1Mes stengiamės visiškai ignoruoti faktą, kad už lango darganos, lietūs bei visokios kitokios pilkos bjaurybės ir su trenksmu ruošiamės PAVASARIO sezonui. Šiek tiek spintas spėjome papildyti išpardavimuose. Tikrai radome keletą labai gerų pirkinių: tiek sau, tiek vaikams. Tačiau savo paieškų madų labirintuose nesustabdome ir šiandien jums norime pristatyti dar vieną jauną mamą Lilija, prekinio ženklo „By Lilly“ kūrėją.

Jos siuvamus drabužėlius pastebėjome „Facebooke“, už akių užkliuvo pastelinių spalvų suknelės. Jos tokios pavasariškos! O juk būtent to viena mūsų, auginanti, 1,3 metų mergaitę, nori jos pavasariniame garderobe. Tiesa pasakius, visokioms suknelėms ir tunikoms turiu silpnybę. Dar vaikystėje pačią mama rengdavo daugiausiai suknelėmis bei kartodavo, kad su jomis mergaitės jaučiasi ir atrodo lyg princesės. Matyt, natūraliai, dabar ir savo mažylę noriu taip puošti. Be to, kelnėms duoklę atidavėme rudenį ir žiemą. Gana! Laikas suknelėms ir sijonams. Savo mažajai stileivai „By Lilly“ puslapyje radau baltą suknelę, dekoruota rožinėmis plunksnomis. Labai princesiška ir romantiška, tačiau, manau, tiks prie pačių įvairiausių derinukų. Kadangi oro sąlygos dar neleidžia su ja pasipuošti, nusprendžiau, kad reikia susikurti „strateginį planą“, kaip jau netrukus prie skirtingų aksesuarų galėsime priderinti šią suknelę. Savo eksperimentu, aišku, dalinuosi ir su jumis.

Pirmasis variantas – smagiems žaidimams su draugais. Aulinukai yra pavasarinės aprangos must have, kadangi mūsų tokie ryškūs – prie jų idealiai tiks kiek švelnesnių spalvų apranga. Nepamirškime ir neperpučiamos striukės, kuri užtikrins, kad smagios šėlionės nesibaigtų peršalimu. Antrasis variantas – pasipuošti. Mes mėgstame lankytis svečiuose ar su draugais susitikti mieste, o ši suknelė – tikra tiks pasipuošti, ypač kai bus priderinta prie minkštutėlio balto paltuko. Visiškas meškutės įvaizdis (pažvelkite į kepurę).155Trečiasis derinukas – į keliones. Čia svarbiausia patogi avalynė – sportiniai bateliai ir judesių nevaržanti suknelė. Tiesa pasakius, jau senokai pastebėjau, kad mažoms mergaitėms tokios tunikos-suknelės ir plonos medžiagos kelnytės (paprastai vadinamos timpėmis) – labai patogu, nes nevaržo judesių, leidžia visaip judėti, šėlioti, maivytis. Ketvirtasis – kai jau pavasaris bus dosnus šilumos ir saulės spindulių, galėsime į šoną mesti visas striukes ir užteks stilingos liemenės, puikiai derančios prie naujos suknelės.22Kita Bitė, dviejų berniukų mama, pamačiusi suknelę, irgi susigundė ir išbandė darbščiosios Lilijos kurtus drabužėlius. Ji beveik ketverių sūnaus drabužinę papildė džemperio ir kelnyčių derinuku. Kadangi vaikui dabar labai rūpi kosminiai reikalai, kostiumėlis su galaktikos, planetų ir kosminių laivų tematika. Tik pasimatavęs naujus drabužius, jis nusprendė – pavasario nelauks, nes jie idealiai tiks miegojimui. Na, ką tu gali pasakyti tokiam žaviam vadovui?OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERASu šia jauna, entuziastinga, mūsų tautiete drabužių kūrėja norime artimiau supažindinti ir jus.

– Papasakokite, kas toji „By Lilly“ ir kaip medžiaga bei siūlai jos rankose virsta drabužėliais vaikams?

– Niekada nemaniau, kad siūsiu drabužius, manęs net netraukė šis amatas. Tačiau mano prosenelė buvo siuvėja ir man paliko savo siuvimo mašiną. Gimus dukrytei, kartu su ja „gimė“ ir meilė siuvimui. Tuo metu labai norėjau papildomo užsiėmimo, motyvuojančios ir į priekį varančios veiklos. Sėdau prie prosenelės siuvimo mašinos ir nebegalėjau nuo jos atsitraukti. Pirmaisiais savo kūriniais papuošiau artimuosius ir draugus, tačiau greitai pradėjau sulaukti ir nepažįstamųjų prašymų kažką jiems sukurti, taip atsirado ir „By Lilly“.

– Kas Jums svarbu, kuriant drabužius: medžiagos, jų kokybė, dizainas, kliento pageidavimai, drabužio patogumas?

– Visko esmė – meilė, kurią atiduodu tam drabužiui, kurį siuvu. Visos kūrybinės mintys gimsta atsitiktinai, kai pradėjau siūti, sapnuodavau, kaip turėtų atrodyti vienas ar kitas drabužis ir naktimis keldavausi, kad nepamirščiau, sėsdavau prie siuvimo mašinos bei iki paryčių dirbdavau, kol dukra atsikeldavo. Net juokas ima dabar, bet tai mane vežė, man gera kurti.OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA– Kaip manote, į ką tėvai turėtų atkreipti dėmesį, kai perka vaikams drabužius?

– Mano klientai nori, kad drabužėliui pasiūti būtų naudojami kokybiški audiniai. Labai dažnai mamų klausiu, ar jos turi savo pageidavimų: gal nenori to ar ano, gal pageidauja kišenių, gal modelį įsivaizduoja kažkaip savaip, suasmenintai. Medžiaga gali būti ta pati, tačiau modeliai vis kitokie. Stengiuosi, kad ir klientais savotiškai sudalyvautų kūrybiniame procese.

– Ar siuvate tik vaikams? Gal kuriate ir suaugusiems? Jei taip, tai ką?

– Daugiausiai siuvu vaikams, man smagu jiems kurti, aš jaučiu didelį malonumą, nes ir pati esu mama. Tačiau kartais mano klientėmis tampa ir jų mamos.

Jei ir jūs savo mažylių garderobus ruošiate pavasariniam sezonui, užsukite į „By Lilly“ puslapį – tikrai rasite kažką išskirtinio už nedidelę kainą.