dsc07498Iki Kalėdų liko nei daug, nei mažai, tačiau daugelis mamų jau įnirtingai ruošiasi šiam gražiam laikotarpiui ir kartu su vaikais ne tik rašo laiškus Kalėdų Seneliui, tačiau ir dairosi, kur vienus ar kitus žaisliukus rasti pigiau, domisi, kokie daiktai mažyliams būtų ne tik smagūs, tačiau ir naudingi.

Jei jūs esate iš tų mamų kaip mes, kurios viskam ruošiasi iš anksto, o ne paskutinę minutę laksto po prekybos centrus, jau nuo šio pirmadienio tiesiog privalote užsukti į „Lidl“ parduotuves. Čia laukia tikra žaislų mugė! Lankstinuką pavartyti galite ČIA. Kadangi turime iš čia pernai pirktus kelis žaisliukus, o šiais metais taip pat jau išbandėme keletą naujienų – galime jums drąsiai juos rekomenduoti. Mums labiausiai patinka tai, kad daugelis žaisliukų – itin geros kokybės, dominuojanti medžiaga – medis. dsc07492O juk visi žino, kad iš jo pagaminti daiktai yra ilgaamžiai. Taip pat, peržiūrėjusios, ką šiais metais „Lidl“ siūlo vaikams, buvome nustebintos didele įvairove: tiek pagal amžių, tiek pagal lytį, tiek pagal skirtingas galimybes mažuosius lavinti. Konstruktoriai, dėlionės, vaidmenų žaidimams skirti žaislai – savo vaikui pačią geriausią dovaną ras visi tėveliai. Beje, trečioji priežastis, kodėl ir mes pirmadienį lėksime įsigyti bent po kelis žaislus – kaina. Kas gerai žino, kiek kainuoja mediniai žaislai, patvirtins, kad šių kaina itin žema.

dsc07508

Mūsų rankose jau dabar atsidūrė keli žaisliukai: geležinkelio bėgiai su daug įvairiausių priedų, rutuliukų ridenimo trasa ir modelinas su galimybe pasigaminti labai mielus ponius. Visos detalės – itin tvirtos, patogios net ir mažo vaikučio rankytėms. Labiausiai mus sužavėjo geležinkelio trasa, kuri yra išties didelė ir suteikia vaikui daug skirtindsc07501gų galimybių žaisti: nuo jos konstravimo (tiesa, mūsų mažyliams dar reikėjo pagalbos) iki įvairiausių situacijų kūrimo ir įgyvendinimo. dsc07509Tam rinkinyje yra nemažai žmogeliukų figūrėlių, automobiliai, traukinys (kuris, įdėjus baterijas, pats važiuoja pirmyn ir atgal). Toks rinkinys idealiai tinka mokytis kelių eismo taisyklių, vaikui aiškinti, kaip automobiliai praleidžia traukinį ir pan. Taip pat rasite ir gamtos detalių, gyvūnėlių, traukinių stovėjimo aikštelę. Vienos mūsų dvimečiui ir keturmečiui berniukams šis žaislas labai patiko, visą vakarą negalėjome jų atitraukti, o mes, tėvai, džiaugiamės, kad toks daiktas idealiai tinka šeimoms, auginančioms kelis vaikus, nes su juo žaisti keliese itin smagu.

Vaikaidsc07488, kurie mėgsta ramesnius žaidimus, jiems patinka įvairūs darbeliai, tikrai bus sužavėti modelino rinkiniu. Mūsų dvimetė ne tik su voleliu minkė masę, tačiau ir ją kruopščiai dėjo į vienaragių formeles, su specialiu švirkštu gamino papildomas detales. Manome, kad toks rinkinukas idealiai tinka kaip nedidelė dovanėlė draugų ir artimųjų vaikams. dsc07490Mamos, jei svarstote, ar verta kitą savaitę nulėkti į „Lidlą“, tai mes jums vienareikšmiškai sakome TAIP. Mes ir pačios ten tikrai apsilankysime, nes esame nusižiūrėjusios keletą kitų žaislų savo vaikams Kalėdoms (virtuvėlė ir lėlių namas mus ten labiausiai vilioja užsukti) ir jau sudarėme dovanėlių sąrašą draugų mažyliams (bus daug lavinamųjų žaisliukų, tokių kaip dėlionės, labirintai, lavinamieji kubai, domino, vėrimo žaidimai ir t.t., kurių kainos prasideda vos nuo 2,50 euro).

Gerų pirkinių linkėdamos,

Lieknos Bitės