img_20180514_133851Aš, kaip dviejų berniukų mama, jau turiu susikūrusi savas taisykles, kaip išsirinkti savo padaužoms drabužius. Visų pirma – jie turi būti spalvingi. Taip bus lengviau įkalbėti apsivilkti juos keliaujant į darželį, tai ypač aktualu mano dvimečiui, kurį aprengti kartais tampa beveik neįmanoma. Mano dičkis taip pat visai kitokiu greičiu rengiasi spalvingus, jam patinkamus drabužius. Todėl, kai www.pukuotaskamuolys.lt parduotuvėje pamačiau spalvingus „TU“ firmos Žaibo Makvyno marškinėlius, žinojau, kad jie pataikys tiesiai į dešimtuką. Spalvinga apranga ne tik smagiai nuteikia vaikus, bet ir yra praktiški, nes juos žymiai sunkiau sugadinti dėmėmis vos iškėlus koją iš namų (o taip mums nutinka gan dažnai).

Antra taisyklė – drabužėliai turi būti kokybiški. Kadangi auginu du berniukus, tarp kurių nėra didelio amžiaus skirtumo, natūralu, kad vieno išaugti rūbeliai atitenka kitam. Taip galiu rinktis nors ir šiek tiek brangesnius, bet ir ilgiau tarnaujančius. Tačiau pasižvalgiusi šioje parduotuvėje nustebau, kad gausu drabužių, kurie yra gerų, kokybe pasižyminčių firmų, pvz., „TU“, „Gymboree“, tačiau tikrai prieinamos kainos, ypač, jei taikoma papildoma nuolaida.

Trečia, drabužiai turi būti lengvai pritaikomi tiek stiliaus, tiek sezono prasme. Jau pastebėjau, kad neverta prisipirkti galybės karštajam ar ypač šaltam sezonui, nes jie tarnauja itin trumpai ir yra išaugami net nespėjus sudėvėti. O štai universalių plonų džemperiukų, nepašiltintų kelnių ir ilgarankovių palaidinių reikia tikrai daug. Štai ir dabar išsirinkau du džemperiukus su maloniu pūkučiu viduje, pakankamai plonus, tačiau tinkamus ir vėsesniam pavasario rytui keliaujant į darželį, ir po šiltesne stiruke vėsų rudenį. Aišku, mano berniukams aktualu tik tai, kad jie papuošti robotukais ir mašinėlėmis. Na, bet svarbiausia, kad abi pusės lieka patenkintos.Kita Bitė taip pat susigundė išbandyti www.pukuotaskamuolys.lt asortimentą. O mergaitėms čia išties gausu nuostabių, labai stilingų drabužėlių ir aksesuarų. Man patiko, kad renkant vaikui aprangą, čia galima rasti tiek kasdieninių, darželiui skirtų drabužėlių, tiek tikrai puošnios, šventinės aprangos. img_20180514_133735Beje, mergaitėms taip pat gausu firminių drabužėlių: nuo išties kokybiško „Carter’s“ prekinio ženklo iki gana prabangių „Michael Kors“, „Ecco“ ar „Converse“. Daiktas, kuris mano dvimetei dukrytei labiausiai patiko – tai nedidelė rankinė-peliukas. Ji idealiai tinka mažoms damutėms.Tiesą pasakius, tokio tipo aksesuaro dukrytei jau seniai ieškojau, nes visos, kurias rasdavau, būdavo su ryškiais personažais (man nepatinka vaikų aprangoje dominuojantys filmukų herojai, norėjau kažko subtilaus, elegantiško, bet tuo pačiu ir vaikiško). O ši rankinė labai patiko tiek dukrytei, tiek man (šiame puslapyje gausu ir kitų mums patikusių aksesuarų: išskirtinėmis detalėmis dekoruotų beisbolo kepuraičių, kaklo papuošalų, batukų ir t.t.).

dsc09172Be to, kad drabužiai vaikams turi būti dailūs, stilingi (čia, aišku, skonio reikalas), jie privalo atitikti aukštus kokybės standartus. Ne kartą teko tik du kartus dėvėtą palaidinę ir timpes išmesti, nes po skalbimo jos tiesiog išsitampydavo ar nusiburbuliuodavo, tad prieš rekomenduodama jums www.pukuotaskamuolys.lt drabužėlius ploviau ir lyginau tris kartus. Galiu patikinti, tai išties kokybiška apranga, nes jokių defektų nepastebėjau.

Beje, jei dairotės vasariškų, ryškių drabužėlių, jų čia išties daug. Nuo šortukų ir palaidinių iki plazdančių suknelių ar maudymosi kostiumėliu (aš dukrytei išrinkau rožinį megztuką, palaidinę su balerinomis, švelniai rožinę, vasarinę suknelę ir gėlėtas kelnytes). Šiuo metu daugeliui prekių dar ir taikomos nuolaidos, tad rekomenduojame užsukti ir apsidairyti.