img_20181217_092807Įtariu, kad pastaruoju metu ne mane vieną tiesiog užvalgė miško gyvūnėlių manija. Pastebėjau, kad vis daugiau tėvelių pirmiesiems gimtadieniams renkasi būtent šią temą. Rankų darbo žaislų kūrėjai taip pat įkvėpimo vis dažniau semiasi iš Lietuvos miško gyventojų tematikos. O ir pačios žiemos šventės man kažkaip susijusios su meškute rudnosiuke, kiškučiu, laputaite, vilku, voveraitėmis ir t.t. Matyt, ne veltui jie ir daugelyje vaikiškų eilėraščių dominuoja ar šiuos personažus darželiuose vaikai renkasi Kalėdų karnavalui. Būtent apie tokius drabužėlius jums norime papasakoti.

„Pumpių“ sukurtus drabužėlius pastebėjome būtent dėl to, kad jie siuva aprangą su miško gyvūnėlių tematika. Man asmeniškai tokia apranga labai jauki, išskirtinė, miela ir… patinka vaikams, o tai itin svarbu, kai mažieji patys pradeda reikšti pageidavimus. Mano dukra, kuriai dabar treji, visa galva pasinėrusi į pasakas apie miško gyventojus. Ji namuose valandų valandas gali žaisti įvairias pasakas, pavyzdžiui, „Tris paršiukus“, „Septynis ožiukus“ it t.t. Pamačiusi, kad „Pumpiai“ siuva drabužėlius, kurie su lapės motyvais, iškart tokio savo mažajai damai užsinorėjau. Jis tobulas. Tinka pasipuošti, nes išties yra išskirtinis. Tuo pačiu – itin praktiškas ir kasdienai į darželį (palaidinės-džemperiuko bei sijonėlio derinys pasiūtas taip, kad nevaržytų vaiko judesių, leistų dūkti, aktyviai judėti). O trečias privalumas – derinukas puikiai tinka ir darželio Kalėdiniam karnavalui, tereikės pasigaminti lapės ausytes

img_20181217_092839-1

Ir „Pumpiai“ siuva ne tik laputaitės kostiumą, jie turi ir vilką, meškiną, zuikius. Visi drabužėliai – išskirtiniai, pasiūti iš šiltesnės medžiagos ir, kiek spėjome pastebėti, labai patogūs. Vienos Bitės mažylis išsirinko meškino kelnių ir džemperiuko kostiumėlį. Ir taip buvo išspręsta viena svarbi problema. Mat trejų berniukas nelabai mėgsta įvairius kostiumus, o jį papuošus nykštuko kepure, ją iškart dreskia žemyn. O štai, pamatęs, meškučio derinuką, jis nė nemirktelėjęs sutiko jį vilkėti. Taigi Kalėdų šventei jau turime nerealius drabužėlius, kurie, Kalėdoms prabėgus, guls ne giliai į spintą, o ir toliau bus dėvimi.

Pasakysiu teisybę, man kartais atrodo, kad Lietuvoje šiuo metu labai daug kūrėjų, siūlančių vaikiškus drabužėlius, bet daugelis jų kažkur matyti, labai vieni į kitus panašus, net medžiagos dubliuojasi. Tad išvydus tokius, mano nuomone, išskirtinius drabužėlius, norisi garsiai jums apie juos pasakoti ir džiaugtis.

Kasdieniais atradimais besidalinančios,

Lieknos Bitės