dGavusi pasiūlymą išbandyti edukacines priemones, skirtas vaikų lavinimui – labai apsidžiaugiau. Kitokie, turintys platesnę panaudojimo galimybę, daiktai vaikams man visada labai įdomūs. Dažnai susimąstau, kad mūsų vaikai turi per daug žaislų. Ta gausybė juos išbalaansuoja, o rezultatas toks, kad mažyliai pasimeta ir negauna jokios naudos iš tų žaislų. Taigi, išpakavusi „EGO TU“ atsiųstą rinkinį edukacinių priemonių – likau labai maloniai nustebinta (jie pranoko mano lūkesčius). Su dukromis visas kortele bandėme kelis mėnesius, tad drąsiai šiandien galiu apie jas papasakoti ir pasidalinti mūsų šeimos patirtimi ir įspūdžiais.

Esu „7 intelektų“ programos, kurią „Mažųjų valdose“ lankiau su pirmąja dukra, gerbėja. Man patiko ne tik tai, ką šiose pamokose išmokome abi su dukra, tačiau ir pati nuotaika, atmosfera, įkvėpimas, kurio suteikia šios pamokėlės. Manau, kad bet kuriam, bent kiek dvejojančiam, ar prasminga bei naudinga žaisti su kūdikiu ir vaiku, visos dvejonės išgaruos kaip dūmas, pradėjus lankyti „7 intelektus“. Su antrąja dukra šių pamokėlių neplanuoju lankyti, nes reikiamą žinių bagažą jau turiu, tačiau labai apsidžiaugiau, kad „EGO TU“ sukūrė daug skirtingų „įrankių“, kurie padės intelektualiai žaisti tiek su metinuke, tiek su jos trejų su puse sese.

c

gb

Man patiko, kad rinkiniai panaudojimui keliais vaiko raidos etapais. Pavyzdžiui, „Mažylių matematika“, kuri tinka ir metinukui – taškiukų rodymui bei įvardijikmui, ir trimetei – skaičiavimui, kiekių suvokimui. Figūrų ir spalvų rinkinys ne ką mažiau plačiai panaudojamas. Mano mažoji mielai stebi spalvas ir klausosi eilėraščių. Vyresnėlė – mokosi figūrų pavadinimų. Trimetės dėmesį patraukė ir kortelės, kuriose vaizduojami įvairūs buityje pasitaikantys daiktai. Iš pradžių ji manęs vis prašė skaityti eiliuotus tekstus apie tuos daiktus, o dabar jau ir pati dalį jų puikiai pasako. Beje, šis rinkinukas labai kompaktiškas, supakuotas nedidelėje dėžutėje, tad planuoji jį panaudoti ir kelionėse, kai reikės vaiką sudominti kelias valandas.

Visos „EGO TU“  kortelės atspausdintos ant storo kartono, prie rinkinių pridėtos aiškios, išsamios instrukcijos, kurios padės įvairiais būdais panaudoti medžiagą. Mums tikrai patiko, tad rekomenduojame ir jums. Beje, mačiau, kad neseniai jie parengė ir abėcėlės korteles. Man jos pasirodė taip pat vertos dėmesio ir, manau, kad būtų tikrai patikusios bei pravertusios, kai mano dukrai buvo maždaug dveji.

Prasmingų veiklų su vaikais linkinčios,

Lieknos Bitės