdien juos rišate, ypač naudodamos geležinius plaukų segtukus, jie labiau lūžta. Tad kasdien atraskite naują stilių ir šukuoseną, naudokite natūralių šerių šepečius, nešukuokite drėgnų plaukų ir atsisakykite stipriai suspaudžiančių segtukų.

Karštis, o gal šaltis? Abu jie nepatinka mūsų plaukams, tad kuo rečiau plaukus džiovinsite džiovintuvu, tuo mažiau drėgmės jie praras. Rytai šiuo metų laiku taip pat dar nelepina, tad nepamirškite į lauką neišpėdinti dar drėgnais plaukais.

Sveika mityba. O, mūsų mėgiamiausia tema! Negaudamos reikiamų maisto medžiagų, nė nesitikėkite, kad būsite sveikos ir gražios. Beje, jei vartojate daug riebalų ir saldumynų, taip pat galite pajusti, kad odos galva labai riebi, o gal net neišberta.

Pasirūpinkite galiukais. Išsišakoję ir sausi galiukai nepuošia nė vieno, esame bandžiusios įvairiausius jų gaivinimo būdus, tepėme maistiniais aliejais, tačiau tada jie atrodydavo sulipę, tad vienintelis patikimas būdas tapdavo žirklės. Dabar atradome dar vieną favoritą, kurį pasiūlė mūsų draugai Biovaistinė tai plaukų serumas „Hair Serum“, mums labiausiai patiko, kad jis su natūraliais aliejais – rozmarinų ir erškėtuogių. Rozmarinų aliejus nuo seno garsėja savo ypatingu poveikiu plaukams, tiek juos stiprinant, tiek skatinant augimą, o erškėtuogių aliejus, tuo tarpu, pasirūpina ląstelių regeneracija. Be abejo, serumo sudėtyje nėra kenksmingų priedų, jo labai skanus ir natūralus kvapas, o ir naudojant yra labai skalsus, pakanka vos poros lašelių ir plaukai akimirksniu atrodo sudrėkinti, o gydantis poveikis išlieka ilgam.

Pirštinės. Kad ir kaip skųstumėtės, kad valyti namus dėvint jas nepatogu, tai būtina, juk norime būti ne tik tvarkingos, bet ir gražios. Nesvarbu, kad naudojate saugesnes valymo priemones, net jose esančios natūralios medžiagos ar alkoholis gali prisidėti prie nagučių sausėjimo.

Tinkamas ilgis. Ne tik pakirpti plaukai yra sveikesni. Nagus, jei jie silpnoki, taip pat verta laikyti trumpesnius, mat nago galiukas yra silpniausia nago vieta, kuo nagas ilgesnis, tuo didesne amplitude veikiame jį įvairiose situacijose, be to, didesnis plotas rezorbuoja daugiau vandens ar chemikalų, tad tampa labiau pažeidžiamas.

Leiskite kvėpuoti. Net jei esi didelė spalvų mėgėja, kartais leisk nagams atsikvėpti nuo nagų lako, ar tuo labiau, ilgalaikio lakavimo. Nagai pilnai atsinaujina per vidutiniškai 6 mėnesius, tad kuo ilgiau gali jiems leisti ilsėtis, tuo geriau.

Drėkinimas. Nagai ypatingai mėgsta būti drėkinami aliejais. Jiems labai tinka nimbamedžio aliejus, kuris ir stiprina nagus, ir tuo pačiu saugo nuo įvairių grybelių. Kadangi šis aliejus nėra toks jau ir dažnas, mes naudojame Nagų aliejų „Lemon & Neem Nail Oil“, į kurio sudėtį šis ingredientas ir įeina. Nagų aliejų dar papildo citrinų ir simondsijų aliejai, todėl pastovus šių aliejų maitinimas apsaugo nagus nuo sluoksniavimosi, skilinėjimo, odelių skilinėjimo. Šiuo aliejumi, kadangi jis visiškai natūralus, patepu net savo vaiko nagučius, nes odelėms pašerpetojus ir jas pakrapščius, nuolat įsimeta stipri infekcija.

Kviečiame ir jus išbandyti tai, kas padeda mums, juk iki vasaros, kai norėsime atostogų metu demonstruoti sveikus plaukučius ir nagučius liko tiek nedaug. Jei ieškotumėte mūsų išbandytų produktų, juos įsigyti galite www.biovaistine.lt. Na, o dabar tai daryti dar labiau verta, nes juos galite įsigyti su nuolaida. Mes jums suteikiame 25 proc. nuolaidos kodą: LIEKNOSBITES (kodas negalioja prekėms su akcija ir rinkiniams).