OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sveikos, mamytės,

šiandien ir vėl receptas jums su idėja, kaip mažuosius paskatinti valgyti daugiau daržovių.

Kol dar nebuvau susipažinusi, o tik viena ausimi girdėjusi apie Paleo mitybą, dažnai burnodavau „kaip jie ten vien tik mėsą nuolat kemša???“, bet, pastudijavusi atidžiau, tapau šios krypties gerbėja. Paleo atstovai nuolat ieško idėjų, kaip išradingiau pateikti daržoves, nes jei tu nevalgai daržovių daugiau, nei vegetaras, negali vadintis tikru Paleo mitybos šalininku!

Ir štai, šios virtuvės įkvėpta vieną dieną sumaniau draugiškus sveikatai dešrainius. Jie ir nekaloringi, ir vitaminingi, o kadangi įdarui panaudojau „Kitchen Me“ virtuvės triušienos dešreles, buvo ir labai sotūs. Nė kiek nepabijojau jais pavaišinti ir savo vaikų.

Ką mažieji valgytojai sakė? Ogi „niam niam“, mat yra labai dideli dešrelių mėgėjai. Taip pat, pamatę, kad dešrelės, kaip jie sakė „kažkokiame žaliame kosminiame laive“, net neprašyti puolė jas kimšti ir tyrinėti. Taigi, šį kartą ir vėl suveikė mažos gudrybės, kaip juos priversti suvalgyti daugiau daržovių.

REIKĖS:

4 jaunų cukinijų;

4 triušienos dešrelių (mes naudojome „Kitchen Me“);

4 salotų lapų;

pomidoro;

 agurko

GAMINIMAS:

  1. Cukinijas įpjaukite išilgai, tarsi tai būtų dešrainio bandelė ir dėkite į skardą kepti kartu su dešrelėmis į iki180 laipsnių įkaitintą orkaitę apie 30 min.
  2. Į iškepusios cukinijos vidų klojame salotą, tada dešrelę ir gabalėliais pjaustytas daržoves. Užkietėjusiems sveikuoliams patiks ir taip, o kitiems – siūlome skanauti su naminiu BBQ padažu!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mažuosius gurmanus lepinančios,

Lieknos Bitės