batukaiPavasariui išrinkti batukus vaikams nėra lengva, o ypač pastaraisiais metais, kai kurios pavasario dienos primena karštą vasarą, o kai kurios atneša nemažą šaltuką. Būtent dėl to jau antri metai renkamės sandaliukų tipo batukus. Jie ne tik labai stilingi (tikrai tinka tiek kasdienai į darželį, tiek pasipuošti šventėms), tačiau yra labai patogūs ir saugūs (mums tai vienas svarbiausių kriterijų, juk norime, kad vaikų kojos formuotųsi taisyklingai).

Šiais metais bene didžiausią sandaliukų pasirinkimą radome internetinėje parduotuvėje www.spalvotibatukai.lt. Abi, nieko nelaukusios, čiupome po sandaliukų porą ir jau kuris laikas juos mūsų vaikai bando ir kasdien keliauja į darželį. Taigi, kodėl, mūsų nuomone, šie sandaliukai ne tik labai dailūs, tačiau ir praktiški?dsc09099

  1. Vidpadis ir viršus pagamintas iš natūralios odos, todėl pėdutė juose neprakaituos. Tai itin svarbu, juk jie bus dėvimi būtent pavasarį-vasarą, kai šilta lauke, arba namuose. Taip pat – vaikai tokiu metu labai nebenori dėvėti kojinių (suprantama – juk karšta), todėl batai turi būti tik iš natūralios odos, kad vaiko kojos jaustųsi komfortiškai.
  2. Jie atitinka visus ortopediniams batukams keliamus kriterijus: turi specialiai išformuotą vidpadį (dar kitaip vadinamą – supinatorių), kuris išlaiko taisyklingą fiziologinę pėdutės padėtį.
  3. Šie sandaliukai turi tvirtą užkulnį, kuris stabilizuoja čiurnos sąnarį, kad virstanti vaiko pėdutė ne taip greitai nunešiotų batą į vidų. Mano anyta, pamačiusi anūkę su tokiais batukais, labai maloniai nustebo, kad „šiais laikais dar būna tokių tvirtų batukų, sukurtų ne tik dėl grožio“.dsc09095
  4. Spėjau pastebėti, kad šių sandaliukų vidurinė dalis yra lanksti. Kaip tai patikrinti? Ogi, kai vaikas naudodamas savo svori pasistiebia, batukas turi lengvai lankstytis.
  5. Mūsų batukų užsegimas su lipdukais. Kas, mūsų nuomone, taupo ne tik tėvelių laiką, tačiau ir moko vaiką savarankiškumo. Juk lipdukus net ir dvejų metų vaikas jau gali išmokti užlipinti ir atlipinti.
  6. Prisipažinsime, mums kaina taip pat visada yra svarbi, o ypač – renkantis vaikiškus daiktus. Juk drabužėlius ar avalynę jie taip greitai išauga. Todėl visada nuoširdžiai džiaugiamės, kai atrandame prekinius ženklus, kurie siūlo kokybiškas prekes už prieinamą kainą. Mūsų atrastame puslapyje spalvotibatukai.lt jų kainos vyrauja nuo 23 iki 27 eurų (priklausomai nuo konkretaus modelio). Tiesa, kai kuriems modeliams dabar taikomos nuolaidos.img_20180511_111525
  7. Šie sandaliukai idealiai tinka pavasariui, nes nors yra atviresnio pobūdžio batai, tačiau dengia pirštukus, o tai labai gerai, nes rytais žolė dar visuomet būna drėgna, o ir vakarai dar būna šaltoki. Batukai tvirti, tad puikiai tinka tiek žaidimams lauke (avalynė labai svarbi, kad vaikas lipdamas, čiuoždamas ar bandydamas kitas lauko pramogas, nekryptelėtų ar nepasitemptų kojos), tiek ir namuose (jei ieškote pirmosios avalynės).batukai1
  8. Pasak gamintojo, šie batukai gaminami pagal unikalų prasiūtinės siūlės metodą, o tai reiškia, kad vaikų pėdutės neturi jokio sąlyčio su klijais. Taip pat – gamyboje nėra naudojamas chromas ar aromatiniai aminai. Mes, aišku, visada esame už kuo sveikesnę ir natūralesnę ne tik maisto produktų, tačiau ir kosmetikos, žaislų ar kitų, vaikams skirtų, daiktų sudėtį.
  9. Beje, būtinai dar kartelį norime pagirti modelį – jis toks subtilus, elegantiškas, primenantis mažųjų Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos vaikų stilių.

Jei ir jūs ieškosite šių, mūsų išgirtų sandaliukų, juos galite rasti ČIA.