Turbūt vos ne kasdien po akimis šmėkšteli klausimas kokiame nors forume: „Ką padovanoti vyrui vestuvių metinių proga“ arba „Kuo pradžiuginti besituokiančius draugus“. Kadangi su tokiais geraisiais „galvos skausmais“ susiduriame labai dažnai, noriu papasakoti apie tai, kas jums tikrai galėtų pagelbėti. Ir ne tik šiose situacijose, bet ir tada, kada labiausiai norisi pradžiuginti save ir originaliai papuošti namus. Norime pristatyti jums pozityvumu ir spalvota kūryba trykštančią Myminifam, kuri kuria pačius smagiausius šeimų plakatus ir medines lėles įvairiausioms šeimoms progoms įprasminti.

Myminifam kuriami paveikslai traukiantys akį, ryškūs, pro juos tiesiog negali praeiti nenusistebėjęs ar nepasidžiaugęs. Be to, kuriant juos, jūs patys galėsite būti šio proceso dalimi, mat tik jūsų pageidavimai ir šeimai svarbūs dalykai lems tai, koks paveikslas taps gyvu. Pavyzdžiui, viena Bitė sakė, kad jos šeimą labiausiai atspindi bet kokia aktyvi veikla, kelionės, tad jų paveikslo pagrindu tapo kalnai, kurių fone ir įsikūrė pirmoji šeimynėlė. Kad paveikslo herojai būtų kuo tikroviškesni, galite pateikti savo nuotraukas, kurių pagrindinius bruožus atspindės piešti personažai.

Kita Bitė akcentavo, kad jų šeimai svarbiausi namai, tad jie „įsikūrė“ ant kalno, nuo kurio matosi miškas, visai taip, kaip realybėje. Paveikslą galima papildyti kuo įvairiausiais akcentais: surašyti šeimos narių vardus, svarbias datas ar jums svarbias frazes. Nepamirškite savo mylimų augintinių, kurie taip pat gali įsikurti jūsų pašonėje, o taip pat galite pabrėžti daug kitų tik jūsų šeimai mielų dalykų: štai, vienos mūsų sūnūs pavaizduoti skirtingomis, melsva ir žalsva, spalvomis, nes ir realybėje dažniausiai renkasi būtent tokias spalvas.

Myminifam taip pat kuria ir personalizuotas lėles iš medžio, kurias taip pat pagamina pagal jūsų norus, šeimos narių bruožus. Tokiomis šeimos lėlėmis labai mielai žaidžia vaikai, tačiau tai taip pat jos gali tapti ir jaukiu namų akcentu.

Pristatydamos kūrėją, tiesiog negalime šiek tiek papasakoti ir apie pačią ją. Taigi, Myminifam – veikli 2,5 metų berniuko mama, dizainerė, kuri net ir džiaugdamasi motinyste nenorėjo atitolti nuo kūrybos ir troško užsiimti mėgiama veikla. Dizainerė šešerius metus dirbo WEB srityje, kol galiausiai suprato, kad jai norisi ir kažko labiau apčiuopiamo. Be to, augant sūnui suprato, kad norėtų, jog jis žaistų su vertingais žaislais, kurių nesinori tiesiog išmesti ar atiduoti nusibodus, tad gimė personalizuotų lėlių idėja, juk jos gali lydėti visą vaikystę ir likti vertingu prisiminimu. Dizainerė sako, kad šeimos plakatų kūrimas jai ypač smagi veikla. Labai įdomu sužinoti įvairių smagių faktų apie šeimas. O jau kokių įspūdingų būna vaikų vardų! Visa tai norisi užfiksuoti ir įprasminti. Dizainerė mėgaujasi kiekvienu savo veiklos etapu – kūryba, pakavimu, siuntimu, galime patvirtinti, kad tai tikrai pajusite gavę savąjį siuntinuką.

Taigi, jeigu jums pabodo tradicinės šeimos nuotraukos ar portretai ir norite suteikti gyvumo savo namams, labai rekomenduojame šį būdą. Beje, pastebėjome, kad tokius paveikslus kiti renkasi dovanoti jubiliejų, šeimų sukakčių progomis, vestuvėms (juk kaip dažnai norisi padovanoti ir ką nors šilto), tačiau puikiausiai tiktų ir visomis kitomis svarbiomis progomis, pavyzdžiui baigus mokslus, juk jaunas architektas tikrai apsidžiaugtų savo nauju su profesija susijusiu šaržuotu portretu. Beje, artėja Kalėdos, todėl tai gali būti ir labai jauki, šilta, originali dovana, kurią, radę po eglute, jūsų artimieji tikrai susižavės.