1Tokiomis šaltomis dienomis ne vienas mūsų pagalvoja – juk taip gera būti namuose! Mėgautis šiluma, ramybe, džiaugtis jaukumu, kurį patys susikūrėme. Jei vis susimąstote, kad jūsų namų sienos „liūdi“, joms trūksta kažkokio išskirtinumo, akcentų, kurie užbaigtų vientisą interjerą, o gal – trokštate atnaujinti savo būstą ir jam suteikti naują cinkelį, mes jums turime pasiūlymą – interjero lipdukus „Odi Odi“.

Viena mūsų, Lieknų Bičių, neseniai su šeima įsikūrė naujame būste. Čia, regis, jau viskas yra: baldai, buitinė technika, santechnika, tačiau, kaip naujakuriai, dar nespėjome apgalvoti ir įgyvendinti namų dekoravimo idėjų. Sienos atrodo tuštokos, trūksta įvairiausių smulkmenų ir akcentų, kurie visiems aiškiai pasakytų – jų įkurtuvės jau baigtos. Skubėti ir šluoti parduotuvėse viską, kas pasitaiko po ranka, nenorėjome. Juk namai – pati svarbiausia erdvė žmogui, tad kiekviena detalė turi būti išjausta, atrasta, artima širdžiai ir miela akims.

Labai apsidžiaugėme, kad radome „Odi Odi“ lipdukus su lietuviškais užrašais. Jų puslapyje pasirinkimas LABAI didelis: šeimos taisyklės, teiginiai namams, vaikų kambariui skirti paveikslėliai. Mus sužavėjo ne tik įvairovė, bet ir lipdukų dizaino vientisumas (labai patogu, jei namuose norėtumėte kelių tokių dekoracijų), subtilumas ir išskirtinumas (tikrai, kitur tokių nematėme).

Išsirinkti buvo labai sunku, nes bene kiekviename kambaryje rastume, kokiu lipduku būtų galima jį dekoruoti. Darbo zonoje – motyvuojančiomis ir įkvepiančiomis frazėmis (viena Bičių pasirinko lipduką su užrašu „Jei nori turėti tai, ko niekada neturėjai, turi daryti tai, ko niekada nedarei“). Svetainėje arba, kitaip tariant, gyvenamojoje zonoje – šeimos taisyklės ar gražios, gerai nuteikiančios citatos (pavyzdžiui: „Visur gerai, bet namuose geriausia“, „Viskas, ko reikia – tai meilė“, „Namai – tai ne vieta, tai – jausmas“. O jau kokių jaukių ir romantiškų lipdukų rasite tėvų miegamajam… Nuo „P.S. Aš tave myliu“ iki priminimo „Visada pabučiuok mane prieš miegą“. Jei svarstote, kaip žaismingai ir paprastai, bet be didelių investicijų, įrengti vaikų ar vaiko kambarius – „Odi Odi“ taip pat turi, ką pasiūlyti. Nuo skandinaviško stiliaus gyvūnėlių, taškelių iki ūgio matuoklės, mielo debesėlio su užrašu „Labanaktis“ ar labai naudingų „Vaikų kambario taisyklių“.

Mes nusprendėme namų dekoravimą pradėti nuo prieškambario. Juk čia pirmiausia krypsta visų mūsų svečių akys, o ir patys kasdien matysime užrašą, kuris sušildo širdį, įkvepia ir primena, kokie mes kartu esame laimingi: „Namai ten, kur širdis“.

024012Kokia mūsų patirtis nuo lipdukų užsakymo iki galutinio rezultato? Esame labai patenkintos, o jau kiek komplimentų sulaukia širdelės formos lipdukas. Tikriausiai, dar nebuvo svečių, kurie jo nepastebėtų ir nepagirtų. „Odi Odi“ interjero lipdukus pristato greitai ir saugiai supakuotus į cilindro formos kartoninį dėklą.

Mūsų patarimas: prieš klijuodami lipduką, labai gerai paskaitykite instrukciją (ją gamintojas kartu atsiųs), nes šiam darbui prireiks kruopštumo ir atidumo. Tiesa, tai nėra labai sudėtinga, jei lipdukas nedidelis – visai paprasta. Taip pat, prieš perkant, įsitikinkite, kad jis yra tinkamas jūsų namų sienoms. Lipdukų nepatartina klijuoti ant tapetų, tinku ar kalkėmis dažytos sienos, ant nusilupusio, nelygaus ar grublėto paviršiaus.2Štai taip atrodo dar neužklijuotas lipdukas

Lipdukas užklijuotas, Lieknos Bitės labai patenkintos ir laimingos, tad nori jus supažindinti su šių namų interjero grožybių kūrėja.

– Kas slepiasi po „Odi Odi“ prekiniu ženklu? Kaip gimė idėja kurti lipdukus namų dekoravimui? Ar seniai užsiimate šia veikla?

– Po „Odi Odi“ ženklu slepiuosi aš, Dovilė Žilinskienė – mama, žmona, draugė, jaukumo ieškotoja. Prieš kelerius metus buvome naujakuriai savo namuose ir ieškojome idėjų, kaip dekoruoti savo namų tuščias sienas. Labai norėjome lietuviškų namų taisyklių, jų neradę, nusprendėme patys susikurti. Taigi, pats pirmasis lipdukas buvo sukurtas sau.

– Ar lietuviai drąsiai lipdukais dekoruoja sienas? Kokius dažniausiai renkasi? Ar patys populiariausi vaikiški? 

– Drąsos klijuoti lipduką nereikia labai daug, nes tai dekoracija, kurią, panorėjus, galima pakeisti. Džiaugiuosi, kad galiu kurti laimingiems žmonėms, tai atsispindi ir lipdukuose – jie pilni optimizmo, įkvepiančių minčių, skatina pasitempti ir būti atidesniems vienas kitam. Taip pat smagu, kad lietuviai po truputį atranda minimalizmą ir skandinavišką stilių vaiko kambaryje. Šiam stiliui kurti labai tinka mūsų vaikiškos serijos lipdukai, kurie ne tik puošia, bet ir lavina mažuosius.021– Iš kur semiatės įkvėpimo lipdukų tekstams? Ar kuriate individualius, kliento sugalvotus lipdukus?

– Įkvėpimo semiuosi iš aplinkos. Pirmiausiai, tai artimųjų, kurie labai palaiko mano veiklą ir neretai prisideda prie kasdieninių darbų, ypač vaikų. Taip pat žmonių, klientų, kurie mato prasmę mano darbuose, kartu džiaugiasi pasiekimais, dalinasi savo namų nuotraukomis su „Odi Odi“ lipdukais bei įsitraukia į kūrybinį procesą. Džiaugiuosi, kad galiu padėti įgyvendinti klientų individualius sumanymus.

Jei ir jūs norite savų namų sienas papuošti gražiaisiais „Odi Odi“ lipdukais, spauskite ČIA.

Taip pat atrinkome TOP 5 lipdukus, kurie mums labai labai patiko:1111