Žiemai baigiantis ne vienos moters oda atrodo sausa, netekusi drėgmės, tačiau kai kurios sausumo pojūčius jaučia itin stipriai. Pavargusi veido ir kūno oda tiesiog „keičia kailį“  nuo intensyvaus šerpetojimo. Tačiau, gali būti, kad jus kamuoja ne šiaip drėgmės pritrūkusi oda, o rimta odos problema – atopinis dermatitas. Ši odos būklė gali varginti tiek mažuosius, tiek paauglius ar suaugusius. Kai kurie sergantieji kenčia nuo pastovaus suirzusios odos pojūčio, tuo tarpu kitiems simptomai atsiranda ir paaštrėja periodiškai, o vėliau dingsta, kartais net keliems metams.

Pateikiame jums 4 ženklus, kad ir jūsų oda gali turėti šios ligos požymių:

  1. Niežėjimas. Oda niežti, kartais itin stipriai, gali paūmėti naktimis.
  2. Oda pasižymi ypatingu sausumu, yra suskirdusi, pleiskanojanti.
  3. Galima pastebėti nedidelius iškilimus, pripildytus skysčio.
  4. Oda ypatingai jautri, patinusi nuo kasymo.

Jeigu šie požymiai yra ypatingai ryškūs, oda skausminga, niežėjimas trukdo miegoti naktį, stebite infekcijos požymius, turėtumėte apie tai pasikalbėti su savo gydytoju. Tačiau nesvarbu, kokios tokios odos sudirgimo priežastys, turėtumėte ja ypatingai rūpintis ir rinktis tokiai odai skirtas priežiūros priemones.

Viena Lieknų Bičių, kuriai ši odos problema ne naujiena, pavasarį pradėjo su išskirtiniu odos priežiūros kompleksu Policalm, kuris skirtas būtent tokios reiklios odos priežiūrai.

Rinkinį sudaro dušo gelis, tinkantis tiek kūnui, tiek galvos odai, ir vėsinantis kūno losjonas. Prausiant atopišką odą būtina rinktis ne per karštą vandenį, nemirkti vonioje per ilgai ir naudoti drėkinančias priemones. Policalm dušo gelis pasižymi niežulį ir pleiskanojimą slopinančiu poveikiu, mat jo sudėtis praturtinta šlapalu (jis itin efektyvus siekiant nuraminti odą), vit E, alyvuogių bei ramunėlių ekstraktais.

Po maudymosi nepamirškite, kad odą turite nusausinti švelniai spausdami, o ne trindami rankšluosčiu, o per kitas 4-ias minutes suskubti visą kūną padengti drėkinančiu kremu. Policalm kremo išskirtinumas tai, kad jo sudėtyje yra mentolio, kuris maloniai kvepia ir vėsina pažeistą odą. Kaip ir dušo gelis, šis kremas praturtintas šlapalu, kokoso aliejumi bei natūraliais ekstraktais, kurie išsaugo natūralią odos drėgmę. Beje, abu produktus saugu naudoti ilgą laiką.

Jei ieškotumėte mūsų išbandytų produktų, juos įsigyti galite www.biovaistine.lt. Na, o dabar tai daryti dar labiau verta, nes juos galite įsigyti su nuolaida. Mes jums suteikiame 25 proc. nuolaidos kodą: LIEKNOSBITES (kodas negalioja prekėms su akcija ir rinkiniams).