img_20180416_151145Neturinčios vaikų tik nusijuoks – „supermamytė, o tai bėda įrengti vaiko kambarį“. O aš jums atvirai prisipažinsiu, kai įrenginėjome namą, būtent dukros kambarį pasilikau pačiai pabaigai. Visai neturėjau idėjų ir nebuvau tikra, ko išties noriu. Kai jai suėjo dveji ir nusprendėme, kad jau laikas „išsikelti“ iš tėvelių kambario į savąjį, pradėjau ieškoti ne tik baldų, tačiau ir interjero detalių. Apie dalį jų jau esu jums pasakojus (sienos lipdukai, kilimai, prisiminimų dėžė, vardinė raidė ir t.t.). Didžiąją dalį baldų (knygų lentyną, lovytę, staliuką ir kėdutes) radau mūsų šeimos pamėgtoje „Ikea“ parduotuvėje, sieninę spintą – užsakinėjome pas baldininkus. Atrodė jau viskas, bet…dsc07536Sienos kažko man atrodė vis liūdnos ir niūrios, tad pradėjau ieškoti joms paveikslų ar plakatų. Nepatikėsite, bet užtrukau beveik pusmetį. Jau visiems sakiau, kad to, kas išties ir man, ir dukrytei patiktų, nėra, ir pati griebsiu teptuką į rankas bei pabandysiu kažką nupiešti. Net atlikau eksperimentą – pabandžiau užsisakyti sienoms plakatus su miško gyvūnais iš garsiojo „AliExpress“. Deja, šis pirkinys mane labai nuvylė ir keliavo į šiukšlių dėžę (nors šiaip ten randu išties neblogų daiktų).Visgi sienas papuošti man pavyko. Visai neseniai „Facebook“ pastebėjau lietuvių kūrėjų puslapį www.bohovaikai.lt ir nusprendžiau išbandyti jų paveikslus su meškėnu, zuikiu ir lape. Šie personažai mano dukrytei labai patinka, ne veltui net antrojo gimtadienio tema buvo „Miško gyvūnėlių puota“. Tuo pačiu, užsisakiau ir užsakiau kitai Bitei dovanų daiktą, kurį visada planavau turėti, bet vis užmiršdavau įsigyti – vaiko gimimo metriką.

Gavusi paveikslus iškart supratau – pagaliau tai, ko išties norėjau. Gyvūnėliai atrodo lyg nutapyti, labai ryškūs, su subtiliais hipiškais akcentais. Labai tinka laisvos, kūrybingos, linksmos ir drąsios asmenybės kambariui. O būtent visų šių savybių savo dukrytei ir linkiu. Paveikslus gavau tvarkingai įrėmintus (balti rėmeliai), tad tereikėjo apsispręsti, kur jie kabės ir juos pakabinti. Man asmeniškai šie miško gyvūnėliai vieni gražiausių, kokius esu mačiusi, o dvimetė taip pat įvertino puikiai ir liepė tučtuojau papuošti jos sienas. Ilgai nereikėjo laukti, kolsmagieji personažai gavo vardus.

Gimimo dienos plakatai (arba metrikos) man taip pat paliko labai gerą įspūdį – subtilūs, neperkrauti informaciją, ryškūs ir žaismingi. Dukrytės – papuoštas su drugeliu, o štai kitos Bitės broliukai gavo plakatus su šikšnosparniu ir labai subtiliu vainiko motyvu, kuris tinka tiek berniuko, tiek mergaitės pirmiesiems duomenims įrašyti. Savąjį plakatą planuoju taip pat įrėminti ir juo papuošti dukros knygų lentyną. Manau, kad ši informacija turi būti garbingoje vietoje, juk tiek mums, tėveliams, tiek ir mažylei ateityje bus įdomu prisiminti, pasižiūrėti, kada ir kokia ji gimė.

Jei ir jūs ieškote elegantiškų, subtilių, tačiau kartu ir žaismingų bei vaikams tikrai patrauklių interjero detalių vaikų kambariui, būtinai užsukite į www.bohovaikai.lt. Beje, pas juos matėme ir nerealaus grožio pagalvėlių miško tematika, gimtadienių atributikos bei šventinių drabužėlių su užrašais, tad tikrai ir pačios žadame dar ne kartą apsilankyti.