dsc08405Pasikalbėjusi su keliomis draugėmis, supratau, kad šie metai nebus išimtis ir daugelis paskutinę savaitę versis per galvas, ieškodami dovanų artimiesiems. Štai viena pažįstama nesugalvoja, ką padovanoti vyro tetai. Ji, atrodo, viską turi, reikėtų kažko šilto, jaukaus. Kita draugė dejuoja, kad, tikriausiai, jos vyras liks be staigmenos, nes ji visai be minčių, o norėtųsi kažko šeimyniško, romantiško. Taip, trindama rankas, kad mano dovanos jau supakuotos, prisiminiau, kad dar neturiu nieko nei mamai su gimtadieniu (jis beveik sutampa su šventėmis), nei sesei su vyru.

Vis pasidžiaugiu savo savybe įvairius įdomius, man už akių užkliūnančius, daiktus pasižymėti. Taip, tarp užrašų dairydamasi, kas man neseniai patiko, aptikau labai stilingas, mielas pagalvėles iš dsc08446www.lipdukai.eu. Jos ypatingos tuo, kad dekoruotos smagiais, motyvuojančiais ar tiesiog širdį sušildančiais užrašais. Pasirinkimas – labai didelis. Daug įvairiausių spalvų ir užrašų. Taigi, savąjį namų interjero akcentą ras kiekvienas, o ir dovanoms nesunku išrinkti kažką tinkančio būtent tam žmogui.

Šios dekoratyvinės pagalvės nėra mažos (matmenys: 50×50), užvalkalas – kokybiškas, tvirtas, pasiūtas iš 100 proc. medvilnės. Jis atsisega ir lengvai skalbiasi, todėl nereikės nerimauti dėl pagalvės priežiūros.

Sesei, kuri neseniai sukūrė šeimą, nusprendžiau padovanoti pagalvę su užrašu „Namai ten kur šeima“. Būsimiems naujakuriams tai bus tikrai reikalingas daiktas jų būsimų namų interjerui. Mamai norėjau kažko įsimintino ir smagaus. Radau tai, kas tinka tiesiai į dešimtuką – „Karalienės gimsta gruodį“. Manau, kad tokia šmaikšti dovana pamalonins kiekvieną moterį, šį mėnesį švenčiančią gimtadienį. Beje, norėjau www.lipdukams.eu pasiūlyti ir analogišką pagalvėlę su užrašu „Princesės gimsta gruodį (ar bet kurį kitą mėnesį)“. Manau, kad mano dukrytei labai patiktų toks kambario aksesuaras.dsc08427Pamačiusi mano pagalvėles, kita Bitė irgi suskubo išsirinkti kažką sau, o tiksliau – dovanų savo vyrui. Jis labai mėgsta motyvuojančias, įkvepiančias frazes. Artėjant naujiesiems metams, jos gali žmogų paskatinti, suteikti motyvacijos siekti užsibrėžtų tikslų. Ji išrinko prie jų namų interjero puikiai derančią pagalvėlę su užrašu „Svajok, tikėk, daryk“. Kadangi ant sofos kaip tik trūko dviejų akcentų, kitą ji išsirinko sau. Užrašas „Gera grįžti namo“ jai šiuo metu itin artimas, mat kasdien po gausybės darbų, vakare pravėrusi namų duris, ji visada pagalvoja, kaip čia gera ir jauku.dsc08420Vos pagalvėles užsisakėme, jas gavome už dviejų dienų. Todėl, skubantys įsigyti kalėdines dovanas, dar gali suspėti. Jei ieškote kažko jaukaus, mielo, šilto ir įsimintino – toks dovanos pasirinkimas, mūsų nuomone, labai tinka. Jei ieškosite šių pagalvėlių, jas galite rasti www.lipdukai.eu.

Linkinčios lengvai ir smagiai rasti dovanas artimiesiems,

Lieknos Bitės