Sutikite, pašvietusi saulutė tiesiog kutena šonus, o su šiuo maloniu pojūčiu atgyja ir noras atrodyti gražiai. Po žiemos, bent jau aš, tikrai jaučiuosi nuvargusi: visa šeima sirgome visomis iš eilės darželio ligomis (och, kada jos baigsis!), ne visada spėjau sau skirti tiek dėmesio, kiek norėčiau (juk du darbai ir vaikai tikrai suvalgo visa paros laiką), o ir iš prigimties esu nuskriausta gražios odos atžvilgiu.

Kad jau pradėjau kalbėti apie odos grožį, sunku būtų surasti reiklesnį žmogų odos priežiūros priemonėms. Vos tik panaudoju netinkamą, oda kaip mat sausėja, kemšasi, praranda spindesį, o šis ankstyvo pavasario laikas visada būna pats sudėtingiausias, kai oda niekaip neatgauna drėgmės. O kur dar tai, kad iš prigimties mano oda yra labai šviesi, vietomis permatoma, tad norėdama atrodyti „gyva” , būtinai turiu naudoti įdegio priemones arba pudrą (kurios paskubomis ruošdamasi rytais ne visada spėju užsidėti).

Įdegio priemonių esu išbandžiusi visą galybę, pastaraisiais metais, jas visas renkuosi kuo kokybiškesnės, natūralesnės sudėties ir vasarą jos man labai gelbėja, kai tenka prisivyti įdegusias drauges (pati degintis nemėgstu, negaliu ir, galų gale, net nepavyksta). Tačiau šiuo metu, kai oda visiškai praradusi drėgmę, įprastų priemonių naudoti negaliu, nes jos tuoj skuba pasigauti sausesnius plotelius ir juos nudažyti oranžine spalva, bet, mano džiaugsmui, išbandžiau kai ką, kas tinka būtent tokiam laikui, kaip šis. Tad papasakosiu apie mano 4 dienų eksperimentą.

EKSPERIMENTINĖ PRIEMONĖ: Savaiminio įdegio anti-age serumas veidui

GAMINTOJO NURODOMI PRIVALUMAI: organiška sudėtis, jauninantis, odą stiprinantis, senėjimą stabdantis poveikis (priemonė rekomenduojama nuo 25 m.), drėkina odą 72 h., skatina elastino ir kolageno gamybą.

BIČIŲ EKSPERIMENTAS:

1 diena. Pirmiausia, man labai patiko pati pakuotė, juk moteriai, ypač skubančiai mamai, labai svarbu pajusti, kad ir mažą prabangos akimirką savo kasdienybėje. Labai patogus serumo dozavimas, mat pasukus dangtelį, rasite labai praktišką, bet ir elegantišką pipetę, kuria bus paprasta paimti priemonės tiek, kiek reikia. Priemonę galima naudoti ir vieną (taip naudojau išbandydama ją ant rankos), ji greit džiūsta, malonios tekstūros, bekvapė, tačiau galima tiesiog įmaišyti į jūsų kasdienį kremą (taip naudojau veido srityje).

2 diena. Šią dieną jau bandžiau pastebėti pirmuosius įdegio ženklus, jie buvo vos vos matomi, tad šiek tiek suabejojau, ar įdegio efektas tikrai išryškės. Vertinant pojūčius, džiaugiuosi, kad serumas nesudirgino odos (nuotraukoje tikrai matosi, kad net nereiklioje vietoje mano oda labai nelygi ir problematiška), veido srityje neatsirado nereikalingų spuogelių.

3 diena. Šiandien jau galėjau pasidžiaugti subtilia rusvesne oda, kuri veido srityje ypač davė gyvumo. Pojūčiai vis dar puikūs.

4 diena. Po 3 dienų naudojimo, eksperimentiniame rankų odos plote matau subtilų parusvėjimą (realybėje šiek tiek ryškesnį nei pavyko perteikti nuotrauka), kurio man visiškai pakaktų, nenorint atrodyti nenatūraliai, juk po žiemos pabalusių veidų tarpe tikrai greit išsiskirčiau (tiesa, tiems, kas nori ryškesnio įdegio, rekomenduojama naudoti du kartus per dieną, aš tepiau vieną). Veido spalva gyvesnė, tolygi, įdegis labai natūralus, neįtartumėte, kad išgautas įdegio priemonės pagalba, probleminės odos vietos neišryškėjo. Svarbiausia, tepant nereikėjo sukti galvos, kaip tai padaryti itin lygiai, nes priemonė gerai pasiskirsto, o neryškus įdegis nepalieka jokių šuorų.

IŠVADOS. Priemonė man patiko savo sudėtimi, patogiu naudojimu ir maloniais pojūčiais. Netiks toms, kurios nori labai greito, stipraus poveikio (tuomet geriau naudoti stipresnį įdegį, pvz. vasarą mėgstu Phenomenal putas). Rekomenduoju visoms, kurios neturi laiko ilgoms paruošiamosioms procedūroms ir kruopščiam naudojimui (idealu mamoms), taip pat toms, kurios siekia subtilių pokyčių, nenori atrodyti nenatūraliai.

Pavasario įkvėptos,

Lieknos Bitės