Praėjusios šventės į mano vaikų knygų lentyną atnešė puikią „Nieko Rimtoleidyklos knygelę „Drambliukas Olis“, apie kurią labai noriu ir jums papasakoti, nes tikiu, kad kiekvienai mamai reikia turėti galvoje idėją, ką atsakyti savo mažajam, kai jis paprašys jam padovanoti…broliuką.

Ši knygelė, mano nuomone, labai universali, ji tiks ir tiems, kurie norės paaiškinti vienturčiui, kad broliukui dar ne laikas, ir kaip gera būti šeimoje vieninteliam, ir tiems, kurie visgi norės pakalbėti apie brolystę ir jos svarbą.

Istorija papasakos apie mažą drambliuką vardu Olis, kuris gimtadienio proga tėvų užsiprašo ne jam skirtų riedučių, o – broliuko! Mažasis drambliukas keliauja mišku sutikdamas įvairiausius miško gyvūnus ir prašydamas jų padovanoti jam savo mažylius, kad galėtų išpildyti svajonę turėti broliuką. O kaip baigėsi šį pamokanti istorija, sužinosite ją perskaitę.

Knygelė puikiai tik ir dvimečiui, kuris noriai apžiūrinės mielus ir spalvingus paveikslėlius, mokysis nepažintų miško gyventojų pavadinimus, ir penkiamečiui, kuriam jau rūpės gvildenti sudėtingesnius gyvenimiškus reikalus. Knygutė taip pat pravers tiems mažyliams, kurie kaip tik dabar mokosi skirti emocijas, nes jų drambliukas Olis išgyvena visą puokštę, o tikroviškos iliustracijos leis puikiai pajusti tvyrančias nuotaikas.

Jeigu jūsų vaikas kaip tik dabar jums uždavė tokį keblų klausimą, o gal atvirkščiai, jūsų namuose kyla nepailstami broliški kivirčai ir norite priminti, kaip kartais būna liūdna vienam, o gal kaip tik šiuo metu laukiatės ir norite savo mažyliui papasakoti, kas per daiktas tas BROLIS, visais šiais atvejais graži istorija padės kartu su vaikais aptarti šias sudėtingas, bet kiekvienai šeimai labai svarbias temas.

„Nieko Rimtoleidyklos knygelę „Drambliukas Olis“ galite įsigyti ČIA