4Kalendorius ir vis ryškiau šviečianti saulytė mums primena – pavasaris visai čia pat. Mes esame iš tų mamų, kurios savo ir vaikų garderobais rūpinasi iš anksto. Na, o pavasarį tiesiog būtina savo, o tuo labiau mažylių, stiliui suteikti ryškių spalvų, naujų formų ir žaismingų detalių.

Paiešką pradėjome nuo aksesuarų (kepurių ir šalikų) – juk lauke praleisime vis daugiau laiko, todėl tiesiog būtina rasti kažką labai stilingo. Besižvalgydama po įvairius garsių užsienio mamų tinklaraštininkių puslapius supratau, kad šio pavasario must have – meškučio ausytės. Su jomis mažyliai atrodo tokie mieli! Beliko susirasti, kas Lietuvoje siuva tokias kepurytes. Jau ne kartą minėjome, bet dar pasikartosime – lietuviškos, mūsų gabiųjų, šauniųjų mamų kurtos prekės – mums visada yra prioritetas.

Ilgai neieškojome, nes ne viena draugė ar pažįstama yra pasakojusi, kad didžiausias kepurių ir kitų lauko aksesuarų pasirinkimas – www.buboo.lt puslapyje. Pradėjusios žvalgyti, tikrai apstulbome – modelių ir spalvų asortimentas labai platus, savąjį aksesuarą ras net patys išrankiausi (o jei neras, tai reiškia, kad teks pačiam siūtis). Viskas, kas gyvena šiame puslapyje, sukurta ir pagaminta Lietuvoje!

Viena mūsų akimirksniu rado tai, ko norėjo – nerealaus grožio kepurytę su meškučio ausytėmis „Bear“. Kadangi mažylę mėgstu rengti labai mergaitiškai, tai neabejojau – reikia kažko ryškaus rožinio, vyšninio ar raudono. Išsirinkau arbūzinę spalvą. Realybėje ji atrodo dar geriau nei puslapio nuotraukose – tokios sodrios spalvos, kuri garantuos, kad iš minios tikrai išsiskirsime. Beje, dukrytės spintoje daugelis lauko drabužių šviesiai rožinės spalvos arba balti, kreminiai, todėl tokie ryškūs aksesuarai tikrai derės ir suteiks įvaizdžiui cinkelį.0902Kita mūsų www.buboo.lt ieškojo pavasarinių aksesuarų vyresniajam, beveik ketverių sūnui. Kadangi vaikinas jau su savo nuomone ir dažnai išreiškia pageidavimus, kokie drabužiai jam patinka, o kurių – jokiais būdais nevilkės, leidome pačiam išsirinkti kepurę ir kaklaskarę. Jis ilgai žiūrėjo, svarstė (juk pasirinkimas toks didelis) ir liko ištikimas savo mėgstamiausiai – mėlynai – spalvai. Modelį išsirinko „Screw3“, kuris atrodo tarsi persuktas. Aš, kaip mama, vėlgi pastebėjau, kad, renkantis kepurę, labai svarbu ne tik, kad būtų švelni, minkšta medžiaga, kepurytė nebūtų vėjo perpučiama, tačiau ne mažiau reikšminga, kad ji patiktų ir vaikui. Sūnaus išsirinkta kepurytė idealiai tiks tokio amžiaus berniukui, kuris jau nori atrodyti rimčiau ir solidžiau. Beje, kai ją jau gavome, puoliau žiūrėti: ar uždengia ausytes, ar tas „persukiams“ nespaudžia galvytės, ar medžiaga nedirgina jo jautrios odos. Galiu jus patikinti – visus mano reikalavimus ji atitinka, o mažasis stileiva irgi liko patenkintas savo pasirinkimu bei pasidžiaugė, kad šį kartą gavo ne movą, o kaklaskarę, nes ją jam pačiam patogiau nusiimti.076069Kaip visada, atradusios mums patikusį lietuvišką prekinį ženklą, skubame naujienomis dalinti su jumis ir trumpai pristatome – kas toji „Buboo“. Tikriausiai, nenustebinsime, nes šiuos puikius aksesuarus, kurie jau laukia pavasario mūsų spintose, kuria jauni ir žavūs dviejų vaikų (mūsų mažylių amžiaus) tėvai: Erika Puodėnienė ir jos vyras Mindaugas. Prieš trejus metus ši versli ir entuziastinga pora nusprendė – laikas sukurti kažką savo. Abu buvo įsitikinę, kad svarbiausia, jog jų produktas būtų kokybiškas ir klientai visuomet liktų patenkinti. Taip gimė pirmosios kepuryčių ir kitų lauko aksesuarų kolekcijos, labai greitai radusios kelią į lietuvių širdis, o šiandien vis labiau mėgstamos ir užsieniečių.

„Mūsų verslo kertiniai akmenys – kokybė, patogumas ir stilius. Mums labai svarbu, kad klientai liktų patenkinti įsigyta preke ir teigiami atsiliepimai apie mus sklistų iš lūpų į lūpas. Būtent dėl to labai atsakingai atsirenkame medžiagas produkcijai, lankomės pasaulinėse tekstilės parodose, sekame stiliaus ir mados tendencijas, bendradarbiaujame tik su didžiausiomis bei tikrai patikimomis siuvyklomis“, – pasakoja „Buboo“ kūrėja.084Pasak Erikos, klientai džiaugiasi, kad jų kepurytės yra universalios – tinka visur ir prie visko. Tiesa, ir mes, Lieknos Bitės, pastebėjome, kad „Buboo“ kepurytės puikiai dengia ausis (tai tikrai bene svarbiausias kriterijus, jei nenorite nuolat sirgti peršalimo ligomis), jas mūsų mažyliai ilgai dėvės, nes jos pasiūtos taip, kad viršuje lieka vietos, tad, net vaikučiui paaugus, kepurytė jam vis dar tiks. Jiems dar vieną pliusą dedame už tai, kad  savo klientų neverčia ilgai laukti išsvajotosios prekės – visos jos yra vietoje. Na, o jei jūs gyvenate užsienyje arba norite nustebinti ten gyvenančius draugus, jums turime dar vieną gerą naujieną – „Buboo“ savo produkciją siunčia į visas pasaulio šalis.  1271Jei ir jūs norite tokių žavių, stilingų ir kokybiškų kepuryčių, kokias išsirinko Lieknų Bičių mažyliai, visą „Buboo“ asortimentą rasite ČIA. Rinktis tikrai bus iš ko (nuo kūdikių iki senelių), nes jų kepuryčių asortimentas vienas didžiausių Europoje – rasite daugiau nei 50 modelių. Pavasarį pasitikime stilingi, ryškūs ir atsinaujinę!