Mano vaikai labai mėgsta žaisti gydytojus, tai nešiojasi stetoskopą, tai veidrodėliu apžiūrinėja vienas kito dantis. O jei tik išsitrauki kraujospūdžio matuoklį, tuoj pat prisistato į pagalbą matuojant. Pastebėjau, kad tokie žaidimai labai palengvina išvykas pas gydytojus. Žiūrėk, Gabrieliau, paklausys širdelę visai taip, kaip tu meškučiui klausai“ ir vaikas kaip mat nusiramina gydytojo kabinete. Tad kai pamačiau šią Presvika“ leidyklos interaktyvią knygelę Būk sveikas!“, kaip mat supratau, kad ja mano vaikai bus sužavėti.

Kaip ir maniau, ji ypatingai patiko mano dvimečiui, kuris dar tik susipažįsta su įvairiomis ligomis ir negalavimais. Knygelėje labai paprastai ir suprantamai mažiesiems supažindinama su įvairiais pojūčiais, kurie pranašauja ligą: čiauduliu, pilvelio ar gerklytės skausmu, užsikimšusia nosimi ir drebuliu. Vaikai supažindinami ne tik su simptomais, bet ir įvairiomis situacijomis, kurios gali paskatinti ligas, štai, tigriukas nepaklausė mamos ir išbėgo basas į lietų, varlytė plyšavo visa gerkle, o meškutis vienu ypu sukirto didžiulį tortą.

O smagiausia dalis ta, kad vaikai visiems šiems gyvūnėliams gali padėti tampant mažaisiais gydytojais. Pridėkite šone esantį stetoskopą prie gyvūnėlių pilvuko ir išgirsite įvairius garsus: širdelės plakimą, gyvūnėlio juoką ar raminantį gydytojo balsą viskas bus gerai“.

Be visa ko, knygelė yra storo kartono puslapiais, tad tinka ir patiems mažiausiems, dar tik atrandantiems knygelių vartymo malonumą.

Linkime, kad vizitai pas gydytojus taptų lengvesni,

Lieknos Bitės