kiskuteTikriausiai pastebėjote, kad pastaruoju metu mūsų puslapyje labai daug idėjų, kaip dekoruoti ir papuošti vaikų kambarius. Mes pačios, būdamos mamos, vis norime mažyliams jaukiausią ir svarbiausią erdvę įkurti taip, kad joje būtų miela, gera žaisti bei labai gražu. Ta proga, net Velykų bobutės dovanos buvo nukreiptos į tą temą – kambario aksesuarai.

„Facebooke“ jau seniai buvome nusižiūrėjusios labai gražių, rankų darbo gaminių namams ir vaikams puslapį „Kristėja home &design“. Kas patraukė mūsų akis? Pirmiausia – viskas pagaminta rankomis (tai, šventai tikime, kiekvienam daiktui priduoda jaukumo ir meilės). Antra – visi aksesuarai ir žaislai yra pagaminti iš natūralių medžiagų: lino ar medvilnės. Mums, sveikesnio, natūralesnio gyvenimo būdo propaguotojoms – tai didžiulis privalumas. Na ir trečia (bet ne mažiau svarbu) – šiuos grožius kuria mama, kurią įkvepia ne tik jos mažieji klientai, bet ir pačios mažylė. Tai, kad darbeliai sukurti žmogaus, turinčio vaikų, akivaizdu – viskas apgalvota, labai švelnu ir pritaikyta net kūdikiams (turime omenyje gamyboje naudojamas medžiagas).

Viena Bičių iš „Kristėja home &design“ išsirinko populiariausią šios kūrėjos kūrinį – nerealiai gražią, itin kruopščiai pasiūtą ir net suaugusiuosius sužavėjusią kiškutę. Man, kaip mamai, labai patiko, kad kiškutė gali keisti savo apdarus (komplekte buvo dvi suknelės). Mano dukrytė iškart puolė nurenginėti ir keisti kiškutės įvaizdžius (ech, tas įgimtas moteriškas potraukis per dieną keisti po kelis drabužių derinukus).031Kitai Bitei nusprendžiau padaryti staigmeną ir kartu su šio prekinio ženklo kūrėja Kristina sugalvojome kai ką ypatingo jos berniukų kambariui – dvipusę vėliavėlių girliandą (vienoje užrašytas vieno mažylio vardas, kitoje – kito). Tai bus ne tik stilinga kambario dekoracija, bet ir puikiai „tarnaus“ per gimtadienius: kai švęs Ugnius – pakabins jo pusę virš vaišių, kai Gabrielius – tada jo pusę). Ir staigmena pavyko 100 procentų – berniukų mama nemėgsta namų apkrauti daugybę aksesuarų ir vertina praktiškumą, tad mano dovana sulaukė daug daug liaupsių.fgKaip visada, apie tuos kūrėjus, kurie pavergia mūsų širdis, o jų kūriniai randa vietas mūsų namuose, norime papasakoti šiek tiek daugiau. Taigi, kalbiname pačią „Kristėja home &design“ kūrinių sumanytoją ir įgyvendintoją.

Kaip atsirado prekinis ženklas „Kristėja home &design“? Gal jus įkvėpė vaikai? O gal noras puošti savus namus? Papasakokite apie save.

– Nuo 2015 m. atradau nėrimo, siuvimo veiklas, kurios mane labai sudomino, norėjosi vis daugiau atrasti ir išmokti. Pasivadinau – „Kristėja home&design“ (namų jaukumui, vaikų džiaugsmui!) – kambario dekoravimas siūtais, nertais gaminiais iš natūralių medžiagų (linas, medvilnė). Vaikams skirti gaminiai (kiškučiai, pagalvėlės, dekoracijos ir kt.) atėjo savaime, kai laukiausi dukrytės. 021Kas Jums svarbu kuriant žaislus, gimtadienių atributiką ir vaikų kambario aksesuarus? Ar klientai vertina, kad Jūsų darbai – rankų darbas, o medžiagos, iš kurių jie pagaminti – kuo natūralesnės?

– Kai kuriu, man svarbu gera nuotaika, nusiteikimas darbui, įsijautimas į kliento norus, pageidavimus, juk visada smagu sulaukti malonaus atgalinio ryšio. Klientų būna įvairių – ir vertinančių, ir nelabai. Tačiau kam patinka rankų darbo gaminiai – labai vertina, ypač kad pagaminta iš lino medžiagos, juk masinėje prekyboje tokių darbelių nerasite.

Jus daugelis pažįsta iš labai mielos kiškutės ir kiškučio. Kaip gimė šis personažas? Ar daug vaikučių iš Velykų bobutės šiais metais sulaukė tokios mielos, Velykinę dvasią atspindinčios, dovanėlės?

– Išties, kiškiai sulaukė labai daug susidomėjimo, dar pamenu svarsčiau ar meškutį, ar kiškį sukurti, tačiau eskizuojant, bandant siūti, gimė būtent toks ilgaausis kiškutis. Velykų bobutė, kiek spėjo, nustebino vaikučius ne tik šokoladiniais kiaušiniais, bet ir mielais lininiais rankų darbo žaisliukais.kristeja2046Ar siuvate pagal individualius užsakymus? Kokių įdomiausių ar Jums smagiausių užsakymų esate sulaukusi?

– Taip, daugiausiai dirbu su individualiais užsakymais, man taip labiau patinka. Mėgstu pabendrauti su žmogumi, jo išklausyti ar pasiūlyti savo idėjas. Tokiame procese labai daug kūrybos ir gerų emocijų. Klientas gali pasirinkti norimas spalvas, medžiagas, užrašus ir kt. Pamenu, kažkada siuvau vestuvinę dovaną – varlę, tikiuosi jauniesiems patiko. Taigi, kartais būnu ir pati maloniai nustebinta tokiais nestandartiniais, bet originaliais, užsakymais.

Jei ir jūs ieškote tokių jaukių, mielų, su meile ir dideliu kruopštumu pasiūtų aksesuarų savo namams ar dovanos vaikui, užsukite į Kristinos darbų puslapį, spauskite ČIA.