OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ar žinai paslaptį, kur paslėpti vaikų ne visada mėgstamas daržoves? Teisingai, jų taip mėgstamuose varškėtukuose!

O ar žinai, kaip nepriaugti svorio vis sušlamščiant vaikų nesuvalgytus likučius? Dar kartelį teisingai, gaminant jiems tokį maistą, kuris negadintų ir tavo linijų. Prisipažinsiu, varškėtukų ruošti niekada nemokėjau, tai jie man per kieti, tai išyra. Tačiau šitie – tobuli, pagaminau greitai ir tik iš kelių ingredientų.

Dabar močiutės galės nebepergyventi, kad anūkėlių nemaitinu visiems vaikams būtinu patiekalu – jų mėgstamais varškėtukais. Manau, kad šis receptas labai patiks ir kitoms mamytėms, sukančioms galvas, ką čia pagaminti patiems mažiausiems. Mano karalaičiai – vienerių ir trejų metų berniukai – su pasičepsėjimu valgė šį pietų patiekalą.

REIKĖS

200 g varškės;

20 g krakmolo;

druskos;

ciberžolės;

pipirų

Įdarui:

mocarelos sūrio;

daržovių ar ko kito (maniškiai buvo su pomidorais) – įdarui

GAMINIMAS:

  1. Iš tešlai skirtų produktų sumaišykite vienalytę masę ir iš jos formuokite rutuliukus, į kurių vidų įdėkite mėgstamo įdaro.
  2. Virkite apie 10 min.
  3. Patiekite su šaukštu graikiško jogurto.

Jei ir jūs kasdien sukate galvą, kuo nustebinti savo mažylius. Jei domitės sveika mityba ir manote, kad visavertis maistas – labai svarbus visai šeimai. Mes, Lieknos Bitės, lauksime jūsų idėjų ir patirčių, kokiais patiekalais stebinate savo mažuosius valgytojus. Mums galite rašyti el. paštu: lieknosbites@gmail.com

Siunčiame linkėjimus visoms mamoms,

Lieknos Bitės

4 KOMENTARAI

  1. Man pusė kukulių puode liko. Ar recepte tkrai viskas surašyta? O ir ciberžolės skonis manajai nepatiko, nors tikrai yra ragavus anksčiau.

    • Labai priklauso nuo varškės, su tradicine 9 proc. varške mums visada pavyksta, tačiau, jei varškė kitokia, ir proporcijų gali reikėti kitokių. Ciberžolės beriame tik vos, spalvai gauti, o skonio nė nesijaučia :).