Nors auginu du berniukus, mūsų namuose atsirado labai smagus kūrybinis rinkinys, kuris kai kam gali pasirodyti labai mergaitiškas. Ne, tai ne klaida, tiesiog artėjant Kalėdoms su vaikais nusprendėme patys paruošti dovanas gausybei pusseserių ir darželio draugių. Neabejojau, kad tokia veikla mano berniukus tikrai įtrauks, ir buvau teisi!

Šį rinkinį radome puslapyje www.edukaciniai.lt, kur jau ne kartą rinkomės įvairiausius kokybiškus žaislus, jo tema įvairios pasakų herojės, tad čia rasite ir undinėlę Arielę, ir Raudonkepuraitę ar Snieguolę (yra labai panašių rinkinių ir kitomis temomis). Šiame komplekte rasite skirtingas plastikines formeles, kurias dažydami pridėtais dažais,  gausite labai simpatiškus vitražinius pakabukus, kurių panaudojimas labai platus: galėsite kabinti kaip žaisliukus ant eglutės ar suverti pakabinamą konstrukciją, kuria papuošite vaikų kambarį.

Man labai patiko tai, kad toks rinkinys labai paprastai įveikiamas įvairaus amžiaus vaikams: formelės turi paaukštintus kraštelius, tad sėkmingai spalvins net nepatyrę kūrėjai. Vaikai puikiai lavės stengdamiesi atrinkti reikiamą spalvą, tobulindami riešo judesius, ugdydami susikaupimą.

Šaunu ir tai, kad paruošus dovanėles ir toliau galima sėkmingai piešti, tam tereikia susirasti slidaus permatomo plastiko lakšto ir ant jo lieti įvairiausias formas, kurias vėliau nesunkiai perkelsite ir lyg lipdukus priklijuosite prie įvairių paviršių, pavyzdžiui, lovos sienelių, durų, mėgiamo puodelio, langų. Beje, dažų pakanka tikrai nemažam kiekiui rankdarbių.

Mano beniukai rado gausybę panaudojimo būdų šiam rinkiniui, linkiu ir jums likti kūrybingiems,

Lieknos Bitės