042Mūsų draugų ir artimųjų rate dabar tikra įkurtuvių karštinė. Vieni po ilgų statybų pagaliau kraustosi į išsvajotus namus, kiti netikėtai pranešė, kad įsigijo butą ir jau netrukus į jį kelsis. Aišku, visi organizuoja didesnes ar mažesnes įkurtuvių šventes. Šį savaitgalį kaip tik lankysimės pas bendrus abiejų Bičių draugus, todėl nusprendėme kartu išrinkti dovaną.

Porelė, kurios meilės lizdelį lankysime, labai vertinanti originalumą ir išskirtinumą, mėgstanti modernias, tačiau jaukias detales. Ilgai svarstėme, kas jiems patiktų ir supratome, kad tai tiesiog „misija neįmanoma“. Gal gėlės ar koks augalas vazonėlyje, bet… Ar jie mėgsta gėles? Gal receptų knygą? Aha, o kas garantuos, kad jie tokios neturi? Suvenyrus ir visokias smulkmenas iškart atmetėme – žinome, kad jie tokių dalykų nemėgsta. Įvairūs rakandai, virtuvės reikmenys – praktiška dovana, tačiau norėjosi kažko šilto, paliksiančio atsiminimą ir namų interjerui suteiksiančio šilumos.

„Valio! Turim!“, – labai savimi patenkinta pas mane su maišais atvažiavo Indrė. Ir tikrai – jos atradimas mane sužavėjo. Tai dekoratyvinės pagalvėlės, kurias puošia laba šilti, jaukūs ir kiekvieniems namams tiksiantys užrašai. Nusprendėme, kad draugams padovanosime dvi neutralių spalvų (baltos ir tamsiai pilkos) pagalvėles su užrašais: „Myliu tave iki mėnulio ir atgal“ (jie juk tokia miela porelė) bei su namų taisyklėmis „skardžiai juokimės, nuoširdžiai džiaukimės…“. Indrė, pasirodo, jas rado „Buboo“ parduotuvėje, kurioje visai neseniai aptikome ir labai stilingas pavasarines kepurytes mūsų mažyliams.012021Puslapyje www.buboo.lt toks didelis šių pagalvėlių spalvų bei užrašų (yra ir anglų bei rusų kalbomis) pasirinkimas, kad ir savo namams jau išsirinkome po kelias. Tai puikus interjero akcentas, kurį lengvai pritaikysite bene kiekviename kambaryje: jos tiks ir romantiškam miegamajam, ir vaikų kambariui, ir svetainei ar net ant valgomojo krėslų.

Mes visada atkreipiame dėmesį, ar daiktai, kuriuos renkamės savo namams, yra praktiški. Taigi, „Buboo“ pagalvėlėms dedame pliusą už tai, kad jų užvalkaliukas nusisega, todėl bus paprasta skalbti, kai vaikai jas pamyluos su purvinais pirštukais, ir jos pasiūtas iš natūralios medžiagos – medvilnės (todėl nebaisu, kad gali alergizuoti jautri vaikų oda).047Abi nusprendėme, kad ieškantiems įkurtuvių, krikštynų dovanos, lankant tik gimusį vaikutį, norintiems kažko įsimintino jauniesiems kartu su pinigėliais ar tiesiog svajojantiems artimą žmogų nustebinti šilta malonia dovana – tokios pagalvėlės idealus pasirinkimas. Beje, žadu rožine pagalvėle su užrašu „A-a-a-a pupa, kas ta pupą supa?“ nustebinti savo draugės dukrytę, gyvenančią Londone. Išsiaiškinau, kad man neteks pačiai jos siųsti, nes „Buboo“ prekes pristato ir užsienyje. Valio!

Tokios kaip mūsų ir labai daug kitų pagalvėlių gyvena ČIA.