Kartais, pasižvalgius Instagrame, atrodo, kad vaikas atrodyti dailiai ir madingai gali tik dėvėdamas itin brangių firmų drabužius. Mamos dažnai jų linkusios vaikytis, juk savo vaikams nori visa, ko geriausio ir mes jas puikiai suprantame. Tačiau, turėdamos jau ne vienų metų patirtį, taip pat suprantame, kad vaikai drabužėlius išauga be proto greitai, o ir kaina ne visada lygi kokybei. Skaudu žiūrėti į šeimas, kurios paskutinius Eurus išleidžia brangiems drabužėliams, o tuomet, galbūt nebeužtenka jų vaikų kokybiškam lavinimui ar tiesiog, smagiam laikui su šeima.

Savo paskyrose jums neretai pasakojame, kad aprangą renkamės kritiškai, tačiau kaina taip pat yra mūsų kriterijų sąraše. Esame suradusios daugybę būdų, kaip sutaupyti. Pavyzdžiui, dažnai rūbus parsisiunčiame pigiau iš užsienio, nevengiame dėvėtų rūbų parduotuvių, išpardavimų prekybcentriuose, o mūsų vaikų rūbus stengiamės perleisti jaunesniems broliams/sesėms ar draugų vaikams. Juk vartoti stengiamės ir atsakingai, tad kelis kart vilktus rūbus stengiamės įdarbinti tolesniam jų gyvenimui.

O svarbiausia, naudingomis nuolaidomis, išpardavimais, atradimais dalinamės su draugėmis (ar su jumis), nesiekiant, kad tik mūsų vaikas atrodyti išskirtinai ar stilingai. Dažnai rūbų randame tiesiog Facebook platybėse ir mūsų naujausias radinys Buba“ ženklo rūbai. Ar galėtumėte patikėti, kad tik jūsų vaikams siūti džemperiukai kainuoja 9 12 Eurų, priklausomai nuo dydžio? Dar vienas dalykas, kuris mums itin sutaupo pinigų saikas. Štai, savo berniukams užsakiau du juodos spalvos džemperiukus. Juoda spalva dabar itin madinga vaikų aprangoje, o man tai dar ir išsigelbėjimas, nes berniukai labai mėgsta rūbus išterlioti, o su juoda spalva to išvengti žymiai lengviau. Labai praktiška ir tai, kad džemperiukų stilius universalus tinka ir prie džinsiukų, ir prie treninginių kelnių į darželį. Kai jais pasidabina abu broliai kartu, dar ir atrodo susiderinę ir pasipuošę kuriai nors progai.

Dar vienas mano taupymo atradimas didesni dydžiai. Kartais nė negali patikėti, kaip greitai auga vaikai, tad dažniausiai renkuosi tokio modelio rūbus, kurie net ir būdami laisvoki, atrodo gerai. Štai mažėlis naudoja 86 dydžio rūbus, bet užsakiau 92 dydį ir neprašoviau. Rūbas laisvesnis, bet puikiai atrodo ir tiks keliems sezonams.

Mano vaikinams, aišku, labai svarbu, kaip rūbas atrodo, ar jis padabintas kokiais herojais ar smagiais motyvais. Šį kartą abiems leidau išsirinkti paveiklslėlius patiems. Didysis, kuris tikras mūsų svajoklis ir dažniausiai mėgsta švelnius ir pozityvius dalykus, pasirinko ežiuko atvaizdą, o mažasis mūsų rimtuolis, tad didžiuojasi, kad jo rūbas papuoštas dėde su akiniais“ ir visiems akiniuotiems artimiesiems giriasi, kad tokį turįs.img_20181018_082555Mano draugė, kita Bičių pusė, juodą džemperiuką savo dukrytei išrinko visai ne dėl praktiškumo, nes jos mažylė retai ištepa rūbus, o tik stiliaus sumetimais. O kad rūbų spinta būtų įvairesnė, parinko ir rožinių variantų, mergaitė džiaugėsi, kad tokius džemperius tinka nešioti net balerinoms.img_20181018_082801Linkime ir jums praktiškų atradimų,

Lieknos Bitės