028Kada mamos pradeda galvoti apie vaikų kambario dekoravimą? Paprasta! Dar besilaukdamos, jos daug savo laiko, minčių ir meilės skiria pilvelyje gyvenančio vaikučio kraitelio suruošimui. Atidžiai ir švelniai renkasi kiekvieną smulkmeną: nuo patalėlių spalvos, vežimėlio ratų iki pirmųjų drabužėlių ar prisiminimų dėžutės.

Pastarojo daikto – prisiminimų dėžutės – prireiks labai greitai. Į ją norėsite įdėti mažylio rankytę juosusią apyrankę, kurią jam uždeda ligoninėje, pirmąją kepurėlę. Vėliau į ją keliaus krikštynų daiktai, pirmojo gimtadienio sveikinimai. Net mažyliui ūgtelėjus, rasite, ką ten įdėti – pirmasis piešinys, iškritęs dantukas ir t.t.

Mes, Lieknos Bitės, pradėjusios ieškoti tokių dėžučių, supratome, kad jos negali būti tokios jau ir mažos (juk prisiminimų oho, kiek daug). Taip pat norėjome, kad jos būtų suasmenintos, skirtos būtent tam žmogui ir jo prisiminimams. Radusios „DeCoro“ merginų trijulę ir jų darbelius, likome labai sužavėtos. Viskas, ką jos siūlo vaikų kambariui ar švenčių dekorui, verčia išsižioti. Pagaminta su meile, atsakingai, kruopščiai, labai stilingai ir originaliai.32Mes išsirinkome dvi dėžutes: vieną – mažosios Barboros prisiminimams, o kita norėjo slaptos vietelės Lieknų Bičių fotosesijoms ir įvairiausioms darbams skirtiems daiktams. Gavusios individualizuotas dėžutes, likome taip sužavėtos, kad nusprendėme, jog būtų tiesiog nuodėmė ir jums nepapasakoti apie darbščiųjų merginų trijulę bei jų kuriamas kambario puošmenas ir gražiausių švenčių atsiminimus.

Prisistatykite Lieknų Bičių skaitytojams: kas Jūs tokios? Kaip gimė „DeCoro“ ženklas? Kaip trys kūrėjos suvienijo savo jėgas ir nusprendė kartu darbuotis?

– Pradėjusios veiklą, buvome dvi, tačiau, stokojant talento siūti, bet turint galybę gražių vizijų, prie komandos prisijungė trečioji narė. Dabar esame trys kūrybingų minčių ir idėjų pilnos merginos. Pradžioje rengdavome fotosesijas su žirgais vienos iš mūsų sesių žirgyne, ir abi pasižymėjome noru nuotraukas padaryti neįprastas, papuošti detalėmis ir sukurti stebuklingą nuotaiką. Abi visada žavėjomės tuo pačiu, net ir mintys dažnai sutapdavo. Pradžioje į tai nežiūrėdavome rimtai, tačiau fotosesijų nuotraukos įgavo populiarumą, sulaukėme žmonių komentarų su klausimais – kas puošė fotosesijas. Tada supratome, kad atėjo laikas prisistatyti žmonėms. Didžiausia užduotis tuo metu buvo, kokiu vardu tą padaryti? Norėjome, kad žmonėms būtų lengva mus rasti, jog pavadinimas atspindėtų veiklą ir lengvai įsimintų. Nusprendėme, kad niekas geriau nei „DeCoro“ vardas neišpildys visų mūsų norimų savybių.

Na, o dabar plačiau papasakokite apie savo veiklą arba, tiksliau pasakius, veiklas? Minite, kad esate fėjos, nuolat primenančios, kad svarbiausias namų dekoras yra šiluma ir meilė. Tačiau Jūs ne tik kuriate labai gražias interjero detales, bet ir organizuojate šventes? Kokios tai šventės?

DeCoro“ turi dvi pagrindines veiklas: švenčių organizavimas ir planavimas; vaikų kambario interjero detalių kūrimas (tokių kaip prisiminimų dėžutės, sėdmaišiai, vardo paveikslėliai ir t.t.).

Turime labai daug idėjų ir energijos, tad organizuojame pačias įvairiausias šventes: pradedant gimtadieniais, krikštynomis ir baigiant vestuvėmis ar įmonių renginiais. Visos šventės turi savų aspektų, reikalauja skirtingų idėjų, todėl ir įdomu dirbti, pasisemti įvairių patirčių. Bet kokiu atveju, į kiekvienos šventės pasiruošimą įdedame visą širdį ir degame noru ją paversti stebuklinga, todėl ir galutinis rezultatas dažniausiai pranoksta mūsų bei klientų lūkesčius.13000175_599851380170148_1549441369328806328_nKą dirbote iki šios veiklos? Ar esate susijusios su kūryba, menu?

