batai-2Pamenate, kaip į rugsėjo pirmąją keliaudavome pasipuošę juodais sijonukais ar kelnėmis ir baltais marškinėliais? Dabar tai kelia šypseną. Aš savo vaikus rugsėjo pirmajai stengiuosi papuošti, juk tai – visai šeimai svarbi diena, tačiau šiais laikas aš, kaip ir kitos mamos, savo vaikams ieškau daug smagesnių drabužėlių ir avalynės.

Šie metai mums ypatingi, nes darželį pradės lankyti ir antrasis mūsų vaikas, būsimas lopšelinukas, todėl tai reiškia didelius pokyčius mūsų šeimos gyvenimui ir rutinai, bet antraip nei buvo su pirmu vaikeliu, jaučiuosi visiškai tam pasiruošusi (o juk tai puikiai jaučia ir mažyliai), tad šios mokslo metų pradžią pranešančios šventės laukiu su dideliu nekantrumu ir drauge su vaikais jai kruopščiai ruošiuosi.

Ruošdamasi naujam sezonui, ne tik atidžiai perrenku drabužius (gal jau kas maža, o gal kaip tik – priaugta), klijuoju vardų lipdukus, kad daiktai darželyje nepamestų savininko, bet ir didelį dėmesį skiriu lauko drabužiams ir avalynei, kuriuos būtina pasirinkti kokybiškus, kad atitarnautų visą jiems skirtą laiką. Mes, Lieknos Bitės, su dideliu malonumu dalinamės savo atradimais, todėl šį kartą norime daugiau papasakoti, iš kur ir kokius batukus išrinkome savo lopšelinukams ir darželinukams.

Mažajam sūnui išrinkau labai dailius ir elegantiškus odinius batukus. Labai džiaugiuosi tuo, kad „Trepsiukas“ siūlo ir batukų mažoms kojytėms, nes gražių ir praktiškų tokio dydžio (18–19) batukų ne visur sekasi rasti. Ši avalynė atitinka ortopedinius reikalavimus ir atrodo labai patogi ir saugi (su neslystančiu padu) mažajam vaikščiotojui, kuriam vis dar reikia mokytis bėgioti ar vaikščioti nepažįstamose vietose (juk darželyje nebus mamos, visada ištiesiančios pagalbos ranką). Batukai užsegami lipduku, o tai dar vienas pliusas tiek vaiko, tiek darželio auklėtojos akimis.bataiDičkis, turintis tvirtą savo stiliaus nuomonę, išsirinko spalvingus batukus su žvaigždėmis, kurie tikrai tiks ir prie šventiškesnių drabužėlių rugsėjo 1-ąją, ir vėliau kasdienai prie sportiškesnės bei patogesnės aprangos. Batukai taip pat odiniai, tad pėdutė nesukais (mažiau šansų susirgti vėliau prabėgus šaltesnėmis darželio grindimis), ortopediniai ir lengvučiai, pritaikyti nenustygstančiam ir vis bėgančiam darželinukui. Avalynė užsegama lipdukais, tad neabejoju, kad mano greituolis bus pirmas užsisegęs batukus grupėje (juk laimėti visose veiklose – pagrindinis jo šio tarpsnio tikslas).OLYMPUS DIGITAL CAMERAKita Bitė šiais metais (ne nuo rugsėjo pradžios, bet šiek tiek vėliau) taip pat planuoja savo beveik dviejų metų dukrytę išleisti į darželį. Mažąją princesę ji mėgsta puošti visomis progomis, o darželis suteiks galimybę tai daryti bene kasdien. Ji taip pat, paklausiusi mano rekomendacijų, išsirinko batukus iš didelio „Trepsiukas“ asortimento (rudus, blizgius aulinukus).Kadangi jos mergaitė darželį pradės lankyti tik rudeniui įpusėjus, jai būtinai reikėjo šiltesnių batų, o aulinukai tuo ir patogūs, kad vėjai į juos sunkiau gali pripūsti ar patekti drėgmės. Gavusi savuosius batus, ji man vis kartojo, kad seniai rankose laikė tokius kokybiškus, tvirtus, tačiau ir tikrai stilingus batukus. „Trepsiukas“ griauna stereotipus, kad ortopediniai batai – būtinai niūrūs, nedailūs ir tikrai visai nežaismingi. Mažosios bitutės aulinukai tikrai labai madingi, subtilūs blizgučiai jiems suteikia išskirtinumo, todėl bus lengva derinti tiek prie puošnesnių suknelių, tiek prie džinsų ir megztuko derinio.dsc05799Beje, tiek berniukų, tiek mergaitės batukai yra rankų darbo (kas labai jaučiasi, nes jie itin kokybiški, jokių „suklijavimų“ ar kreivų siūlių). Mūsų turimus ir daug daug kitų (mums labai patiko batukai su gyvūnų dekoracijomis), galite apžiūrėti ir užsisakyti internetu www.trepsiukas.lt, kas visur skubančioms mamoms yra labai patogu.