„Mama, o kas tos raidės?“, „O kas sugalvojo tas raides?“, „O iš kur tu moki skaityti?“. Jei ir jūs kasdien girdite šiuos klausimus, jums tikrai reikia šios knygos. Labai atsargiai ir nespausdama į savo keturmečio kasdienybę bandau įvesti skaitymą. Mano sūnus mėgsta braižyti matytas raideles į įvairias jų kombinacijas. Tai Kalėdų Seneliui laišką rašo, nors dar tik vasara, o aš bandau paaiškinti, kad šis atostogauja ir šiuo metu užsakymų nepriima. O kartais močiutėms, kurių taip pasiilgsta ir vis kviečia laiškais atvažiuoti į svečius.

Jo parašytas raideles jungiu į žodžius, bandydama pamokyti, kaip reikia skaityti. Tačiau klausimų lavinos vis dar neišvengiu, todėl į pagalbą pasitelkiau Tikra knyga leidyklos knygą Keturios paslaptys, kaip pažinti raides ir natas“.

Knyga labiausiai tiks 3-6 metų vaikams, kuriems skaitymo pasaulis dar naujas, bet labai įdomus. Jau pirmame puslapyje rasite spalvotą abėcėlę, tai mūsų su sūnumi pirmas darbas – išvardinti visas matomas raides, o kartais pažaisti žaidimą, kur kuri raidė. Mums be šio puslapio pradėti vartyti knygos nė neįmanoma!

Knygelė – eiliuota, tad ištempęs ausis melodingos istorijos klausytis mėgsta ir mano mažasis sūnus, kuriam skaitymas dar gerokai per sunkus. Istorija atskleidžia keturias paslaptis apie tai, kodėl kiekviena raidė priskirta kuriam nors garsui, o kiekviena tauta tą garsą užrašo vis kitaip. Arba, kodėl kai kurie garsai žymimi natomis. Ir galiausiai, kaip šios raidelės virsta žodžiais, kuriuos geba perskaityti mama ir tėtis?

Mums daugelis įprastų dalykų yra labai sudėtingi mažiesiems, tad jei ir jums kartais būna sunku paaiškinti kai kuriuos dalykus, leiskite knygoms jums padėti.