107Su dideliu džiaugsmu ne tik jus sveikiname, kad pagaliau pavasaris bei nuostabūs orai mus pradėjo lepinti, bet ir skubame pristatyti straipsnių ciklą apie šventes. Mes, Lieknos Bitės, norime jums kuo daugiau papasakoti, kaip pasiruošti įvairioms šeimoms svarbioms šventėms. Kartu su jumis ieškosime pačių smagiausių idėjų vaikų gimtadieniams. Pasakosime, kaip paminėti savo ir antrosios pusės dvigubą trisdešimtmetį. Pakviesime jus pasižvalgyti po mūsų mažylių krikštynas. Taigi, mes, mamos, dalinsimės savo patarimais, atradimais ir pasiūlysime jums ne vieną puikią idėją, kurią galėsite pritaikyti savo šventėse.

Pirmoji tema – mamos ir dukrytės stilius, kuri moterims visada yra Nr.1. Kaip saikingai ir stilingai suderinti vienodą stiliuką? Kokio modelio suknelės bus ne tik patogios (juk reikės nešti ar gainiotis savo mažylį), tačiau tuo pačiu bus ir išskirtinės, šventiškos. Kokios šio pavasario „must have“ spalvos? Ar krikštynoms būtina puoštis tik baltai?

Kai pradėjau galvoti, kaip reikės pasipuošti net kelioms šventėms, kurios laukia už kelių mėnesių – klausimų buvo daugiau nei atsakymų. Ieškojau idėjų internete, „Instagrame“ labai akylai peržiūrėjau visas mėgstamiausias užsienio tinklaraštininkes mamytes, o tuomet pradėjau žvalgytis ir parduotuvėse. Tiesa, siūlančių vienodas mamos ir dukros sukneles ne tiek ir daug, tačiau užklydusi į internetinę parduotuvę www.musemuse.eu ilgai iš jos negalėjau išeiti. Kodėl? Nes norėjau bene VISKO, ką ten radau.

Man vaikų šventėms idealiausios pastelinės spalvos – mėtinė, rožinė, persikinė, grietinėlės. Net krikštynoms, manau, šios spalvos labiau tinka nei nuo galvos iki kojų būti baltai. Jos labai vasariškai ir žaismingai puošia tiek mamą, tiek vaikutį. Taigi, „MuseMuse“ pamačiusi švelnios mėtinės spalvos „Tuss“ suknelę akimirksniu ją pamilau. Būtent tai, ko mums su mažyle reikia!3_photohouse101Didelį pliusą dedu ir suknelės modeliui – lengvai krentantis, neįpareigojantis, ilgis toks, kad nebaisu pasilenkti, ir visai nevaržo judėjimo laisvės (gali nors ir maratoną bėgti). Man labai patiko ir itin patogios kišenės, kuriose mamos visada ras, ką labai reikalingo įsidėti (pavyzdžiui, krikštynų metu paslėpti mažylio čiulptuką, jei prasidėtų neramumai). Suknele labai džiaugėsi ir mažoji mano stileiva, nes medžiaga labai maloni, švelni (92 proc. medvilnė, 8 proc. elastanas), lengvai aprengiama ir itin patogi žaidimams, lakstymui ir kitoms vaikų linksmybėms. Prie jos idealiai tinka ir tos pačios medžiagos bei spalvos galvajuostė (mano mažylė turi labai mažai plaukų, todėl mėgstu ją puošti įvairiais galvos aksesuarais).

Visada, prieš kažkam rekomenduodama tam tikro prekinio ženklo drabužius, ištestuoju, ar jie nenusiskalbia po kelių kartų. Mamoms tai labai svarbus kriterijus. Juk suknelę, skirtą krikštynoms ar gimtadieniui, gali reikėti plauti dar net neprasidėjus šventei. Panašiai nutiko ir mums. Su dukryte vienodai pasipuošti nusprendėme šeimos fotosesijai. Dar net nespėjus išvažiuoti iš namų, gudruolė pasičiupo kreideles ir jomis išsitepliojo viską, ką galėjo (suknelę, aišku, irgi). Čiupau plauti ir su muilu trinti purvinas vietas – viskas puikiai išsivalė, burbuliukų neatsirado. Vėliau dar kelis kartus tiek savo, tiek mažylės suknelę ploviau skalbimo mašinoje – pakitimų nematyti, neišsitampė, nenusiplovė.4_photohousePo fotosesijos, žiūrėdama į nuotraukas, labai džiaugiausi – na tikrai labai dailios, linksmos ir žaismingos šios suknelės. Manau, kad ne tik jautėmės patogiai, bet ir gražiai atrodėme (apie save spręsti sunku, bet dukrytė tai man atrodė tiesiog tobulai). Kita Bitė, pamačiusi nuotraukas, pradėjo dūsauti, kad „kaip fainai mergaičių mamoms, gali derintis ir visaip kartu puoštis“ (primenu – ji turi du padaužas berniukus). Ją ir visas kitas berniukų mamas galiu nuraminti – „MuseMuse“ puslapyje mačiau ir labai dailių mamos bei sūnaus (kelnyčių, džemperiukų) derinukų.
Jei ir jūs jau planuojate, kuo puošitės vasaros šventėms, o gal tiesiog ieškote patogių ir stilingų drabužėlių kasdien ar atostogoms, užsukite į www.musemuse.eu. O mes jums pažadame dar labai daug straipsnių, kurie padės pasiruošti artėjančiam švenčių maratonui.