dsc08486Štai ir atėjo diena, kai nusprendžiau, kad mano dvimetei dukrytei pats metas miegoti savo kambaryje. Ji jau tokia didelė, daug kalba, viską puikiai supranta, tad toks žingsnis buvo tarsi savaime suprantamas (tiesa, kitai Bitei pavyko kur kas anksčiau savo berniukus paruošti savarankiškam miegojimui). Daug apie tai su dukryte kalbėjomės, jai pasakojome, kaip smagu miegoti savo kambaryje. Paaiškinome, kad mes visada ją girdėsime ir būsime šalia, todėl jai nėra jokio pagrindo bijoti ar nerimauti. Kitas žingsnis – jaukaus kambario įrengimas.

Jau seniai žinojau, kad sienų dekoravimui rinksimės lipdukus. Prieš kurį laiką savo namų sieną jau papuošėme tokio tipo lipduku ir kaskart iš svečių sulaukiame krūvos komplimentų. Nedvejodama dairytis pradėjau www.odiodi.lt puslapyje, nes jų produkciją jau esu išbandžiusi. Vaikų kambariui jie siūlo atskirą grupę lipdukų, kurie man asmeniškai labai patinka dėl subtilaus, skandinaviško dizaino. Vaikų kambariai ir taip būna itin margi (dėl žaislų, knygelių ir kitų atributų gausos), tad sienoms norėjosi suteikti subtilaus žaismingumo.

Ilgai rinkausi, kas labiausiai tiktų: smagūs kiškučiai, visa siena, dekoruota nedideliais trikampiukais ar taškiukais, o gal kažkoks, mums svarbus, įrašas? Taip, mintyse dėliodama planus, supratau, kad derinsiu užrašą su žvaigždutėmis. Sugalvojome, kad toje vietoje, kur stovės lovytė, reikia kažko susijusio su miegu. Taigi išsirinkome mėnulį su užrašu „Mylime tave iki mėnulio ir atgal“. Aplink jį priklijavome daug nedidelių žvaigždučių, kad mažoji, bandydama užmigti, jaustųsi tarsi skrajotų tikru dangumi.dsc08513Mano vyras nerimavo, kad su lipdukais nesugadintume sienų, kurios visai neseniai nudažytos. Galiu jus patikinti, kad mūsų pasirinkti „OdiOdi“ lipdukai itin kokybiški – lengvai priklijuojami (pridedama instrukcija, kaip tai teisingai padaryti), tačiau lygiai taip pat lengvai nuklijuojami (kelias žvaigždutes norėjau sukeisti vietomis ir tai puikiai pavyko). Tiesa, mūsų lipdukas-užrašas – gana didelis, todėl šį darbą atlikome dviese.dsc08501

Mūsų dukrytė nauja kambario puošmena buvo tiesiog sužavėta. Nors užrašas dar jai ne toks įdomus (nors mes paaiškinome, kas parašyta), tačiau žvaigždžių lietus tiesiog sužavėjo. Ji vis bando savo mažais pirštukais pasiekti žvaigždeles ir jomis grožisi. Panašu, kad ji visiškai pasiruošusi sapnus sutikti savo kambaryje, juk ją visuomet sups šiltas tėvelių meilės prisipažinimas ir visas dangus žvaigždelių.

 

Jei ir jūs ieškote savo namams išskirtinės interjero detalės arba norite vaikų kambarį įrengti taip, kad jame būtų išties jauku ir mažyliams smagu, labai stilingų sienų lipdukų bei kitų interjero detalių rasite www.odiodi.lt.