girl-1561943_1920Gali būti, jog ne viena jūsų sutiks, kad dabar toks metas, kai namams labai norisi suteikti kuo daugiau jaukumo ir šilumos. Tai nėra taip sudėtinga, tad šiandien su jums dalinamės keliomis, mūsų išbandytomis, gudrybėmis bei plačiau papasakosime apie mūsų atradimą – purškiamus namų kvapus.

Žvakių deginimas. Galbūt pastebėjote, kad, ankstėjant vakarams ir artinantis žiemai, mes vis labiau norime namams suteikti šviesos, tad žvakės – puikus būdas. O jei jos žiba ir skleidžia savo šilumą ant vakarienės stalo, jautiesi lyg romantiškame pasimatyme.

Aromateripija ne tik padeda išvengti ligų, pakelia nuotaiką, bet ir namams suteikia ypatingo jaukumo. Jums tereikės aromaterapinės žvakės, į kurią pilasi vanduo. Į jį įlašinkite kelis lašelius pušų kvapo, eukalipto, mandarino ar apelsino, ir namai skleis nepaprastą aromatą.

Gėlės. Ar vasara, ar žiema – gėlės namus visada puošia. Su šia teorija sutiks daugelis moterų, mat jos net pačios žydi, kai iš savo antrųjų pusių sulaukia gėlių.

Jauki, atpalaiduojanti muzika. Vieniems tai Kalėdinės melodijos, kitiems – klasikos kūriniai, o tretiems – dainos, kurios tiesiog atpalaiduoja.

Židinio liepsna. Kaip vasarą malonu su draugais susėsti aplink laužo liepsną, tai šaltuoju sezono metu nieko negali būti jaukiau už židinyje spragsinčias malkas.

Arbatos gėrimo tradicijos. Jos suartina visą šeimą, suburia mus valandėlei pokalbių ir visuose namuose paskleidžia malonius aromatus.

Daugiau apšvietimo. Šaltuoju sezono metu stenkitės, kad namuose netrūktų šviesos. Ji pakelia nuotaiką ir suteikia jėgų.

Pyragų, keksų, keksiukų ar sausainių kepimas. Kiekviena, namuose šeimininkauti mėgstanti, mūsų skaitytoja sutiks, kad tai pats geriausias metas atskleisti savo konditerinius sugebėjimus. Taip pat – keptų desertų aromatas patinka tiek dideliems, tiek mažiems.

Padėliokite namuose jaukių pledų ar užtiesalų. Nieko nėra jaukiau, nei susisupti į pledą ir mėgautis šiluma, rankose laikant puodelį arbatos.

Nesenas mūsų atradimas – namų kvapai, suteikiantys jaukumo ir ramybės. Mes išbandėme „Marcus Spurway“ namų  kvapiklį, kuris išsiskiria prabangiu, sodriu aromatu, namus paverčiančiu tikra gamtos oaze. Šio kvapo kūrėjų istorija prasideda nuo 1825 m. Kanų mieste. Žaliava ir dar dabar naudojama iš Graso miesto, kur plyti didžiuliai įvairiausių gėlių laukai. Tad tai yra 100 proc. prancūziškas gaminys. „Marcus Spurway“ namų produktai yra draugiški gamtai, juose nėra parabenų ir dažiklių, jie atitinka Prancūzijos bei Europos sąjungos kosmetikos priemonėms keliamas normas.030034Mūsų išbandytas namų kvapas „Veille Sous Le Sapi“ (vert. „baltoji eglė vakare“) – skirtas suteikti namams išskirtinio jaukumo. Atšalus orams,  kai gamta mus pradeda džiuginti elegantiškomis snaigėmis, eglės kvapas asocijuojasi su Kalėdomis. O namai, kvepiantys jaudinančiu šventės laukimu, atpalaiduos nuo pastovaus bėgimo ar streso.

Šiais kvepalais galite kvepinti užuolaidas, dirbtines gėles ar kankorėžius, dekoratyvines pagalves ar kilimėlius.

Daugiau apie „Marcus Spurway“ Lietuvoje skaitykite ČIA.