Kur ieškote idėjų savo vaikų garderobui? Mes, Bitės, turėdamos laisvą minutę tiesiog pailsime vartydamos „Instagram’o“ ir kitų šiuolaikinių interneto programų puslapius, kuriuose puikuojasi madingiausių mažylių nuotraukos. Tarp šių puslapių negalėjome nepastebėti neįtikėtinai ryškaus ir tikrai kitokio „dr. Povo“. Suskubome ir pačios savo mažuosius papuošti šiais išskirtiniais drabužėliais ir šio ženklo kūrėjas pakalbinti, nes kas jau kas, o jos tikrai žino, kuo šį sezoną turėtų puoštis mažieji stileivos.

„dr. Povo“ lentynoje pastebime garsių bei išskirtinių vaikų dizainerių (kurių darbai aprašomi garsiausiuose madų žurnaluose) rūbų iš viso pasaulio. Sakykite, kas naujo būdinga šiam pavasariui?

Vaikų madoje visada svarbiausia patogumas, todėl labai populiaru derinti sportinį ir klasikinius stilius. Sportiniai bateliai prie elegantiško sijonėlio ir pan. Ilgą laiką vaikų madoje dominavimo sportinis stilius, o dabar po truputėli jaučiamas lengvas perėjimas prie „smart casual“ stiliaus, daugėja „vintage“, „retro“ detalių – vaikų  mada elegantiškėja.

Neabejojame, kad rinkdamosi kolekcijas savo parduotuvėlei pastebėjote, kokios spalvos, modeliai būdingiausi šį sezoną berniukams, mergaitėms, o gal spalvų skirstyti pagal lytį nebevalia?

Šio sezono spalvų karalienė – geltona. Jos daug ir ji ryški. Daug jos galima šiemet rasti ir mūsų „Dr. Povo“ internetinėje lentynoje.  Taip pat šį sezoną dominuoja žalia, nemažai rožinių tonų. Pavasario/vasaros kolekcijose labai gausu gausu ryškių spausdinių ir spalvų – madingi dryžiai, taškučiai, 70-ųjų raštai.

Ilgą laiką buvo įprasta berniukų „neperpuošti“, tačiau ryškėja tendencija berniukus rengti komplektais – vienodos spalvos kelnėmis ir palaidine.  

Nepamainoma stiliaus dalis – įdomūs aksesuarai. Mažos rankinės per petį, vis dar labai madingos kojinės iki kelių. Na ir žinoma šio sezono superryški tendencija – skrybėlės ir kiti galvos apdangalai. Skrybėlė – šių metų favoritė tiek suaugusiųjų, tiek ir vaikų madoje. Tuo tarpu mes vaikams visuomet šiltajam sezonui patartume įsigyti, patogų, ryškiaspalvį lietpaltį – kuris nušviestų ne visuomet saulėtą mūsų vasarą.

O ką labiausiai mėgsta mūsų mamos ir jų vaikučiai?

Kalbant apie mamas, įdomu tai, kad kiek žmonių, tiek skonių ir tiek pasirinkimų. Vykdėme apklausas, kokie tėveliams drabužėliai labiausiai patinka, stebime jų pasirinkimus – tiesiog nuostabu, kokie mes visi skirtingi, kokie skirtingi dalykai mums patinka ir kaip gera, kad yra iš ko pasirinkti. Tačiau kalbant apie vaikus – viskas kiek kitaip. Beveik visi jie mėgsta ryškias spalvas ir ryškius spausdinius. Kadangi jie ir yra mūsų tikrieji klientai – stengiamės daugiau pataikauti jų skoniui.

„Dr. Povo“ stilius neabejotinai vienas ryškiausių Lietuvos vaikų drabužių rinkoje. Papasakokite, kokia Jūsų atsiradimo istorija, ar jo šeimininkės irgi tokios ryškios?

Mūsų atsiradimo priežastis – tai noras pabėgti nuo tamsių ir niūrių drabužių, kuriais šiuo metu rengiami vaikai. Pabėgti nuo pastangų rengti vaiką, kaip suaugusį. Esame šventai įsitikinusios, kad vaikams labiausiai tinka nuotaikinga ir linksma apranga. „dr. Povo“ unikalumas yra spalvos, kurios veikia tarsi terapija. Kodėl mes puošiame būtent vaikus? Nes būtent tada formuojasi žmogaus asmenybė ir būtent šiame gyvenimo etape yra labai svarbi saviraiškos galimybė. Mes pasisakome už laisvę patiems vaikams rinktis aprangą, juk daugelis iš jų ir yra sukurti dalyvaujant vaikams.

Esame dvi Dalios – vaikystės draugės. Net ir būdamos labai geros draugės esame labai skirtingos. Viena iš mūsų yra kūrybinis varikliukas, kuri nuolat ieško ir atranda, kuo galima papuošti kitus. Kita – racionalioji pusė, sudėlioja taškus nuo A iki Z. Ir siela tampa kūnu.

Pati pradžia kilo eilinio mudviejų susitikimo metu, kai kūrybingoji pusė nupiešė gražų paveikslą, kaip gali atrodyti vaikai – stilingai ir nuotaikingai. Tuo tarpu kitai „užsivedė varikliukas“ ir jau tą patį vakarą prasidėjo projekto įgyvendinimo darbai. Dienos šviesą mūsų projektas išvydo po kelių mėnesių. Esame įsitikinusios, kad tai, ką dėvi pats, taip ir jautiesi. Esame spalvotos asmenybės visomis prasmėmis ir savo vaikus skatiname pažinti visas gyvenimo spalvas

 Beje, kaip atsirado toks originalus „Dr.Povo“ pavadinimas?

Šis pavadinimas atitiko mūsų šūkį – Healing with colors. Visų pirma, Povas – tai sėkmės ir grožio simbolis, tačiau vienas pats atskleidė tik spalvų pusę. Pridėjus kitą pavadinimo dalį atsirado personažas – daktaras, kuris gydo spalvomis.

Mes, Bitės, taip pat labai mėgstame ryškius ir madingus vaikų drabužėlius, tad suskubome ir pačios išbandyti  „dr. Povo“ asortimentą. Drabužėliai be galo patogūs, tad tinka ir pasipuošti, ir mieste radus smėlio dėžę joje prisėsti. Mes nebūtume mes, jei neuždėtume „dr.Povui“ didelio pliuso už tai, kad mūsų išbandyti drabužėliai iš itin kokybiškos, sertifikuotos medvilnės, kuri neturi toksiškų medžiagų likučių, yra draugiška aplinkai, tačiau tuo pačiu itin kokybiška, nenusiskalbia. O jau spalvų gražumas ir ryškumas! Kviečiame ir jus pasižvalgyti „dr. Povo“ parduotuvėlėje ir atrasti savą vaiko stilių.