Jau seniai mano vyresnėlis taip bebuvo susižavėjęs knyga. Pasakos prieš miegą – savaime suprantama, bet dieną dažniausiai suranda kitos, nenustygstančio vietoje berniuko veiklos. Tačiau ši knyga tiesiog lipte prilipo, tampėsi ją visur kartu su savimi, vis prašė paskaityti, rodė seneliams kalbėdamas su jais skaipu. Džiaugiausi ir aš, neapgavo manęs nuojauta, kad maniškiui jau laikas kokiai nors enciklopedijai, juk jam taip dažnai gimsta įvairiausių išradingų klausimų ir minčių. Taigi, „Nieko Rimto“ leidyklos knyga „Tavo kūnas“ mūsų namuose tapo sėkmingiausia šių metų knygele.

Knygelė „Tavo kūnas“ labiausiai tiktų vaikams nuo trijų metų, mano beveik ketverių sūnui buvo labai aktuali, joje jis surado ir daug negirdėtų dalykų, ir jau buvo pajėgus informacijai suprasti. Kadangi mums visai neseniai teko patirti chirurginių procedūrų, visi medicininiai dalykėliai nuo dantų gydymo iki echoskopijų mano sūnui labai „ant bangos“, tad žinios apie žmogaus kūną puikiai pratęsia jau esamas.

Knygutė įdomi nuo pat viršelio (ant kurio sukiodami knygą išvysite tai žmogiuką, tai jo skeletą) iki paskutinio puslapio. Paeiliui keliaudami susipažinsite su rankomis, kojomis, smegenimis, kuriose gimsta įdomiausios mintys, bei kūnelio viduje pasislėpusiais kaulais (atvertęs ilgą kaukoliuko portretą mūsų sūnus mėgsta gąsdinti tėtį).Knygelė tiesiog skirta mažiesiems tyrėjams, mat joje pilna pasislėpusių užduočių: traukydami juostelę knygos šone priversite širdutę plakti, o sukdami ratuką, pamatysite berniuko galvoje kylančias mintis.

Jei savo namuose taip pat turite smalsučių, nepailstančiai klausinėjančių „kodėl“, neabejoju, kad ir juos ši knyga pakerės.