OLYMPUS DIGITAL CAMERAMums, mamoms, kasdien tenka sukti galvą, kaip aprengti savo mažuosius. O dabar, kai temperatūra šokinėja nuo +5 iki +25 laipsnių – tikras iššūkis, kad vaikai nei sušaltų, nei sukaistų. Dėl aprangos truputėlį paprasčiau – aprengiame mažylius sluoksniavimo principu, ir ramu. Kai sušyla, kažką nurengiame, tačiau dėl kepurių kiek ilgiau sukome galvą. Kokią rinktis paskutinėms pavasario dienoms ir artėjančiai vasarai?

Gerai, kad mūsų draugai „Mackis“, kurių turime ir rudenines, ir žiemines kepurytes, visai neseniai pristatė vasaros kolekciją „Kiškiš“. Jos tiesiog tobulos ir, kaip mes sakome, pritaikytos lietuviškam klimatui. Kodėl jos mums taip patiko?

Štai 10 argumentų, kodėl šio kepurytės bus šios vasaros topas:OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  1. PLONOS. Kepurytė tiks net ir labai karštoms dienoms, nes yra vieno sluoksnio.
  2. ŠVELNUMAS. „Mackis“ produktų kokybe visada esame labai patenkintos, o vienas iš didžiausių privalumų – šios vasarinės kepurytės pasiūtos iš medvilnės, todėl jos ne tik švelnios, malonios net kūdikio odelei, tačiau ir kvėpuoja.
  3. APSAUGO NUO VĖJO. Kepurytės puikiai uždengia ausis ir saugo nuo žvarbesnio vėjo, nes yra elastingo audinio. Žinant Lietuvos orus, net ir liepos ar rugpjūčio mėnesį būna labai šaltų dienų. Mums patiko, kad „Kiškiš“ kepurytės gali dvigubai užsilenkti, todėl, esant reikalui, ausytes galėsite dar labiau apsaugoti.OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  4. STILINGOS. Mes savo vaikams norime gražių, originalių ir išskirtinių drabužėlių – o šios kepurėlės būtent tokios. Jos nelieka nepastebėtos praeivių! Mažyliai atrodo labai mieli kiškučiai.
  5. SPALVOS. Kaip mes sakome – kiekvieno skoniui. Nuo mergaičių mamyčių mylimos rožinės iki populiariosios mėtinės, vasaros topo – baltos ar santūresnius atspalvius mėgstančių pilkos.OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  6. PATINKA VAIKAMS. Džiugu, kad kūrėjai apgalvojo svarbų niuansą – kepurė turi būti patraukli ir įdomi pačiam vaikui. Juk mažieji dažnai maištauja ir nenori vilkėti vieno ar kito drabužėlio, o ką bekalbėti apie kepures. Vienos mūsų dukrytė neseniai buvo spektaklyje „Zuikis Puikis“, todėl jai šios kiškio ausytės – tiesiog vau, net namuose nori būti užsidėjusi kepurytę.
  7. NESUDĖTINGA PRIEŽIŪRA. Kepurytes rekomenduojama skalbti rankomis, tačiau tai trunka vos kelias minutes, o ir jos išdžiūsta labai greitai.OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  8. TIKS KELERIEMS METAMS. „Kiškiš“ kepurėlės tiks net kelioms vasaroms (na, jei nesinorės atsinaujinti), nes jų ilgis toks, kad vietos gale tikrai lieka.
  9. KAŽKAS NAUJO. Išsiskirti ir parodyti kažką naujo šiais laikais nėra lengva, tačiau „Mackiui“ vis pavyksta. Na, kur jūs matėte tokias mielas pūkines kiškio ausytes?1002
  10. PATIKRINTA. Kas tikrino? Ogi Lieknų Bičių mamų laboratorija. Kepures dėvėjo, su jomis lakstė, purvino net trys mažyliai. Spėjome jas net po kelis kartus išskalbti, mūsų vaikai dėvėjo ir tas kelias dienas, kai karštis buvo labai vasariškas, ir tada, kai lietus bei vėjas priminė, kokie pavasariniai orai gali būti žvarbūs.

Jei ir jūs svajojate apie tokias kepurytes savo vaikams, siūlome užsukti į „Mackis“ puslapį, spauskite ČIA. Beje, mielų kiškio kepuryčių galite rasti nuo 3-jų mėnesių kūdikiui iki 5 metų vaikams.