Mano draugų rate dabar pats darželių sezono įkarštis. Be abejo, tarpusavyje aptarinėjame įvairias naujienas, dalinamės įspūdžiais, tariamės, kaip geriau pasielgti įvairiose situacijose. Aš jaučiuosi tiesiog įkvėpta to, kad darželiai tampa vis labiau šiuolaikiški, nė neprimena tų laikų, kai auklėtojos rėkdavo ant vaikų ar šie tiesiog bijodavo ten eiti. Šiuolaikinis darželis tampa tokia vieta, kur stengiamasi sukurti namų jaukumą, kur kiekvienas vaikas išklausomas ir atsižvelgiama į jo poreikius.

Dar labiau džiaugiuosi nauja mūsų darželio politika, kad vaikai kasdien turi praleisti lauke bent keletą valandų ir visai nesvarbu, koks oras. Todėl mes, tėvai, buvome įspėti, kad vaikams bus reikalinga visa „ginkluotė“: neperšlampančios striukės, kelnės ir, aišku, batai, kad vaikai galėtų laisvai ir drąsiai tyrinėti gamtą, nesušaltų bei nesušlaptų.

Šiltesniam orui skirtus guminukus, be abejo, jau turėjau paruošusi nuo pavasario, tačiau rugsėjo pabaiga, nori nenori, primena, kad į mūsų šalį netruks ateiti ir žymiai vėsesni darganoti orai. Tad nieko nelaukusi suskubau ieškoti batų vėsiam rudeniui. Mano reikalavimai buvo tokie, kad avalynė būtinai turi būti atspari drėgmei ir šilta (mano dičkis „mėgsta“ sirgti, tad nėra nieko blogiau nei šaltos kojos, tuo labiau, jei darželyje nėra mamos, kuri tik ir sektų, ar vaikams vis dar ne šalta).

Mamos tarpusavyje dosniai dalinasi įvairia informacija, kur įsigyti geresnius ir kokybiškesnius drabužius, todėl ir šį kartą paklausiau jų rekomendacijų ir Open24.lt parduotuvėje išsirinkau Bisgaard TEX Boot batus. Pirmas įspūdis labai geras. Visų pirma, batai nepralaidūs vandeniui ir vėjui, tad nereikės kaitalioti batų priklausomai nuo drėgmės lygio lauke (o tuo pačiu ir nereikės pirkti kelių batų porų skirtingam orui, mėgstu, kad avalynė būtų kuo universalesni ir su viena pora būtų galima vaikščioti visą sezoną). Kalbant apie batų porų skaičių, labai džiaugiuosi ir tuo, kad jų dizainas tiks ir siausti darželyje prie sportinės aprangos, ir derinti juos kartu su išeiginiais drabužiais, tad ir šiuo aspektu nereikės papildomų batų. Beje, būtent dizainas yra viena iš šių batų kūrėjų sferų, kurioms jie teikia didelį dėmesį (kitos – tai patogumas ir itin kokybiškos medžiagos).

Dar viena stiprioji mano išrinktų batų pusė – natūralus vilnos pašiltinimas. Mamos puikiai žino, kad natūraliose medžiagose koja jaučiasi komfortiškiausiai. Patys batai yra pralaidūs orui, o dar ir vilnos savybės tokios, kad joje oda nelinkusi prakaituoti, tad vaiko pėdutės bus visada šiltos, bet niekada šlapios. Juk taip dažnai pasitaiko, kad į darželį ryte išvedame mažylius esant itin vėsiam orui, o vėliau jis sušyla, ar, atvirkščiai, žadėta šilta diena, staiga virsta kaulus laužančiu šalčiu. Tad batai, kuriuose galima bet kokiu oru jaustis komfortiškai – būtini. O be to, tokie batai tikrai tiek vėsesniam rudeniui, tiek ir šaltai žiemai.Dar vienas dalykas, į kurį visada atkreipiu dėmesį – ar vaikas patogiai tokius batus apsiaus pats. Tikrai yra tekę be sūnaus pašonėje nupirkti tokius, į kuriuos kišant kojas tekdavo jas gerokai įtempti, tad tampa aišku, kad vaikas tokių batų jokiais būdais neapsiaus pats. Mūsų šio sezono Bisgaard TEX Boot aulinukus apsiauti labai lengva, o taip pat ir užsegti keliais lipdukais. Be to, padas labai lankstus, tad, kaip mano sūnus sako, labai patogu karstytis!Na, ir galiausiai negaliu nepasidžiaugti tuo, kas man, dviejų berniukų mamai, taip aktualu. Ne paslaptis, kad kokybiški vyresnėlio daiktai yra perleidžiami ir jaunesniajam sūnui, tad labai džiaugiuosi ne tik tuo, kad patys batai atrodo labai tvirti, bet ir tuo, jog jų priekis apsaugotas guminiu paviršiumi, tad net intensyviai juos avint, priekis nebus „papuoštas“ įbrėžimais ir nudėvėjimais. Tad, nors mano berniukai įveikia beveik viską, šiuos batukus jiems nudėvėti bus tikras iššūkis.

Jei ir jūs ieškote savo vaikams patikimos, šiltos ir kokybiškos avalynės, užsukite į www.open24.lt, čia ne tik didelis pasirinkimas, bet ir draugiškos kainos.