Galiu lažintis, kad šiuo metu šimtai moterų gyvena tokiomis pat nuotaikomis kaip aš: atostogos nenumaldomai eina į pabaigą, o darbo dienos net gali girdėti, kaip šnopuoja į nugarą. Na ir kas, stebisi viena mano draugių, gi turėčiau pailsėjusi į darbus kibti su nauja energija, bet, deja, reikalai klostosi ne visai taip, kaip norėčiau, nauji namai viliote vilioja juose pasilikti dar kelioms dienoms, o perspektyva anksti keltis tiesiog kelia šiurpa.

Atostogose į rankas čiupusi romanus, dabar grįžtu prie motyvacinių knygų, kurios jau tapusios geromis mano naktinio stalelio draugėmis. Taip miegoti nueinu su pakiliomis mintimis ir rytą pradedu kur kas energingesnė. Naujausia mano skaityta tokio tipo knyga – leidyklos baltos lankos“ išleista koučerių karalienės Jen Sincero parašyta knyga „You are a badass. Kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori„. Man atrodo, kad ji ypatingai tiktų tiems skaitytojams, kurių nežavi perdėti dvasingi pamokymai, nors dažniausios sąmoningo gyvenimo idėjos yra labai priimtinos. Ši knyga iš kitų labiausiai ir išsiskiria savo stiliumi – šmaikštumas yra pagrindinė jos ašis apie kurią ir sukasi pagrindinės tobulėjimo idėjos. Galite būti užtikrinti, kad skaitant neteks nuobodžiauti, bet kikensite tikrai dažnai. Autorė tikrai nepirš ir dogminių tiesių – galėsite pasirinkti patys kuo tikėti: visata, energija, dievu, gamta, bet tikėti geresniu gyvenimu tikrai teks. Bet juk toks ir yra mūsų siekis, ar ne?

Autorė dosniai dalijasi patarimais tiems skaitytojams, kurie šiuo metu imasi naujos veiklos ar apie ją dar tik svajoja. Pasisemsite motyvacijos kaip apsispręsti, pasiryžti ir nebedvejoti siekiant naujo tikslo. Skaitydami patikėsite, kad esate verti uždirbti daugiau ir net atliekant malonesnius darbus nei iki šiol. Vien ko vertas pačios autorės pavyzdys, juk ji pati gyvena būtent taip – gyvena dirbdama mylimą darbą, nesustodama keliauja, rašo knygas ir įkvepia daugybę žmonių, kuriems kaip tik šiuo metu to reikia.

Jei reikėtų apibendrinti, kas turėtų imtis šios knygos, sakyčiau, kad toks žmogus, kuris tik pradeda siekti vidinių pokyčių, nes knygoje įvairios tiesos pateikiamos glaustai ir apibendrintai, nori į šiuos pokyčius žengti smagiai nusiteikę ir naudotis visais visatos teikiamais malonumais: sėkminga karjera, pinigais, komfortu.

Linkime lengvų pokyčių,

Lieknos Bitės