089Vieną dieną, besižvalgydamos interneto platybėse ir ieškodamos stilingų, patogių ir kažkuo įdomesnių drabužėlių sau bei savo mažyliams, aptikome internetinę parduotuvėlę „MauFashion“. Pasižvalgiusios supratome – tiesiog būtina kažką išbandyti iš jų asortimento, nes drabužėliai tikrai KITOKIE, niekur kitur nematyti, su išskirtinėmis detalėmis. Mes tokių norime savo vaikams!

Abi nusprendėme, kad koks gi pavasaris be stilingo džemperio. Tai must have drabužėlis kiekvienam vaikui. Dabar jis idealiai tinka po stiuke, kad mažyliui būtų šilta, tačiau ir patogu. Vėliau, kai saulė mus jau lepins, o termometrų stulpeliai gerokai šoktelės aukštyn, užteks vien tik džemperio, kuris užtikrins, kad apgaulingas pavasarinės vėjelis neperpus vaiko. Mums, Lieknoms Bitėms, labai patinka praktiški drabužiai. Ką tai reiškia? Tikrai ne tai, kad apranga turi būti tik patogi, numojant ranka į visus estetinius niuansus. Jokiais būdais! Mes mėgstame tokius vaikų aprangos akcentus, kuriuos paprasta derinti. Kitaip tariant, ir į darželį, ir į draugo gimtadienį, ir pasivaikščiot ar į svečius. „MauFashion“ būtent tokie! Mūsų mažyliai jau mėnesį dėvi jų džemperius, todėl skubame dalintis savo pastebėjimais ir rekomendacijomis! Taigi 5 argumentai, kodėl iš čia drabužėlius pirksime dar ne kartą.collage097

  1. KOKYBĖ. Net patys gražiausi drabužiai mūsų nedžiugina, jei medžiagos, iš kurių jie pasiūti, nėra kokybiškos. Mūsų turime „MauFashion“ džemperiai yra pasiūti iš labai kokybiškos 100 proc. ir 95 proc. organinės medvilnės, o tai reiškia, kad medžiaga nedirgins net labai jautrios odos. Taip pat džemperiukai minkštučiai lyg debesys, todėl vaikai maloniau juos dėvi, nejaučia diskomforto. Vienos mūsų trimetis vis sako, kad vienas ar kitas drabužėlis jam „kanda“, visaip jį tampo ir nori nusiimti, o naująjį japoniško stiliaus švarkelį-džemperį dėvi su malonumu. Beje, drabužiai pasiūti  labai kruopščiai. Kai rinkomės, dvejojome, ar mergaitės džemperio „sparniukai“ gražiai „stovės“ (juk būna, kad nuotraukos neatitinka realybės). Jie atrodo tiesiog idealiai!
  2. STILIUS/MODELIŲ IŠSKIRTINUMAS. Jei jau mūsų vienos vyras, pamatęs savo vienerių su trupučiu dukrytę, vilkinčia naują džemperį, pasakė, kad „vau, koks stiliovas džemperis, mažylė atrodo labai gražiai“, tai jau ženklas, jog drabužis tikrai išskirtinis. Mums labai patiko, kad „MauFashion“ drabužėliai itin jaukių žemės arba pastelinių atspalvių. Pliusą jiems dedame ir už universalumą – daugelis jų prekių tinka tiek berniukui, tiek mergaitei. Tiesa pasakius, ir vieną, ir kitą džemperį mielai dėvėtume ir pačios, jei būtų suaugusiųjų dydžių (gal tai puiki idėja jiems ateičiai?). Mums labai patiko, kad džemperių detalės išskirtinės, bet tuo pačiu nesumažinančios patogumo: švarkelis su metalinėmis sagomis, suraukimu apačioje ir kišenėmis (vaikai visada ras, ką į jas įsidėti). Mergaitiškas džemperis, kaip jau minėjome – su angeliškais sparniukais. Jie tokie mieli!p1011758
  3. PAGAMINTA LIETUVOJE. Mes esame pačios didžiausios lietuviškų gaminių entuziastės, o jei dar kūrėjas – moteris, kurią įkvėpė motinystė (na, tokia, kaip mes) – palaikome ją dvigubai. „MauFashion“ kūrėja, dizainerė Lena Taricina – būtent tokia. Dar studijuodama užsienyje aprangos dizainą, ji rezgė mintį apie savo kolekciją, o štai, grįžus į Lietuvą ir gimus jos dukrytei Mirai – svajonės tapo realybe. Mus ši jauna kūrėja sužavėjo ne tik savo išskirtinumu, bet ir tuo, kad akivaizdu, jog pati yra mama. Tai atsispindi jos kurtuose drabužiuose – viskas stilinga, bet ir patogu tiek vaikui, tiek mamai.
  4. NENUSISKALBIA/NEIŠSITAMPO. Kaip minėjome, džemperius mūsų mažieji bando jau mėnesį. Taigi, jau ne kartą juos skalbėme ir lyginome. Mūsų verdiktas – tai labai kokybiški drabužiai. Kokius gavome prieš mėnesį, tokie jie ir dabar – puikios būklės. p1011768p1011772
  5. PATOGUMAS. Ir dar kartelį apie vieną svarbiausių kriterijų, renkantis vaikų aprangą. Džemperis – jau pats savaime patogus drabužis, todėl labai tinkamas judriems, smalsiems vaikams, kuriems lakstyti ir straksėti tiesiog būtina. Džemperio su sparniukais sudėtyje yra 5 proc. elastano, todėl jis puikiai tamposi. Mums tai didelis pliusas, nes vienerių mergaitė nelabai mėgsta aprengimo per galvą procedūras, o kai drabužis gerai tamposi – vienas, du ir aprengei. Berniuko švarkelis taip pat patogus – trimetis pats puikiai jį atsisega ir užsisega. Beje, grįžęs iš darželio džiaugėsi, kad „mergaitės sakė, jog jis labai gražus“. Mažylis nusprendė, kad komplimentų sulaukė todėl, kad buvo stilingai apsirengęs.

Džemperius, kuriuos mes taip atsakingai ištestavome savo „Mamų Laboratorijoje“, ir kuriuos labai rekomenduojame jums, galite rasti ČIA.