069Ar kada bandėte derinti savo ir vaikų aprangos akcentus? Ne tik fotosesijoms ar šventiškoms progoms, tokioms kaip krikštynos ar gimtadienis, bet tiesiog kasdieniniam dėvėjimui? Tikėtina, kad daugelio mergaičių mamytės pasakys, kad apie tai bent jau pasvajojo.

Šiandien, kai tiek daug drabužius ir aksesuarus kuriančių, originalių ir išskirtinių prekinių ženklų, išsirinkti bei viską įsigyti tiesiog neįmanoma. Todėl mes jums papasakosime apie mūsų atrastą, labai paprastą ir subtilų būdą derinti vaikų ir tėvelių stilių. Ir jis puikiai tiks ne tik mergaičių, bet ir berniukų mamytėms!

Pradėkime nuo to, kaip reikėtų derinti suaugusiojo ir vaiko stilius. Štai keletas mūsų patarimų.

  1. Savo vaikučio nepaverskite mažu suaugusiuoju – žaismingumą ir vaikiškumą jo stiliuje tiesiog būtina išlaikyti.
  2. Iš šalies juokingai atrodo, kai mama vilki suknelę, kuri, pagal stilių, tikrai tinka tik dvimetei ar trimetei, bet ne suaugusiai moteriai. Juk galima derinti tik tam tikrus akcentus (pavyzdžiui, pasisiūti sukneles iš tos pačios medžiagos, bet skirtingų modelių).
  3. Nepamirškite patogumo. Vaikams labai svarbu judėjimo laisvė, tad rinkitės patogius drabužius.
  4. Nebūtina atrodyti identiškai. Galite rasti prekinių ženklų, kurie siūlo skirtingus drabužius visai šeimai, tačiau su vienodais akcentais, aplikacijomis ir pan. Pavyzdžiui: mamai – sijonas, dukrai – suknelė, tėčiui – džemperis ar peteliškė.
  5. Kartais mažiau yra daugiau, tad gali užtekti net ir labai nedidelio akcento. Pavyzdžiui: mamai – kaklo papuošalas, o dukrytei – galvos juosta, dekoruotos tais pačiais motyvais.
  6. Nepamirškite, kad kartu vienodą aprangą galėsite dėvėti gana neilgai, nes vaikutis drabužius greitai išauga, o jūs – ne, tad rinkitės tai, kas jums ir taip gražu.
  7. Aišku, šventinėmis progomis pasipuošti norisi labiausiai, tačiau vienodų aprangos akcentų galite rasti ir kasdienai. Jie, aišku, daug praktiškesni. Tai gali būti vienodi megztiniai, glaustinukės ar lauko aprangos aksesuarai, pavyzdžiui, kepurės, movai.

0071Mes, Lieknos Bitės, taip pat esame neabejingos šiai vaikų ir tėvelių aksesuarų derinimo madai. Nors vyrus tam įkalbėti pavyksta sunkiau (tiesa, vienoda krepšinio sirgalių atributika labai patiko), tačiau pačios mėgstame taip pasipuošti. Mūsų atradimas – stilingosios „Mackis“ kepurytės, apie kurias jau rašėme seniau (galite paskaityti ČIA).

Šį kartą papasakosime ir pademonstruosime naujienas iš jų žiemos kolekcijos – kepurytes „Christmas Spirit“. Mes išsirinkome stilingą komplektuką mamai ir mergaitei. Kaip visada, komplimentai kepuryčių dizainui. Jis išskirtinis, originalus ir žaismingas. Jei norite sulaukti komplimentų ir būti visur pastebėti – „Mackis“ kepurytės jums tikrai patiks. Mes dažnai parduotuvėje ar mieste sutinkame mūsų mažylei besišypsančius ir besikuždančius nepažįstamuosius. „Koks mielas kiškutis“, – neretai išgirstame.

Kitas mūsų pastebėtas privalumas – jų sėdėtis (60% vilna, 20% alpakos vilna, 20% poliesteris, o pamušalo – 70% medvilnė, 23% poliesteris, 4% elastanas, 3% viskozė). Labai patogu, kad jos dvigubos, mat vilna tikrai graužtu ar „niežtėtų“, ir vaikučiui būtų nepatogu. Be abejonės, dvigubo audinio kepurytės tiesiog būtinos žiemą, kai lauke spaudžia šaltukas.073080„Mackis“ žiemos kolekcijoje nėra taip gausu spalvų, kaip pavasario ir rudens kolekcijose. Šaltuoju ir baltuoju periodu atvirkščiai – vyrauja gamtos tonai, kurie itin lengvai derinami prie vaikučio garderobo. Mūsų išsirinktos kepurytės labai Kalėdiškos ir linksmos, keliančios nuotaiką ir priverčiančios aplinkinius nusišypsoti. Tai puikus pavyzdys, kaip paprastai, subtiliai ir lengvai galima suderinti mamos bei vaiko garderobą. Taip pat – tai gana praktiškas pasirinkimas, juk žiemą kepurės tiesiog būtinos net ir suaugusiems.

„Mackis“ komandos paklausėme, ar lietuvės mamytės mėgsta derinti aprangos detales su vaikais? Ar jos nebijo dėvėti išskirtinių aksesuarų su linksmomis ausytėmis?

Šių kepuryčių kūrėja, jauna bei talentinga dizainerė Danuta Šimelytė mus nuramina: „Kai tik atsirado „Mackis“, matėme, kad lietuvės mamos yra linkusios į santūresnes, ramesnes ir tamsesnes spalvas. Tačiau paskutiniu metu galime džiaugtis, kad ši rinka atsigauna ir mamos nebebijo vaikučius rengti ryškiau, žaismingiau ir įdomiau. Šiuo klausimu visada manėme, kad tiek pats vaikas, tiek visi jį supantys aplinkiniai jaučiasi kur kas laimingesni, kai mato tą smagų ir ryškų vaikišką įvaizdį, o ne mažą rimtą suaugusį. Taip ir su mamytėmis – jos drąsiai renkasi mūsų kepurytes ir visiems aplinkiniams demonstruoja, koks smagus ir gražus yra gyvenimas.“004Žaviųjų kepuryčių su ausytėmis, kurias jau išbandė Lieknų Bičių mamytė ir dukrytė, galite rasti elektroninėje parduotuvėje, spauskite ČIA. Jei mėgstate prekes apžiūrėti, paliesti ir įvertinti, „Mackis“ aksesuarų rasite šiose parduotuvėse:

KAUNE „Baby Love Boutique“ (Savanorių pr. 90) ir „Snapė“ (A. Mickevičiaus g. 23); KLAIPĖDOJE „Surf Shop“ (Turgaus g. 4); ŠIAULIUOSE „ELER Mados Namai“ (Vilniaus g. 146); MARIJAMPOLĖJE „KIVI Boutique“ (Gedimino g. 2); PANEVĖŽYJE „Mažieji Paukštukai“ (Liepų al. 3); TAURAGĖJE: „Kas Čia?“ (Vasario 16-osios g. 4); PALANGOJE „Madam Pompadur“ (Plytų g. 3); UKMERGĖJE „Fyfa“ ( Vytauto g. 6–6)