OLYMPUS DIGITAL CAMERANe veltui sakoma, kad visur gerai, bet namuose – geriausia. O kad juose dargi būtų ir jauku, šilta bei miela ne tik mums pačioms, bet ir į juos užsukantiems svečiams, vis prisigalvojame, kaip juos dekoruoti. Apie spalvotas girliandas svajojome jau labai seniai – jos tinka bene kiekvienam kambariui, o sušilus orams, keliaus ir į mūsų terasas. Tai idealus papuošimas, suteikiantis jaukumo, labai mėgstamas vaikų ir pagyvinantis namų interjerą. Juk jų būna pačių įvairiausių spalvų.

Taip ieškodamos ir žvalgydamosi po įvairius puslapius, prekiaujančius šiomis girliandomis (jų galima rasti ir „AliExpress, tačiau baimino, ar kokybė bus gera, ir lietuvių kūrėjų, tačiau dažnai kainos būna tiesiog kosminės), aptikome „Spalvotus kamuoliukus“. Šiandien abiejų Bičių namus jau puošia kūrybingos mamos Jurgitos rankų darbo girliandos.OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAJei esate mūsų ištikimi skaitytojai, jau pastebėjote, kad Lieknos Bitės labai skirtingos. Dažnai net juokas ima, kai pamatome, kokius skirtingus daiktus išsirenkame. Taip nutiko ir su girliandomis (kaip gerai, kad „Spalvoti kamuoliukai“ įvairiausių atspalvių, tad įtiks kiekvienam skoniui). Viena mūsų mėgsta ramesnes spalvas, be didelio išsišokimo interjere pritampančias detales, todėl išsirinko žemės atspalvių girliandą (rudos, kreminės ir juodos derinį). Kita – ryškių spalvų mėgėja, pastaruoju metu labai pamėgusi rožinę, raudoną ir violetinę. Tikriausiai, čia dukrytės ir pagaliau atėjusio pavasario įtaka. Norisi, kad ir namai atgimtų, atsinaujintų, kaip ir gamta už lango. Kaip ryškų interjero akcentą, išsirinkau alyvinės, kreminės ir šokoladinės spalvų girliandą. Ji idealiai tiks tiek miegamajam, tiek svetainei ar dukrytės kambariui.022017Na, o dabar mūsų įspūdžiai apie „Spalvoti kamuoliukai“ girliandas. Tiesa pasakius, likome LABAI maloniai nustebintos. Kamuoliukai dideli, labai kruopščiai pagaminti, spalvos tokios, kokias užsisakėme. 20 kamuoliukų girlianda gana ilga, todėl jos užteks tiek terasai papuošti, tiek virš lovos miegamajame ar apvynioti vaikų tipiui. Kaip girlianda veikia? Mums prireikė trijų AA elementų, Jurgita rekomenduoja naudoti pakraunamus.

Gražuoles girliandas įvertino ir mūsų vaikai. Tiek vienos, tiek kitos nusitempė į savo kambarius ir kategoriškai atsisako grąžinti. Ką gi, tegul turisi (bent kol kas). Vaikų kambaryje tokia girlianda labai naudinga, kai mažylius migdome. Ji sukuria jaukią, švelnią, dėmesio neblaškančią šviesą.

Mes, Lieknos Bitės, juokaujame, kad galbūt greitai tapsime Lietuvos verslių mamyčių atstovėmis, nes viskas, ką pastaruoju metu bandome, pritaikome savo namuose ir įsigyjame vaikams – sukurta būtent jų. Ne išimtis ir spalvoti kamuoliukai, todėl norime trumpai jums pristatyti dar vieną darbščią moterį, kuri, gimus vaikams, savyje atrado talentą ir pradėjo kurti labai dailius interjero aksesuarus – spalvotus kamuoliukus-girliandas.031– Kas slepiasi už prekinio ženklo „Spalvoti kamuoliukai“? Kaip sugalvojote pradėti pati kurti tokias gražias rankų darbo dekoracijas?

– Esu dviejų berniukų mama: penkerių ir vienerių. Rankdarbiais domėjausi nuo mokyklos, tad kažką meistrauti pačiai man nėra svetima. Apie girliandas pradėjau galvoti būtent dėl vaikų, jų kambario interjero. Mažyliams prieš užmiegant reikia švelnios šviesos, jaukumo kambaryje. Prekyboje galima rasti įvairių girliandų, bet manęs netenkino jų kokybė. Kai laukiausi antrojo sūnaus, turėjau laisvo laiko, todėl išbandžiau pati savo vaikų kambariui pagaminti girliandą.

Buvo daug ieškojimų – ne tik techniniuose niuansuose, bet ir girliandų bei siūlų pasirinkime. Kai pirmoji girlianda buvo baigta, jos nuotrauka pasidalinau su draugais „Facebook‘e“. Sulaukiau labai daug teigiamų atsiliepimų ir draugių prašymų joms pagaminti tokią pačią interjero puošmeną, tad prasidėjo siūlų pirkimas bei gamybą. Taigi, „Spalvoti kamuoliukai“ gimė iš aplinkinių gerų atsiliepimų ir paskatinimų.

– Ar dažniausios Jūsų klientės – mamos? Tokie žavūs kamuoliukai juk labai patinka vaikams ir nerealiai gražiai atrodo jų kambario interjere.

– Taip, dažniausiai spalvoti kamuoliukai keliauja į vaikų kambarius. Pastebėjau, kad dažnai juos perka ir dovanoms: įkurtuvių ar vaikučio lankymo proga, kaip gimimo dienos dovaną. Pati populiariausia mano girlianda – rudųjų atspalvių. Vaikų kambaryje aš visada rekomenduoju ryškias spalvas, žinoma, pastelinės spalvos taip pat gražiai atrodo spalvotoje mažylių erdvėje. Atėjus vasarai, girliandos gali būti žavinga terasos dekoracija.

– Iš ko kamuoliukai gaminami? Ar jie saugūs vaikams?

– Girliandos – mano rankų darbas, sumeistrautos iš siūlų ir klijų. Nesibaiminkite, kamuoliukai tvirti, nereikia jaudintis, kad vos pakliuvus vaikui į rankytes jie bus sugadinti.OLYMPUS DIGITAL CAMERALieknos Bitės labai džiaugiasi pažintimi su dar viena mama, ne tik auginančia vaikučius, bet ir randančia laiko kūrybai, ir nuostabiomis dekoracijomis mūsų namuose. „Spalvotus kamuoliukus“ rekomenduojame visiems, norintiems interjerui suteikti originalumo, stilingumo ir ieškantiems kokybiškų girliandų. Daugiau informacijos rasite ČIA.