OLYMPUS DIGITAL CAMERAŠiandien su jumis pasidalinsime savo patirtimi, kurią sukaupėme augindamos vaikus. Kažkada tikriausiai minėjome, kad viena mūsų turi du berniukus, o kita – mergaitę. Abi vienareikšmiškai galime pasakyti, kad drabužėliai, kuriuos perkame dažniausiai ir kurių nuo pirmųjų mažylių dienų reikia daugiausiai – bodžiukai.

Nors esame išbandžiusios pačių įvairiausių firmų ir modelių, tačiau pastaruoju metu beveik visus perkame visiems puikiai žinomame prekybos centre „Lidl“. „Lupilu“ bodžiukus bandome jau mažiausiai kokius pusę metų ir galime atvirai pasakyti – tai puikios kokybės ir dizaino drabužėliai, kurių asortimentas šiame prekybos centre nuolat keičiasi.

Neseniai mūsų Mamų laboratoriją pasiekė bodžiukų rinkinys, kurie prekyboje pasirodys tik kovo 13 dieną. Nieko nelaukdamos juos išbandėme ir su jumis dalinamės 10-čia priežasčių, kodėl „Lupilu“ bodžiukai mums labai patinka ir kodėl juos be sąžinės graužaties galime rekomenduoti.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  1. MEDŽIAGA. Šie bodžiukai ypatingai minkšti, nes jiems pasiūti naudojama 100 proc. medvilnė. Dėl šios priežasties jie tiks bei bus malonūs net mažiausiems dėvėtojams, bet patiks ir paaugusiems vaikučiams. Beje, jei jūs dar tik laukiatės, turite žinoti, kad naujagimiui labiausiai tinka 100 proc. medvilniniai drabužėliai, ypač tie, kurie liečiasi su kūnu.
  2. MODELIŲ ĮVAIROVĖ. Galima rinktis įvairių tipų: ir susegamus ties krūtine, nemėgstantiems vilktis per galvą, ir įprastus, segamus apačioje. Mūsų patirtis rodo – pirmuosius kūdikio mėnesius patogiausi susiaučiami bodžiukai. Mažylis būna dar toks trapus, kad visai nesinori per galvytę jo rengti, o pirmojo mažylio susilaukusiems tėveliams – tai netgi šioks toks iššūkis.OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA
  3. KAINA. „Lidl“ prekybos centras mums visiems puikiai žinomas dėl puikių kainų, dėl ko taip greitai rado kelią į lietuvių širdis. Ne išimtis ir kūdikių bei vaikų apranga. Nors konkrečiai bodžiukų kainos priklauso nuo modelio, tačiau jos nėra didelės. Iš patirties galime pasakyti – sunkiai rasite, kur kitur įsigyti geros kokybės drabužėlius už tokią kainą.
  4. PRAKTIŠKI. Šių bodžiukų puikūs modeliai, nes kaklo dalis nebūna atvėpusi ir plotis bei ūgis atitinka etiketėje parašytus išmatavimus, o apatinė užsegimo dalis pasiūta taip, kad nevaržytų mažylio judesių.
  5. STILINGI. Modelių ir spalvų įvairovė tikrai niekada mūsų nenuvilia. Naujausi mūsų išbandyti bodžiukai berniukams dekoruoti ir linijomis, ir laiveliais. Terliukams galima rinktis tamsesnius, pasipuošimui – šviesesnius. Mergaitiškieji puošti labai švelniais pasteliniais motyvais, kurie primena, kokios spalvos karaliauja pavasarį.OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA
  6. YPATINGOS DETALĖS. Mergaitiškieji papuošti raukinukais ties užpakaliuku, todėl bodžiukas gražiai derės prie pūsto sijonėlio ir idealiai tiks pasipuošti.
  7. SKALBIMO PRIVALUMAI. Jie tinka skalbti ir 60 laipsnių temperatūroje, o juk spalvotiems drabužiams dažniausiai netinka aukštesnė nei 40 laipsnių temperatūra. Tai itin aktualu, jei turite naujagimį, arba jei jūsų mažylis terliukas.
  8. NENUSISKALBIA. Kaip ir minėjome, „Lupilu“ bodžiukus bandome jau ne pirmą (ir tikrai ne paskutinį) kartą, todėl galime drąsiai teigti – jie puikios kokybės, net po kelių mėnesių dėvėjimo ir daugybės plovimų nenusiplauna, neišsitampo, neapsivelia bei nenusiburbuliuoja.
  9. DOVANA. Jie ypatingai gražiai supakuoti – atrodo ir stilingai, ir kokybiškai, todėl tinka iškart dėti į dovanų krepšelį, jei, pavyzdžiui, lankote tik gimusį mažylį.OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA
  10. PAPRASTA ĮSIGYTI. Nors seniau esame pastebėjusios, kad vaikiškų drabužėlių „Lidle“ nelikdavo per kelias dienas, tačiau paskutinius kartus situacija pasikeitė. Net prabėgus penkioms dienoms po akcijos pradžios, parduotuvėse drabužėlių matėsi, na gal tik modelių pasirinkimas buvo mažesnis. Nieko keisto – tas, kas verta dėmesio, greitai iššluojama iš parduotuvių lentynų. Mums taip pat didelis pliusas, kad drabužėlių nereikia specialiai važiuoti pirkti į tolimiausią miesto tašką, „Lidl“ parduotuvių Vilniuje labai daug, tad visada randame, kuri būtų pakeliui.

Savo mamiška patirtimi su jumis besidalinančios,

Lieknos Bitės