dsc06770Ne paslaptis, kad mes, moterys, nepraleidžiame progos pasipuošti. Gražių drabužių ir aksesuarų ieškome ir savo mergaitėms (nesvarbu, kad joms, pavyzdžiui, dar net nėra dvejų metų). Taip, besiruošdamos svarbiai šventei (mano sesers vestuvėms), atradome visai naują lietuvių prekinį ženklą „Majula Handmade“.

Mano dukrytė dar neturi daug plaukučių, todėl segtukai jos „kasose“ sunkiai laikosi arba tiesiog jos pačios būna akimirksniu išimti. Dėl to prie šventinės baltos suknelės su mėlynais burbuliukais ieškojau melsvais atspalviai dekoruotos galvajuostės arba lankelio. „Majula Handmade“ pastebėjau dėl subtilaus, elegantiško stiliaus ir natūralumo, kuriuo spinduliuoja jos dsc06760darbai.

Nenorėjau, kad mažo vaiko galvytėje būtų kokia blizganti, ryški gėlė ar animaciniais herojais dekoruoti kaspinai, man artimiau natūralūs atspalviai, gamtos motyvai, elegancija. Būtent tokius lankelius mums ir sukūrė šio prekinio ženklo kūrėja. Šventei išsirinkau du lankelius – vieną su įspūdinga mėlyna gėle, idealiai tinkančia prie puošnios suknelės, kitą – kuklesnį, baltą lankelį, kuris, manau, idealiai tiktų mergaitės krikštynoms.dsc06771Beje, šios kūrėjos darbelius jau kuris laikas „seku“ „Instagram‘e“ ir galiu drąsiai pasakyti – kiekvienas lankelis vis kitoks, išskirtinis, tinkantis būtent tam žmogui, kuriam yra skirtas. Unikalumo suteikia ne tik tai, kad tai rankų darbo gaminiai, tačiau ir pačios kūrėjos požiūris – su ja galima aptarti stilistiką ir spalvinius niuansus. Mačiau keletą nuotraukų ir iš fotosesijų su didžiuliais lankeliais-gėlėmis – atrodo išties įspūdingai.

dsc06764

Jei ir jūs ruošiatės šventėms ar tiesiog mėgstate savo mažuosius papuošti originaliais, išskirtiniais aksesuarais, būtinai užsukite į „Majula Handmade“ puslapį, spauskite ČIA. Mes, Lieknos Bitės, pamažu jau dairomės ir dovanų Kalėdoms, todėl manome, kad toks dailus aksesuaras tikrai nustebintų bei pradžiugintų kiekvieną mergaitę.