1

Sveikos, mielos mamytės,

šiandien norime jums pristatyti mūsų namuose jau kuris laikas gyvenantį žaislą – Kiškutę. Tai natūralių grikių lukštų žaislas, kurio funkcija ne tik kaip žaislo, bet ir šildyklės. Ilgai svarsčiau, kokią šildyklę rinktis, juk yra ir su vyšnių kauliukais, rapsų sėklomis ar tiesiog pripildomų vandeniu, kokias naudojo dar ir mūsų mamos. Kol rinkausi ir klausinėjau draugių mamyčių nuomonių, mano mažylė gavo dovanų Kiškutę.

O gražumas, o mielumas! Šis žaliasis miško gyventojas toks jaukus, kad, atrodo, norisi apsikabinti ir pasinerti į sapnų karalystę. Barbora irgi taip mano, mat tik gavusi Kiškutę, čiupo ją į glėbį ir visur su savimi tampėsi. Mano mažoji – vos 10 mėnesių, tad jai labai svarbu ir kokius garsus skleidžia žaislai, o ši šildyklė juk visa čiuža ir traška, vos paspaudus pilvuką. Natūraliai susiklostė ir tai, kad Kiškutė tapo jos miego partnere – kartu guli lovytėje. Ilgai buvau prieš žaislus vaiko lovytėje (baiminausi, kad gali užgulti, uždusti ir t.t.), bet dabar, kai panelė gana didelė, manau, kad jai smagu prabudus lovytėje rasti savo draugę. 🙂

Man labai patiko, kad tai 100 proc. natūralus žaislas, itin švelnus (pasiūtas iš medvilnės) ir patogus mažoms vaikučio rankytėms pačiupti ir sugriebti. O kur dar tos ilgos ausys, kurias galima ir į burnytę įsikišti paragauti, ir linksmai patampyti.

Taip pat ši natūrali šildyklė pagelbės mažyliui peršalus, esant pilvo skausmams. Grikių lukštų maišelis gali būti ir atšaldomas, jei reikia mažinti vaiko karščiavimą ar atšaldyti sumuštą vietą. Kaip aš sakau, jei jau ieškote dovanos vaikui su platesniu panaudojimu nei vien žaidimas – Kiškutė yra tiesiog idealus pasirinkimas.

2

MŪSŲ VERDIKTAS: pasakysime tiesą – šildymo ar šaldymo tikslais šio žaislo  nenaudojome, nes grikiai gana greitai praranda šilumines savybes, tačiau mūsų mažylei tai vienas mylimiausių žaislų, kurį visada lovytėje glaudžia prieš miegą. Laimingas vaikas – laimingi tėveliai, tad gamintojui (www.grike.lt) siunčiame šilčiausius linkėjimus.

Mamų laboratoriją atidariusios,

Lieknos Bitės