OLYMPUS DIGITAL CAMERAŠiandien jums papasakosime apie labai netikėtą pažintį ir kiek visko ji mums suteikė. O viskas prasidėjo nuo to, kad „Instagram“ tinkle vieną dieną pastebėjome „Medvilniukas“ profilį – labai estetiškos, stilingos nuotraukos, nuostabūs žaislai ir kambario aksesuarai bei fone vis pasirodančios mama su dukra. O mes mėgstame „sekti“ tokias mamas – kažkuo kitokias, kažką kuriančias, stebinančias ir… įkvepiančias.

Kai kuriems žmonėms prireikia laiko, kol jie atranda tai, kas juos „veža“. Ne išimtis ir aš, prireikė laiko sustoti ir atsikvėpti nuo mokslų, darbo bei kitų prievolių ir tik tada sugebėjau suprasti, kas man gyvenime teikia didžiulį malonumą. Estetika. Ieškau jos savo darbo veikloje, man didžiulis malonumas šeimos pietų stalą sudėlioti taip, kad vos prisiartinus tįsta seilė, namus puošti daiktais, kurie pabrėžia mano asmenybę ir požiūrį.

Todėl estetiškų sprendimų ieškau net tada, kai prireikia kažkur paslėpti plastikinę sauskelnių pakuotę, nes net toks, atrodo menkavertis daiktas, savo plastikiniu buvimu pažeidžia mano jaukią iš spalvų ir natūralių faktūrų sukurtą erdvę. Todėl visada džiaugiuosi savo kelyje sutikusi žmonių, kurie jaučiasi taip pat. Pavyzdžiui, „Medvilniuko“ kūrėja, kuri ieško tokių mielų ir rankų darbu sušildytų sprendimų. Jos kurtas mėtinis, karališkais motyvais puoštas, krepšys puikiai papildė mano namus ir išsprendė problemą, kur akiai maloniu būdu paslėpti dar kurį laiką mano namuose karaliaujančias sauskelnes. Neabejoju, kad po šios užduoties, jis puikiai ras naują paskirtį ir atnaujins jau kitą namų kampą.OLYMPUS DIGITAL CAMERAKita Bitė – tiesiog pamišusi dėl įvairiausių daiktų, skirtų vaikams ir jos mažosios princesės kambariui. Beveik pusantrų dukrytės karalystę ji vis dekoruoja, kažką keičia, papildo naujomis detalėmis (nors mažoji tame kambaryje dar net nemiega – naktis leidžia tėvų miegamajame). „Medvilniuko“ puslapyje ji nusižiūrėjo labai stilingą, jaukų, minkštutėlį pledą, kuris idealiai tinka ir kaip kaldrytė. 100 proc. medvilnės pledukas toks malonus ir švelnus, kad mažoji ji naudoja tiek miegui, tiek jį pasitiesusi žaidžia su lėlytėmis. O kokia miela širdelė, kuri buvo prie jo pridėta! 034-2040-2Anastazja Ulanovska kurti vaikų kambario aksesuarai mums taip patiko, kad nusprendėme ir jus su šia dizainere artimiau supažindinti. Taigi, kas toji stilinga mama, savo rankų darbo kūriniais ir labai jaukiomis kasdienybės nuotraukomis įkvepianti mus, Lieknas Bites?

Kaip gimė „Medvilniukas“? Gal galite trumpai prisistatyti ir papasakoti, kaip pradėjote kurti ir siūti tokius dailius vaikams bei namams skirtus daiktus? Gal Jūsų įkvėpimo šaltinis – motinystė?

– Kiek save atsimenu – visada siuvau… Mano mama siuvėja, todėl jau nuo vaikystės mokėjau siūti, siuvinėti, megzti, nerti ir t.t. Mano lėlės turėjo didelius drabužių maišus, patalynę, joms gaminau palapines… Po to pasukau kiek netikėtu keliu – studijavau aukštąją matematiką. 🙂 O dar po kelių metų motinystė įkvėpė ir suteikė galimybę vėl grįžti prie mano mėgstamiausių užsiėmimų – siūti bei kurti. Taip ir gimė „Medvilniukas“. Jau nuo pat pradžių žinojau, kad noriu siūti kokybiškus, iš natūralių medžiagų, daiktus vaikams bei namams. Gal įtaką padarė tai, kad buvau šviežiai „iškepta“ mama ir kaip tik domėjausi savo namų interjero sprendimais.

Sakoma, kad mamos vos spėja suktis su vaiku, o iš kur pas Jus tiek energijos, kūrybiškumo? 

– Kaip aš dažnai sakau – kuo daugiau darbų, tuo daugiau spėji. Aišku, būna visaip… tenka kartais anksčiau atsikelti ir vėliau gultis. Daug ko nebespėju padaryti laiku. Per daug negalvoju apie laiko stoką, jo visada truks… Emociškai man labai padeda ir suteikia daug energijos vyro didžiulis palaikymas, be jo tikrai niekas neįvyktų. Taip pat įkvepia kasdieniai momentai, meilė, mažylės šypsena, nauja suknelė ar batų pora, mano įgimtas pozityvumas. Mėgstu užfiksuoti gražias kasdienybes akimirkas ir dalintis jomis „Instagram“ paskyroje – mane tai labai įkvepia ir duoda energijos naujiems darbams.OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAKuo Medvilniukas išsiskiria iš kitų prekinių ženklų? Kokia Jūsų koncepcija? 

– Man svarbiausia yra kokybė ir estetika. Stengiuosi siūti kokybiškai, tvarkingai ir tik iš natūralių medžiagų (išskyrus kažkokius pavienius elementus). Net pavadinimas kalba pats už save – „Medvilniukas“, nuo žodžio medvilnė. Siuvant žaislus, minkštas lėles, pagalvėles ir kitas kambario interjero detalias, visuomet galvoju apie savo mažylę ir kokio daikto aš norėčiau jai. Todėl gaminys turi būti malonus, patvarus, nekenksmingas, atrodyti estetiškai ir gražiai. Mano manymu, labai svarbu, kad vaikų aplinka būtų žaisminga, tvarkinga, funkcionali ir stilinga.

Gal galėtumėte duoti keletą patarimų, kas svarbu įrenginėjant vaiko erdvę namuose?

– Svarbiausia – nepersistengti ir neperkrauti erdvės. Geriausia yra sukurti neutralų foną, t.y. parinkti šviesias sienų ir baldų spalvas, o toliau žaisti su detalėmis. Apgalvokite, kokio charakterio turėtų būti kambario interjeras: žaismingas (ryškių spalvų), mielas (rožinių spalvų), romantiškas (pastelinių atspalvių), berniukiškas (tamsesnis) ar išlikti neutralus (baltos, gelsvos, pilkos, rusvos spalvų). Tuomet jau galite rinktis atitinkamas detales: pagalves, girliandas, pledus, daiktų krepšius, sapnų gaudykles… Viską rasite mūsų parduotuvėje, o vasaros pradžioje planuojame prekiauti romantiškais baldakimais. Taigi, būtinai apsilankykite!

Jei ieškote stilingų, išskirtinių, kokybiškų, Lieknų Bičių išbandytų ir patikrintų aksesuarų namams ar būtent vaikų kambariui – užsukite į www.medvilniukas.lt. O jei esate jauna mama, trokštanti įgyvendinti savo svajonę ir pradėti kažką kurti – pasižvalgykite po Anastazja „Instagram“ puslapį. Čia rasite daug įkvėpimo, pozityvumo ir kūrybingos auros!