Sakote, kad šiuolaikiniai vaikai turi viską ir dar daugiau? Tiesa, nustebinti mažuosius vis sunkiau. Kasmet, kai pradedu sudarinėti dovanų sąrašus, vis suku galvą, na kas patiktų draugų ir giminaičių vaikams? Atrodo, žaislų pilni namai, o ir baisu nupirkti kažką, ką jau turi… O ir Kalėdų senelis paprastai atneša tiek žaislų, kad mažyliai tampa sunkiai pradžiuginami. Šiais metais, pasidairiusi ir paieškojusi, atradau kelias opcijas, ką gi dovanoti vaikams. Beje, vienas iš prioritetų buvo, kad dovanėlės neviršytų 10 eurų sumos. Jomis, kaip ir visais gerai dalykais, dalinuosi ir su jumis.

Maždaug nuo dvejų metų mano dukrytė labai pamėgo įvairius kaklo papuošaliukus. Būtent tada supratau, kad jų pasirinkimas Lietuvoje labai menkas – vos keli prekiniai ženklai, kurie siūlo kažką mielo, jaukaus, vaikiško, bet tuo pačiu ir subtilaus. Prisipažinsiu, labai nemėgstu ryškių, animaciniais herojais išdekoruotų papuošalų. Taip pat – esu labai kritiška tiems, kurie atrodo nesaugūs ar, vaikui kelis kartus užsidėjus, nutrunka. Taigi, su dideliu džiaugsmu pristatau prekinį ženklą „BaSa“, kuriantį vaikiškus kaklo aksesuarus.Kodėl jie man patinka ir, mano nuomone, puikiai tinka kalėdinei dovanai?

  1. Subtilūs ir tinkantys tiek dvejų metų, tiek ir dešimtmetei mergaitei.
  2. Jie suverti ant tvirtos satino virvutės ir naudojamas tvirtas užsegimas, kuris atsisega tvirčiau patraukus (taip apsaugo nuo užsismaugimo tikimybės).
  1. Labai stilingų – pastelinių – atspalvių, dėl to „neiškrenta“ iš bendro konteksto ir… patinka ne tik vaikams, bet ir mamoms.
  2. Kiekvienas papuošaliukas gali būti vaiko amuletu, simboliniu draugu (pavyzdžiui, kiškutis, vienaragis, zuikutis), kuris vaiką visur lydi.
  3. „BaSa“ papuošaliukų kainos yra iki 10 eurų, o būtent iki tokios sumos daiktų ieškau draugų ir artimųjų vaikams kalėdinėms dovanoms.
  4. Beje, jie turi labai skanių papuošaliukų tikroms smaližėms: tiek ledų, tiek sausainėlių. O aš už tai, kad geriau toks saldus aksesuaras, kuris vaiko bus naudojamas labai ilgai, o ne krūva menkaverčių saldainių.
  5. Mamos, kurios sako, kad visokios grožybės kuriamos tik mergaitėms, gali smagiau atsipūsti, ši papuošaliukų kūrėja, nors ir įkvėpta dviejų dukrų, tačiau turi ką pasiūlyti ir berniukams. Pasak jos, populiariausi kaklo papuošaliukai-lėktuvėliai.

Jei ieškosite labai mielų „Basa“ papuošaliukų, juos rasite ČIA.

Linkime lengvai ruoštis Kalėdoms,

Lieknos Bitės