jumiŠi savaitė daugeliui mamų tikrai įtempta, juk mažieji padaužos jau visai greitai grįš į darželius ir mokyklas, ir jiems būtina viską suruošti. Nuo kanceliarinių priemonių bei kuprinių iki patogios, tačiau ir gražios aprangos. Ką renkasi Lieknos Bitės ir jų mažyliai?

Tikriausiai, su mumis sutiksite, kad orai Lietuvoje tokie, kad sunku ir nuspėti, kiek ir kokių drabužėlių reikės, todėl tiesiog būtina pasiruošti visiems gyvenimo atvejams. Šį sezoną nusprendėme eksperimentuoti ir rinktis skirtingų gamintojų aprangą. Keletą rinkinukų rinkomės iš prekybos centrų parduotuvių, kurie labiau kasdieniški, tačiau kelių norėjome išskirtinių, todėl pradėjome žvalgytis, ką siūlo Lietuvos gamintojai. Kaip visada, labai palaikome mamas, moteris, kurios pačios kuria, siuva ir mus stebina nuostabiais rankų darbo darbais. Jau seniau buvome nusižiūrėjusios „Jumi Kids“ kostiumėlius, todėl naujas sezonas darželyje buvo puiki proga kažką iš jų užsisakyti.img_20170828_141051Jei jau seniau esate girdėjusios apie šį prekinį ženklą, tikriausiai, jį pastebėjote dėl išskirtinio bruožo – minkštais bumbulais puoštų drabužėlių. Mums, pirmą kartą pamačius juos, net žandikaulis atvipo – stilingumo ir praktiškumo dermė. Kodėl? Treningiukai, kuriuos mes jau turime, pasiūti iš malonios vaiko odai medvilnės, kuri nėra visiškai plona, todėl tikrai nebus vėjo perpučiama. Treningiukai lengvai tamposi, labai patogūs, visai nevaržo judesių, tačiau yra labai stilingi, nes dekoruoti bumbulais. Jie įvaizdžiui suteikia puošnumo, žaismingumo ir tam tikro žavesio, kurio mes, mamos, vaikų aprangoje visada norime. Juk žinome, kad, galbūt, vakare mažyliai iš darželio grįš purvinais drabužėliais ir nubalnotais keliais, tačiau vis tiek norime juos puošti. Na, o kaip šiuo atveju, kai puikiai dera ir praktiškumas, ir stilius, mamai laimės dvigubai daugiau.

Kita Bitė nusprendė, kad vasara dar neturėtų taip greitai baigtis, todėl jos vyresnėliui prireiks storos medžiagos šortų ir plonos medžiagos kepurytės bei kaklaskarės. „Jumi Kids“ derinukas jai taip pat patiko, nes drabužėliai kokybiški, patogūs vaikui, o spalvos tokios, kurios primena, kad ruduo jau tikrai visai čia pat. Beje, toks kepurytės ir kaklaskarės derinukas tikrai būtų pravertęs ir vasarą, nes itin patogu, kai pajūryje ar žvarbesnę dieną reikia pasislėpti vaikų ausytes nuo vėjo.jumi1Jei ir jūs ieškote stilingų, patogių, kokybiškų drabužėlių, siūlome pasižvalgyti „Jumi Kids“ „Facebook“ puslapyje, spauskite ČIA.Beje, pastebėjome, kad kartais lietuvių kūrėjų, rankų darbo apranga kainuoja panašiai kaip prekybos centrų, masinės gamybos, todėl net nekyla klausimų, kur geriau įsigyti drabužėlių vaikams. Mes labai džiaugiamės savo atradimais ir su nekantrumu laukiame, kada keliausime į darželį dūkti ir demonstruoti madų.