img_20181210_110459-1Ar pastebėjote, kad jau tampa įprasta Kalėdoms puoštis įvairiausiais teminiais drabužiais? Praėjo tie laikai, kai vaikus dabindavo juodais sijonukais ir baltais marškinėliais, dabar žmonės nori atsipalaiduoti, šiek tiek pakvailioti ir jaustis ryškiai. Net mano vyras, kuris gana konservatyvus rūbų klausimu, teiravosi, gal reikia vaikam nupirkti po kokį linksmą komplektuką, tačiau aš, savaime suprantama, jau seniai esu pasirūpinusi tuo klausimu.

Su „2Liūtukai“ gamintojais mūsų draugystė užsimezgė jau seniai, kai pirmą kartą išbandėme jų siūtus drabuželius šiltuoju metų laiku ir nuo to laiko išbandėme jau ne vieną komplektėlį. Negaliu nepaminėti, kad ši draugystė yra ne be pagrindo, mes nuoširdžiai galime rekomenduoti juos kaip labai kruopščius ir išradingus kūrėjus, kurių drabužėliai nenusiskalbia, neišsitampo – puikiai dėvisi. Mano sūnus vieną jų komplektų darželyje dėvėjo ištisus metus, o jis kaip naujas, dar ir broliui atiteko. Dažniausiai pagudrauju ir rūbelius renkuosi su nedideliais atvartėliais, tad paėmusi didesnį dydį taip dar pratęsiu nešiojimo laiką.

Na, bet ką aš čia užsiplelpėjau apie kasdienius reikalus! Iš tiesų, norėjau jums papasakoti apie tai, kaip jau antrus metus Kalėdų proga savo vaikus puošiame „2Liūtukai“ šventiniais drabužėliais. Praėjusiais metai mano sūnus Kalėdine palaidine ir kelnėmis puošėsi ir į darželio karnavalą, tiesiog prie jų priderinome reikiamą kaukę, vėliau taip pat pasipuošęs atšventė šventes giminaičių būryje, o likusias pilkas kelnytes dar ir nešiojo visus metus. Tad ir šiais metais išsirinkome tamsesnių spalvų kostiumą ir kepurę, kurie tiks visam šventiniam laikotarpiui. Beje, juodos hareminės kelnės taip pat ir šiais metais tarnaus ne tik šventiniu laikotarpiu, o mano išrinkta tamsesnė spalva bus labai praktiška ir pasibuvimų metu, tad nereikės bijoti, kad paskanavus desertų teks keisti visą šventinį garderobą.

Kita Bitė savo dukytei išrinko ryškiai raudoną besmegeniais puoštą suknytę, kuri labai tinka prie linksmo ir ryškaus visos jų šeimos įvaizdžio (tiesa, ji jau svajoja ir apie languotą gražuolę suknelę, kurią matė „2Liūtukai“ fotosesijų nuotraukose). Ši Bitė ne tik puoš savo dukrytę švenčių metu, bet ir panaudojo suknelę šeimos fotosesijai.

Mes, Bitės, net nesitarusios jau kelintus metus savo šeimose turime tradiciją taip papuoštus vaikus fotografuoti ir nuotraukas panaudoti šventinių dovanų ruošimui. Kartais gaminame teminius eglutės žaisliukus, puošiame nuotraukomis saldumynus, prosenelėms gaminame teminius albumus, o močiutėms šventinius atvirukus. Ne išimtis ir šie metai. Nors viena mūsų vaikučius fotografuos namų aplinkoje, o kita profesionalioje fotostudijoje, abi neabejojame, kad atvirukai su vaikaičių nuotraukomis bus pati šilčiausia dovana močiutėms.

Linkime smagių akimirkų,

Lieknos Bitės