OLYMPUS DIGITAL CAMERAMūsų tėvai dažnai pajuokauja, kad jų laikais viskas, kalbant apie vaikų auklėjimą, buvo kiek kitaip – turėdavo mažyliai po kelis žaislus ir būdavo tuo patenkinti, o dabar, gaudami tiek visko daug, nebežino, ko griebtis, ir savo kambarį paverčia „netvarkos karalyste“. Mes jiems neprieštaraujame, tačiau turime savo argumentų – šiais laikais tėvai neapsunkina savo buities ir pasirūpina didelėmis dėžėmis ar maišais, kur itin patogu laikyti visą mažylių atributiką.OLYMPUS DIGITAL CAMERAMes pasidavėme pasaulinėms madoms ir visai neseniai savo namų interjerą papildėme labai stilingais popieriniais maišais iš mūsų mėgstamo „Voverytės butikėlio“. Kai apie tokį, žaislams laikyti skirtą, maišą papasakojau vyrui, jis net išsižiojo: „Ką? Popierinis? Juk mūsų bernams prireiks lygiai minutės, kad liktų skuteliai!“ Jam ir jums papasakosime, kas tai per maišai ir kodėl jie tikrai nėra trumpalaikis aksesuaras mūsų namuose.

PATVARŪS. Šie maišai pagaminti iš specialaus popieriaus ir, sunku net patikėti, gali atlaikyti iki 65 kg (juokėmės, kad į jį gali lipti ir smulkesnio sudėjimo mama su kūdikiu – maišas atlaikys). Gamintojas „Mon Petit Zoreol“ teigia, kad žavieji maišai atsparūs plyšimams, todėl net ir didžiausiems padaužoms nebūtų lengva juos taip greitai suniokoti. Mūsiškiai bandė – tampė, dėjo ir bėrė žaislus. Maišai gal kiek apsilamdė, tačiau rimtų pažeidimų nėra, puikiai ir toliau gali atlikti savo funkciją.

DRAUGIŠKI APLINKAI. Mes, kaip visada, esame už ekologiškus, gamtai ir žmogui draugiškus produktus. Šie maišai pagaminti iš perdirbto popieriaus, todėl, juos naudodami, galime jaustis, kad savotiškai prisidedame prie sąmoningo požiūrio į mūsų planetą ir jos išteklių protingą vartojimą.OLYMPUS DIGITAL CAMERASUBTILAUS DIZAINO. Šių popierinių maišų dizainas labai subtilus, elegantiškas ir patiks tiems, kurių namuose karaliauja minimalistinis, klasikinis ar skandinaviškas stiliai. Mums patiko, kad jie neperkrauti detalėmis ir nėra su ryškiais motyvais. Pripažinkime, kartais norisi pailsėti nuo visokių princesių, kempiniukų ir pan. Maišus bus lengva pritaikyti, nes jų spalvos bene visur tinkančios (balti su juodais piešiniais).

PATINKA VAIKAMS. Tokius juoda-balta daiktus bus įdomu tyrinėti net ir kūdikiams (pirmaisiais savo gyvenimo mėnesiais jie mato tik būtent šias spalvas ir jų piešinius). Vienos mūsų keturmetis, jau labai rimtai vertinantis ir pareiškiantis savo nuomonę, nusprendė, kad kiškis, pavaizduotas ant maišo, – labai gražus. Kaip didelį privalumą jis įvardijo ir tai, kad popierinį maišą daug paprasčiau visur su savimi tampytis.

RANKŲ DARBO. Mes vertiname tai, kas pagaminta rankomis, nes tokie daiktai priduoda šilumos ir jaukumo. Šie maišai – rankų darbo, Prancūzijos dizainerių sugalvoti ir pagaminti.

PAPRASTA PRITAIKYTI. Mums labai patiko, kad „Voverytės butikėlyje“ yra ne tik šių didelių maišų (32*60*16 cm), tačiau ir mažesnių (32*35*16 cm), kurie idealiai tinka daugelio lietuvių taip pamėgtose „Ikea“ lentynose. Pripažinsime, mėgstame smulkesnius daiktus, knygeles, įvairius vaikų darbeliams skirtus rakandus laikyti tvarkingai dėžėse.OLYMPUS DIGITAL CAMERAJei ir jūs norite savo vaikų kambarį papuošti stilingu akcentu, kuris dar ir labai praktiškas, pasisvečiuokite „Voverytės butikėlyje“ (spauskite ČIA).