Kalėdinė nuotaika jau taip smarkiai užvaldė, kad norisi ne tik namus puoštis, tačiau ir patiems rinktis šventinę dvasią atspindinčius drabužėlius. Mes neeksperimentavome ir pasirinkome savo jau pamėgto lietuviško drabužių vaikams prekinio ženklo „2liūtukai“ aprangą. Jau seniau jums pasakojome, kad jų kurta apranga ne tik stilinga, itin kokybiška, tačiau ir kainos tikrai „nesikandžioja“.

„2liūtukai“ prieš šventes siūlo tikrai didelį šventiškų drabužėlių pasirinkimą. Mums jie patiko dar ir dėl to, kad gali būti panaudoti tiek prieš šventes, tiek po jų. Štai berniukiškas kostiumėlis, kurį sudaro kelnės, stilingo dizaino palaidinė (su prailginta nugara) ir minkštutė kepurė – tikrai  tiks ir šventėms prabėgus. Juk pilkos kelnės – pats universaliausias drabužis, tinkantis prie visko.

Beje, nors drabužėliai puikiai tinka šventėms, ir per jas neabejotinai vaikus ir papuošime, tačiau jie puikiai tiks ir kalėdiniams pasirodymams darželiuose. Mano dvimetės dukros darželyje visi vaikai paprašyti pasipuošti nykštukų tema. Net nedvejodama nusprendžiau, kad ši žavinga suknelė su eglutės aplikacija ir sijonas su tiuliu apačioje – idealiai tiks. Beliks susirasti nykštuko kepurę.

Jei ir jūs dar tik žvalgotės, kuo papuošti savo mažylius šventėms, būtinai užsukite į „2liūtukai“ puslapį, jame ir berniukai, ir mergaitės ras savąjį derinuką. Mums dar labai patiko langeliais marginta apranga: tiek berniukų kelnės, tiek mergaičių suknelės.

Kaip ir minėjome – šie drabužėliai nebus „vienkartiniai“. Juk labai gaila, kai vaikai pasipuošia vieną kartą ir apranga lieka kaboti spintoje. Mes šiuos šventinius drabužėlius planuojame sėkmingai derinti bei panaudoti ir prie kasdieninio stiliuko.Šventiniais atradimais pasidalinančios,

Lieknos Bitės