Vasara atneša ne tik savo džiaugsmus, bet dažnai ir rūpesčius. Nors žiemą melste meldėme karšto vasariško oro, užstesę karščiai ne retai išvargina. Po dienos lakstymo karštyje ir nemaža laiko praleisto automobilyje, vakarą tik ir tesvajoju praleisti gaivioje vonioje.

Ta proga nusprendžiau atnaujinti ir savo vonios lentynėlę keliomis atgaivinančiomis priemonėmis. Apie naujienas pasakoju ir jums mūsų grožio priemonių laboratorijoje.

Šį kartą visai nesinorėjo pernelyg eksperimentuoti, tad išbandžiau jau mano pamėgto kosmetikos ženklo – Sebamed priemones. Su šiuo gamintoju esu pažįstama jau senai, nes ne kartą savo alergiškai ir jautriai odai odai rinkausi šios linijos produktus, o šiandien išbandžiau dar 4 man visiškai naujas prekes.

Veido ir kūno prausiklis. Tai labai patogi priemonė mėgstantiems atsigaivinti duše, nes vieno šio produkto užtenka ir veidui, ir kūnui, tad idealu daug keliaujantiems bei taupantiems vietą lagamine. Priemonė ne tik maloni naudoti, bet ir labai švelni odai. Net mano itin jautri oda po maudynių neliko sudirgusi, perštinti ar išsausėjusi (nuo to saugo vitaminų kompleksas ir alantoinas). Kadangi prausiklis skirtas ir veidui, jis efektyviai valo ir poras.

Kai noriu ne skubėti ar keliauti, o kaip tik ilgiau pasilepinti vonioje, renkuosi Spa dušo želę. Ji labai švelni, drėkinanti ir itin skalsiai naudojama. Man labai patinka jos vos juntamas atpalaiduojantis aromatas, nes mano problematiška oda nuo sintetinių pridėtinių kvapų labai greit sudirgsta. Po maudynių oda juntamai švelnesnė, o tai itin svarbu sausą odą turintiems žmonėms, nes dažnesnis kontaktas su vandeniu dažnai kelia ir didesnį sausumo pojūtį, kas visai nejuntama naudojant šios linijos produktus.

Mano vyras vis skundžiasi, kad rūpindamasi savimi, vis pamirštu jį, tad šį kartą tikros lygiosios – ir jam turiu mano pamėgto ženklo priemonę – vyrišką kūno ir plaukų prausiklį. Jam tokios du-viename priemonės pačios patogiausios sportuojant, nes į sporto krepšį įsimesti keletą produktų, o vėliau juos neštis į dušą ne taip ir patogu. Nors ši priemonė tinkama ir kūnui, tačiau didelis dėmesys skirtas ir plaukams bei galvos odai, į tai orientuota priemonės sudėtis, kuri yra be muilo, praturtinta pantenoliu bei mentoliu, kuris po sporto maloniai gaivina. Ši priemonė kartu veikia ir kaip kondicionierius, tad plaukai nelieka šiurkštūs ar besiveliantys.

Po nuolatinio kontakto su vandeniu man itin svarbus ir papildomas odos drėkinimas. Kadangi savo lentynėlėje dar turiu drėkiklių kūnui, šį kartą nusprendžiau nauju produktu palepinti rankas. Man labai patiko iki šiol nebandytas Sebamed rankų kremas tuo, kad akimirksniu susigeria, ir nors nakčiai rankų drėkinimui renkuosi riebesnes priemones, tačiau dienos metui jis idealus – naudojimas labai greitas, o rankos akimirksniu pasidengia šilkine plėvele.

Nors daugeliui galėtų atrodyti, kad prausimosi priemones nėra jau taip sunku išsirinkti, tačiau tie, kurie turi tokią jautrią odą kaip mano supras, kodėl tinkamų priemonių paieška mums, sausaodžiams yra tarsi nesibaigianti kelionė, o sudrėkinta ir komfortiškai besijaučianti oda – tikra dovana.

Vasarą odos nepamiršti linkinčios,

Lieknos Bitės