pigu-2Mes, mamos, kasdien rūpinamės daug dalykų: nuo to, kad mūsų vaikai valgytų sveikesnį maistą ar stiprintų imunitetą iki to, ką kasdien gražaus ir patogaus vilkės. Šį kartą Lieknos Bitės bando naują vaikiškos aprangos prekinį ženklą „Cool Club“, kurį netikėtai atrado www.pigu.lt puslapyje. Lenkijoje pasiūti drabužėliai mums labai patiko ir nuo šiol tikrai bus dažnai pasirinkti mūsų mažylių darželio garderobui.

Būdama dviejų padykusių berniukų mama, jų drabužiams turiu skirti nemažai dėmesio. Privalu turėti ir puošnesnius, kurių taip greit vaikai nesudėvi, ir kasdienių darželiui, ir namams skirtų, kuriems keliu nemažai reikalavimų. Nauja mūsų išbandyta drabužių pirkimo vieta (www.pigu.lt internetinė parduotuvė) man pasirodė puiki ieškant aprangos, skirtos būtent darželiui (nors nusižiūrėjau ir keletą puošnesnių derinių vasarą vyksiančioms šventėms).

Berniukus darželyje visada rengiu sportiniais drabužiais, nes mūsų lankomoje įstaigoje labai daug dėmesio skirta aktyviai, sportinei veiklai, jie daug laiko leidžia lauke judėdami, bėgiodami, šokinėdami per balas, vietoje nenustygsta ir būdami viduje,pigu1 tad labai didelis privalumas tai, kad šioje internetinėje parduotuvėje radau visai nemažą asortimentą sportinių drabužių patraukliomis kainomis. Kelnės, kurias išrinkau, labai smagios – viršuje medvilnė, o viduje šiltas ir labai malonus pūkelis. Šių kelnių privalumas ir tai, kad prie puošnesnio džemperio tinka ir į miestą, nes kelnių stilius labai universalus. Nustebino ir kokybė – lygios siūlės, jokių išsipešusių siūlelių, modelis toks, kad tinka klūpėti, šuoliuoti ir greit neišsidėvės keliai dėl papildomų siūlių šioje zonoje.

O naujuoju džemperiu sūnus buvo išvis sužavėtas ir reikalavo jį vilktis jau pirmąją dieną. Mano vaikas šiuo metu susižavėjęs futbolu, tad išrinkau jam ryškiai salotinį sportinį džemperį. Mane labai pradžiugino tai, kad nors parduotuvės aprašyme ir nebuvo paminėta, jis puikiai tinka sportui, nes greitai išgarina drėgmę, yra kvėpuojantis, tad bus idealus futbolo treniruotėms. Iš išorės medžiaga lygi, o viduje su pūkeliu, bet pats drabužis nėra storas, tad nevaržo judesių. Labai smagi ir jo sportiniais akcentais papuošta išvaizda, patogios, užtrauktukais papuoštos kišenės. Mūsų išbandyti drabužėliai atitiko ir rašomą dydį, štai maniškis jau baigia išaugti 104 dydį, o 110 centimetrų dar šiek tiek didoki, tad ir šie drabužėliai dar vos laisvoki, bet jau galimi dėvėti.piguKą dar pastebėjau pirmą kartą žvalgydamiesi po šiuos drabužius? Kainos daugelio drabužėlių tikrai prieinamos (ypač jei visų kokybė tokia, kaip mūsų išbandytų), o dauguma jų papuošti vaikų mėgsedftamais herojais, tad jų savininkai mielai juos dėvės. Pasižvalgiau ir po apatinius. Labai apsidžiaugiau radusi mažų dydžių kelnaičių, o tie, kas susidūrę, tikrai pritars, kad anksti puoduku pradėjusiems naudotis arba mažo ūgio vaikams apatinius rasti tikrai sunku. Be to, jie labai smagaus dizaino, papuošti vaikams patinkančiais paveikslėliais ir atrodo itin patogūs. Būtinai šią parduotuvę ketinu įtraukti į sąrašą vietų, kuriose pirmiausia pasižvalgau prireikus kokio nors drabužėlio berniukams!

Kita Bitė – dvejų metų mergaitės mama, kuri sėkmingai jau lanko darželį ir jai kasdien reikia naujo, dailaus derinuko. Tiesa, visada renkuosi patogius drabužius, nes darželyje daug veiksmo, pramogų, žaidimų. „Cool Club“ kolekcijoje img_20180113_223536_resized_20180113_103546547už akių pirmiausiai užkliuvo tai, kad kainos išties draugiškos (gal net vienos žemiausių, kokias esu radusi Lietuvoje), o stilingų pasirinkimų tikrai yra. Aš dvimetei, kurios dydis 98, išrinkau žiemišką derinuką – mėlyną su baltais taškeliais suknelę, tokios pat spalvos švarkelį ir storos medžiagos kelnytes-timpas su ryškiais burbuliukais. Viskas kartu atrodo labai gerai. Ypač daug pagytų turiu švarkeliui – jis toks minkštutis, kad iš patogumo pusės labiau primena džemperį, tačiau atrodo daug elegantiškiau. Kaip derinuką norėsiu pakeisti, vietoj suknelės tiesiog rengsiu palaidinę.img_20180113_223414_resized_20180113_103425431 Mums, mamoms, visada labai patinka produkcija, kurią galima greitai ir sklandžiai užsisakyti internetu. Mes savo siuntinius tiesiai į namus gavome vos po dienos nuo užsakymo. Jei drabužėlius galėsite atsiimti patys, jų paruošimas gali trukti vos kelias valandas. Jei ir jūs ieškosite tikrai nebrangios ir kokybiškos aprangos vaikams, mes rekomenduojame šį, mūsų spėtą pamėgti, prekinį ženklą (visą produkciją rasite ČIA).