img_20181117_101449Šią savaitę pradėjusios pasakoti apie pasiruošimą Kalėdoms, nežadame sustoti ir dalinsimės pačiais gražiausiais, įdomiausiais atradimais. Apie sveikesnį valgomą Advento kalendorių jau pasakojome, o dabar pristatome visišką naujieną – „Advento kalendorius. 24 kūrybinės idėjos visai šeimai“.

Prisipažinsiu, šiais metais pati planavau kiekvienai švenčių laukimo dienai sugalvoti po nedidelę lavinamąją veiklą, nes mano dukrytė jas išties mėgsta, o čia, prašom, viskas vienoje vietoje, tvarkingai paruošta ir apgalvota. Skiriu 10 balų „Šviesos“ leidyklai ir „Skaičių pasakoms“, kad išdrįso sukurti kitokį, nestandartinį ir tikrai naudingą kalendorių vaikams.

Rašoma, kad jis skirtas nuo ketverių metų, tačiau, mano nuomone, užduotėles su tėvelių pagalba tikrai įveiks ir trimečiai, o kai kurias net dvimečiai. Užduotėlės labai įvairiapusės, skirtos tiek mokytis skaičiuoti, tiek raidžių pažinimui, tiek smulkiosios motorikos ar loginio mąstymo treniruotėms.

Mamos, nesnauskite ir griebkite tokį intelektualų kalendorių, nes tai bus proga su savo vaikais kokybiškai ir smagiai praleisti laiką, belaukiant gražiausių žiemos švenčių. Kalendorius rasite ČIA.