– Kiekviena iš mūsų polinkį į kūrybą pastebėjo dar vaikystėje, tačiau darbą susirasti kūrybos ir menų srityje nėra taip lengva. Karolina dirbo pardavimų srityje, tačiau, tik gavusi progą, visą save atidavė fotografijai bei kvietimų maketavimui. O tai darbai, kurie reikalauja labai daug kūrybos.

Diana, mergina, kuri prisijungė paskutinioji prie mūsų komandos, dirbo taip pat su kūryba ir menais nieko bendro neturinčioje logistikos srityje, tačiau, gavusi iš vyro dovanų siuvimo kursus, pradėjo neįsivaizduoti savęs be šios veiklos, ir šiuo metu „DeCoro“ pildo visas tik į galvą šovusias savo bei mūsų idėjas. Didžiausias Dianos įkvėpimas antrus metukus skaičiuojantis sūnus Domas.

Na, o aš, Roberta, vis dar dirbu pagrindinį darbą vadybos srityje, turbūt todėl ir „Decoro“ dokumentacijas, vadybinius klausimus, sąskaitas, sutartis ruošiu tik aš. Kadangi baigiau reklamos vadybos bakalaurą, tad ir reklamos klausimas atitenka tik man. Esu labai kūrybinga, kiekvieną dieną atsikeliu vis su naujomis idėjomis, o merginos niekada neatsisako padėti jas įgyvendinti.

Jūsų puslapyje galima rasti labai jaukių, gražių ir net praktiškų dalykėlių vaikams. Gal pačios esate mamos? Juk dažniausiai vaikučiai įkvepia tokiai kūrybai. 🙂

Iš mūsų trijų mama tik viena – Diana. Kaip ir minėjome, jos sūnelis įkvepia kurti. Jis ir vienintelis bei nepakartojamas „DeCoro“ modeliukas. Visose mūsų nuotraukose pozuoja būtent Domas. O aš ir Karolina kol kas neturime mažylių, nors juos labai mylime ir suprantame. Karolinai labai sekasi fotografuoti vaikus. O aš esu dirbusi užsienyje su vaikais – nuostabi patirtis.

1004Ar sunku kurti trise? Neužklumpa kūrybiniai ginčai?

– Sunkumų ar nesutarimų nekyla, gal dėl to, kad nuomonės visada sutampa. Jeigu kažkuriai kažkas nepavyksta, ar nespėja savo darbo, niekada nepykstame, suprantame ir padedame. Kartais sakome, kad jaučiamės kaip viena kitą pažinotume jau begalę metų.

Ką norėtumėte patarti tiems, kurie vasarą planuoja didžiąsias savo šventes vestuves, krikštynas? Ar jau pats metas pagalvoti apie jų puošybą? Kaip manote, kokios dekoracijos ir papuošimai bus madingi 2017 metais?

– Niekam ne paslaptis, kad vestuvės pradedamos planuoti gerokai iš anksto, todėl 2017 metų jaunavedžiams jau reikėtų rezervuoti patinkančius atlikėjus, fotografus bei dekoratorius. Mūsų 2017 metų savaitgalių taip pat lieka vis mažiau, šiandien jau turime 10 jų rezervuotų. Su krikštynomis ir gimtadieniais niekas per daug neskuba, dažniausiai pradeda planuoti likus mėnesiui ar dviem, bet ne ankščiau. Siūlome ir šias šventes apgalvoti anksčiau, tuomet galima ramiai ir be lėkimo viskam pasiruošti.

2016 metų vasara buvo kupina labai vienodo „rustic“ stiliaus ir pastelinių spalvų vestuvių, šiais metais dauguma prašo to paties, esame gavę tik vieną neįprastos temos užsakymą. Mums tokios naujovės ir iššūkiai labai patinka.

Ar tiek daug skirtingų darbelių darote pačios? O gal turite visą komandą pagalbininkų?

– Dirbame trise, esam pasiskirsčiusios, kas ir kam geriausiai sekasi – tas tą ir daro. Jei kažkuri nespėja, viena kitai gelbėjame, o kartais būna ir naktimis nemiegame, kad viską suspėtume. Šventes visada dekoruojame dviese. Tad kartais pasikalbame, kad reiktų dar vienos auksarankės komandai, bet oficialiai dar neieškome.03515232079_709321825889769_106332731150174246_nJeigu ir jūsų šeimų kitais metais laukia svarbios šventės, kurioms norite suteikti šilumos ir meilės, siūlome pasikviesti darbščiąsias „DeCoro“ fėjas. Šios trys merginos gali ne tik stilingai, estetiškai ir labai jaukiai papuošti jūsų šventę, bet sukurti dekoracijų jūsų namams, o ypač – vaikų kambariui.

Jei norite tokių dėžučių, kurios jau puošia Lieknų Bičių namus, ar svajojate apie kitą išskirtinę interjero detalę, daugiau informacijos apie „DeCoro“ galite rasti ČIA.