dsc05728Tikriausiai, jums, kaip ir mums, kartais pritrūksta fantazijos ieškant ne tik savo vaikams dovanų, tačiau ir draugų bei artimųjų. Šiais laikais tiek daug žaislų, kad išrinkti kažką išties kokybiško ir konkrečiam vaikui reikalingo, naudingo – nėra lengva užduotis. Man ši vasara būtent tokia – vos atšventėm vienų draugų sūnaus krikštynas, štai kitų mažylės ketvirtasis gimtadienis, o dar už kelių savaičių reikės galvoti, kaip nustebinti krikšto dukrą. Nepamirštu ir savo mažylės – ją taip pat vis norisi nustebinti, nupirkti jai žaislų, kurie ją domintų, žadintų jos smalsumą, ugdytų ir padėtų pažinti pasaulį.

Ieškodama, kur rasti įdomesnių, kokybiškų ir gražių žaislų, radau internetinę parduotuvę (www.mazimazi.lt). Ten tikras vaikų rojus! Visko tiek daug, kad net ir mamai pradeda akyse mirguliuoti. Ilgai svarsčiusi nusprendžiau, kad tiek savo dukrai, tiek draugų mergaitei dovanosiu tai, kas joms turėtų patikti – medinį „Djeco“ arbatos ir torto rinkinį. Juk vaikai nuo dvejų metų tiesiog pasineria į vaidmenų žaidimus ir bando žaidimų formą atkartoti kuo daugiau veiksmų, kuriuos darome mes, suaugusieji. Taip pat toks žaislas įtraukia kelis vaikus vienu metu (jei jūsų namuose bent du mažyliai – žinote, kaip tai svarbu).dsc05723Nors manau, kad toks arbatos vakarėlis tikrų tikriausiai sužavės mergaites, tačiau, tikiu, jis patiks ir daugeliui berniukų. Juk kas nemėgsta torto? Vaikai galės mokytis stalo etiketo taisyklių, pavyzdžiui, kad prieš geriant arbatą, reikia ištraukti arbatos pakelį. Taip pat mokysis dalintis ir kolektyviai priimti spendimus, kas pravers daugelyje kitų situacijų.

„Djeco“ firmos žaislus bandau jau ne pirmą kartą, ir kaskart mane jie žavi menišku apipavidalinimu. Mano išrinktas arbatos rinkinys papuoštas dailiomis laputaitėmis. Spalvos, piešiniai – viskas labai estetiška, subtilu, tačiau ir žaisminga, kas itin svarbu vaikams. Taip pat didelį pliusą dedu mediniams žaislams (jų pasirinkimas www.mazimazi.lt vienas didžiausių, kokį esu mačiusi). Man medis asocijuojasi su kokybe, ilgaamžiškumu. Manau, kad tokie žaislai gali keliauti iš kartos į kartą.

Mes, Lieknos Bitės, prieš pirkdamos daiktus tiek savo, tiek kitų vaikams, visada pasidomime, ar jie yra saugūs. Pirmiausia, aišku, jie turėtų būti skirti vaikams pagal tai, koks amžius nurodytas ant pakuotės. Nors mano išrinktas rinkinys „Laputės vakarėlis“ skirtas vaikams nuo trejų metų, gerai įvertinusi detalių smulkumą ir kelias jų paslėpusi (torto žvakutes ir arbatos pakelius), su juo leidžiu žaisti ir savo beveik dvejų dukrytei. Taip pat man visada svarbu, kokiais dažnais padengti žaislai. Ar jie saugūs mažyliams, kurie neretai sugalvoją juos įsikišti į burną. Taigi, įsitikinau, kad „Laputės vakarėlis“ dažytas ne toksiškais dažais.dsc05730Manau, kad šis arbatos ir torto rinkinukas nudžiugins ir daug laimės suteiks kiekvienai mergaitei (o gal ir berniukui). Jis ne tik labai kokybiškas, gražiai dekoruotas, tačiau ir įtraukiantis į smagų žaidimą, mokantį vaikus sutarti bei dalintis. Mano dukrytė šį žaislą jau puikiai įvertino ir kasdien kviečia mane ar į svečius užsukusius vaikus „išgerti arbatėlės“.

Jei ir jūs savo ar artimųjų vaikams ieškoti tikrai įdomių, kokybiškų žaislų, užsukite į www.mazimazi.lt. Manome, kad čia tikrai rasite svajonių žaislus savo mažyliams. Mes čia planuojame apsilankyti dar ne kartą.