Daugumai mūsų šiemet, kaip ir kas metai, teks susitikti su būriu mažųjų giminaičių, krikštavaikių ir draugų vaikų. Ir visi jie bėgs prie durų jūsų pasitikti, gal būt dėl to, kad jūs ta teta ar dėdė, kuris mėto į orą aukščiausiai, o gal ir dėl to, kad perkate skaniausius skanumynus. 🙂

Bet ar žinote, kad seniai praėjo tie laikai, kai perkant lauktuves mažiesiems užtekdavo paskutinį momentą prie kasos prigriebti saldiklių prifarširuotą sulčių pakelį ar mėlynai liežuvį nudažantį čiulpinuką? Šiuolaikiniai tėvai reiklūs ne tik sau, bet ir aplinkiniams, tad tikrai galite susilaukti nemalonios užuominos, kad turėtumėte būti atidesni. O dar gėdingesnė istorija nutiko mano draugei Agnei, kuriai, savo trimečiui krikštasūniui nunešus vaivorykštės spalvų guminukų, teko atlaikyti klausimų laviną iš mažylio, kodėl ji nori, kad jam atsirastų raudonų taškelių, kurių visada atsiranda privalgius tokių skanumynų?

Norime, kad ir jums netektų raudonuoti, todėl patariame, į ką atkreipti dėmesį perkant saldumynus mažiausiems:

  1. Skanėstai turėtų būti be dirbtinių dažiklių ir konservantų. Jie yra viena priežasčių, kodėl šiuolaikiniai vaikai kenčia nuo alergijų, astmos ir hiperaktyvumo. Tad jei produkto sudėtis užrašyta jums nesuprantamais terminais, tokį produktą palikite gulėti lentynoje.
  2. Juose neturėtų būti pridėtinio cukraus. Kad skanėstai būtų pakankamai saldūs jie gali būti gardinti natūraliais ingredientais, pavyzdžiui, džiovintomis datulėmis, razinomis.
  3. Jei saldėsis „šviečiančios“ spalvos, sudėties nė nesivarginkite skaityti. Manote, kad kitaip vaikams bus nuobodu? Tikrai ne, galima rasti skanumynų, kurių pakuotes puošia smagiausi herojai, kurie labai patinka mažiesiems.
  4. Jei jūsų lankomas mažasis draugas alergiškas pieno produktams, kiaušiniams, rinkitės produktus, kurie tinkami veganams. Tačiau įsitikinkite, ar vaikas jau gali valgyti riešutus.
  5. Atsiminkite, svarbiausia ne kiekybė, o kokybė. Galbūt, mažylis ir bus sužavėtas kilogramu sintetinių skanėstų, bet būkite tikri, rūpestingų tėvų jie bus paslėpti vos jūs išeisite pro duris.

Galvojate, kad realybėje tokių saldumynų nėra? Užtikriname, kad klystate. Kai mes skubame į svečius, vaikams dažniausiai prigriebiame „Tundra“ skanėstų.Kai keliaujame pas gausesnį būrį valgytojų, renkamės daigintų grikių „Mini Bars“ rinkinuką. Taip pat jie praverčia ir kai su mažaisiais vaikštome po parduotuves, nes maišelis patogiai užsidaro-atsidaro ir saldėsiai neišsibarsto rankinėje, o mažieji turi, ką veikti. Nebijome jų duoti net mažiausiems, nes jie pagaminti iš Lietuvoje užaugintų grikių bei kitų sveikatai naudingų priedų. Mažuosius batonėlius galite rinktis dviejų skonių – su cinamonu ar kakava, todėl jie niekada neatsibosta.Kai norime palepinti savo vaikus, juk vos grįžus namo, visada pasigirsta tas pats klausimas: „ką skanaus pirkai?“, renkamės didesniuosius batonėlius. Mūsų vaikų favoritas – batonėlis „Slibinutis“, kurio sudėtyje net 25 procentai daigintų grikių, o likusią dalį sudaro datulės, anakardžiai ir kokoso aliejus. Nemeluosime, pasilepiname jais ir patys, ypač kai darbe turime tik trumputę pertraukėlę užkandžiams ar kai skubame į treniruotę ir norime prieš ją atgauti jėgas.O prieš šventes mus pradžiugino ir Kalėdinė pakuotė, nes jau kelintus metus įsitikiname, kad geriausios dovanos draugams tos, kurias gali suvalgyti, tad šiais metais su artimiausiais dalinsimės geriausiais, sveikiausiais ir skaniausiais savo atradimais.Linkime ir jums nepasiklysti renkantis saldumynus ir su mylimiausiais dalintis vertingiausiais dalykais!

Jei ir jūs norite spėti prieš šventes įsigyti valgomų dovanų, „Tundra“ produktus galite įsigyti ČIA.